Şimdi Ara

Technopat Sosyal kadar saçma bir forum daha olamaz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir gün daha geçmiyor ki anlamsız anlamsız uzaklaştırmaların sonu gelmesin , Türkçe ile alakası olmayan moderatorlerin bir kaç imla hatasi yüzünden ozellikle yurtidisinda yasamis benim gibi Ingilizce klavye kullanan üyelerin kesinlikle ugramamasi gereken bir forum , kacin uzaklasin abi :) Yaş ortalamasini bilemiyorum fakat actiginiz konuya cezasiz adam bulabilirseniz gunlerce yanit alamayacaginiz abidik gubudik bir forum ... Youtube uzerinden ayakta kalan bir forum .

ha birde Donanım Haber düşmanlığında üstlerine yok :)
    Berkant Ayhan Karabudak isminde ki arkadaşta burada yazilani anlamiyormus, Türkçe berbat olan bir forummuş :) TDK forumuyuz ya arkadas

Bunlarda öyle moderatorler tarafından buldugum bir kac ornek arkadaslar sizlere :)

Yahu her şey bir tarafa rastgele tıkladığım bir metinde sizin sözde Türkçe eleştiren editörünüzün yanlışları bile varken siz nasıl insanların Türkçe yazımını yargılıyorsunuz oda ayrı bir mevzu.

Tabi yerine Tabii yazmış , tamamen anlam değişikliği , "Ayrı" yazılması gerek yerine ayrık yazmış , sokak ağzı gibi ayrık hadi neyse diyelim ki adam konuşma ağzı ile yazmış.Cümlenin içerisine "hepsi bir mesajda" yazmaya erinmiş , " hepsi 1 mesajda" yazmış.Yahu bu sadece ufacık bir örnek biraz dolanıp baksak yığınca hata bulacağız ama gel gör ki bu adamlar insanların Türkçe yazım yanlışlarını arıyor buluyor uzaklaştırıyor ama kendilerine de dönüp bakma zahmeti göstermiyorlar ki ben eminim özen göstererek yazdıkları haldedir bu durum :D Gerçekten gülünç bir durum ki ben 9 yılı aşkın süredir yurtdışındayım.

Tony Stracci
    Tony Stracci1 dakika önce (düzenlendi)
    Sayın Baltaş , insanları sürekli ağır şekilde azarlayıp posta koyuyorsun ya forum üzerinden Türkçe konusunda , kendi diline duyduğun saygıyı Azeri diline de duy öncelikle sen Türkçe'yi sürekli büyük harfle başlatıp saygı duyuyorsun ya hani ek olarak "ve" bir bağlaