Şimdi Ara

tawsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hehehehe bi bombada burda..orj wow oynıyan sayısı 10 milyon olmuş hala 6. sırada filan yazmışsın.. hangi mmorpg nin kullanıcısı 10 milyona ulaşmış bi söyle bakalım.. bunca insan oynuyorsa vardır bi bildikleri sen beğenmediysen o senin problemin tawsiyene ihtiyaç yok..öyle 2 damla oynıyıpta wow şöyle gw böyle demek yanlış.. ben 1 senedir wow oynuyorum ve çok açık ve net en iyi mmorpg tawsiye ederim

ayrıca o bahsettiğin 1. ci eve online gamespottan 6.6 puan almış 2.ci guild wars faction 8.5.. sana göre 6. cı wow 9.5 almış ne kadar ilginç.. hehehe valla çok gülüyorum böyle ilginç topiclere açın arada böyle şeyler gülelim biraz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaddack -- 15 Mayıs 2006; 17:42:03 >
  • hele burning versiyonu çıksın o zaman görelim guild warsları filan...
  • guild wars güzel oyun ona bişey demiyorum ama wowla kıyaslanamaz.. wow şu anda istesekte istemesekte en iyi mmorpg ve expentiondan sonra bu olay uzun süre bu şekil devam edicek..
  • Silver_Sky gayet imaali olarak olayın gerçek güzelliğini sunmuş tabi anlayan anladı bilmiyorum anlaması gerekenler anladımı ;) ayrıca aylik 20 milyon 4 günlük sigara parası :) yani abartmayın lütfen arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: olken

arkadaslar ben wow oynuodum vede 57 rouge vardı vede sildim yeni arkadaslara tawsiyem sakın bu oyunu oynamayın yoksa maddi olarak cok zarar görürsünüz neden derseniz oyun sadece real paraya dayalı bi oyun ama yok oynıcam diosanız benim bu rouge cok ii yapabilmek icin kredi kartından oyun icin para aldıgımın haddi hesabı yok vede kaptırdıgın zaman oyuna kendini herkez böle seler yapıo yazık günah zaten bu benim tawsiyem bi tawsiyem daha olcak wow su anda dünya sıralamasında oldukca düştü nedeni ise paraya dayalı bi oyun olması baska bi nedeni yok guild wars faction aldım bende simdi ona dewam ediom hemde 45 euro ödüon online oynuon aylık 20 euro falan vermion grafikler wowa 1000 takar oyunda bide baqtım hesapladım oyuna yaklasık 700 euro ödemişim degmez yani ... böle oyun oynamak isteyen varsa guild warsa gecmesini tawsiye ederim ben bir wow tutkunuydum ama bir numaralı düşmanıyım bu oyunun insanların sadece parasını yigen bi şerket baska bişey degil wow .................................

Sen ilk önce Türkçeyi doğru kullanda sonra ''TAVSİYE'' ver

• parasi falan hikayede ciddi sekilde zaman kaybi insanin waktini elinden aliyor. oyunda hic bisi yapmadan aksaa kadar ogrimarda bekleyen admalr bilyorum . dungeondi pvp falan ciddi sekilde wakit kaybettiriyor insana para konsuna gelince aylik ucret ciddi pahali cobya cd ile hesaplarsan ayda 3-4 yeni oyun alabilirsin o para yada ikz arkadasini sinemaya goturebilirsin . bence real life rulez cok kaptirmam k lasim bu tarz oyunlara arkadas gibi kaptirisaniz durmunus kotu bende yeni yeni oyundan kopmaya basladim iste 2 haftaya kadar elden cikaricam yada acc ti dondurucam arkadsim war bi tane oda hasatis oyunlarin onun basina musallat edicem oyunu
  • Abi anladık kopmaya çalışıyon da neden Bi zamanlar Taptığını Taşlıyon Bu resmen Ego Tatmini ...
  • bazıları orjinal wowum olsun diye uğraşır (kendileri GW den sıkılmışlardır) ama bazıları da oyunu tersler.... WoW asla başka bi oyunla kıyaslanamaz... sahte serverlarda olan bi WoW bile GW den cok iyi durumda....kendim 1-2 ay orjinalde oynadım derslerden dolayı bıakmak zorunda kaldım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: olken

arkadaslar ben wow oynuodum vede 57 rouge vardı vede sildim yeni arkadaslara tawsiyem sakın bu oyunu oynamayın yoksa maddi olarak cok zarar görürsünüz neden derseniz oyun sadece real paraya dayalı bi oyun ama yok oynıcam diosanız benim bu rouge cok ii yapabilmek icin kredi kartından oyun icin para aldıgımın haddi hesabı yok vede kaptırdıgın zaman oyuna kendini herkez böle seler yapıo yazık günah zaten bu benim tawsiyem bi tawsiyem daha olcak wow su anda dünya sıralamasında oldukca düştü nedeni ise paraya dayalı bi oyun olması baska bi nedeni yok guild wars faction aldım bende simdi ona dewam ediom hemde 45 euro ödüon online oynuon aylık 20 euro falan vermion grafikler wowa 1000 takar oyunda bide baqtım hesapladım oyuna yaklasık 700 euro ödemişim degmez yani ... böle oyun oynamak isteyen varsa guild warsa gecmesini tawsiye ederim ben bir wow tutkunuydum ama bir numaralı düşmanıyım bu oyunun insanların sadece parasını yigen bi şerket baska bişey degil wow .................................

700 eu mu arkadaşım sen hesapsız san wow ne yapsın?

sen oynayamamışsın daha 700eu neye ödedin onu da anlamadım ya neyse

iyi bir player zamanını ve parasının değerini bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 16 Mayıs 2006; 2:25:07 >

• arkadasım benim kimseyi tasladıgım falan yok ama wowla alıp veremedigimde yok istersenz hic bi oyunda oynamayın herkesin kendi hayatı ama ben gercekleri sölüorum siz cok sewdiginiz icin görmemezlikten gelionuz ama gercek bu real paraya dayalı bi oyun kumardan farksızdır .... insanların sadece ve sadece parasını almak icin bu oyun cok oynadım cokta iii oynardım ama cok düşündüm ve bu konu böle yabancı formlara da baqın aynı düşünceler cok var yani herkez şikayetci adam dio kardesim ben bu oyuna para veriosam ben 10 dk icinde av savaslarına sokması lazım 6 saat bekletmesi lazım degill ................... hizmetse böle olurr
  • 700 eu neye ödedin onun cevabını ver sallamasyon kelimelerle olmaz bu işler.
  • Oynamayı beceremedim [b/] demiyorsunda ..

13€ değlde 8 € olsa fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 16 Mayıs 2006; 13:17:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

hangi cogunluk ? cogunluk dedigin 1 yada 2m en fazla... wow un oyuncu sayısını benden iyi biliyosun.. sen guild warsı aldım an gelip yatarım para vemem diyosan o iş yaş ... her patch , yama bu gibi durumlarda para vermen gerekio guild wars da... wow kadar olmasada veriyosun yine paranı... neyse ben bişi diyemicem sen gw ne devam et :)

nası yani??? gw de her patch de flan para mı verion?? peki bu para için yine kredi kartı numarasını verion??
  • bildigim kadarıyla oyle bi arkadas oynuyordu gw yi ... ama kart konusunda bişi diyemicem...
    quote:

Orjinalden alıntı: Sylvanas

quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

hangi cogunluk ? cogunluk dedigin 1 yada 2m en fazla... wow un oyuncu sayısını benden iyi biliyosun.. sen guild warsı aldım an gelip yatarım para vemem diyosan o iş yaş ... her patch , yama bu gibi durumlarda para vermen gerekio guild wars da... wow kadar olmasada veriyosun yine paranı... neyse ben bişi diyemicem sen gw ne devam et :)

nası yani??? gw de her patch de flan para mı verion?? peki bu para için yine kredi kartı numarasını verion??
  • iş bu sefer de WoW vs GUİLD WARS çatışmasına geldi hep aynı şeyi söylüyeceğim WoW tartışılamayacak bir klasiktir bence ....

WoW'a uzanan ELLER kırılsınnn .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcatsero31 -- 16 Mayıs 2006; 23:42:57 >
  • Adam kesicek Adam Gider Av sırasına da gider sonra Bi Raid Parti sine Gider Orgrimmar ı da basar ... Kesecek Player İronforge da durmaz ... !
  • griphon zaman kaybı oylemi ? griphonu zaman kaybettirip para kazanmak icin kullanıyolar oylemi ? zeplini fln para kazanmak icin kullanıyolar ? güldürme beni ya direk teleport olasaydık rp nin ne anlamı kalırdı ? RP olmadan olmazzz...
  • Mage portalı yokmu ?
  • rogue dediğin para basmalı.. bence sen bişeyleri eksik ya da yanlış yapmışsın...
  • ayrıca arkadasın dedigi gibi mage in portallarıyla 3 buyuk sehire gidebilirsin ...
    quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

Mage portalı yokmu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.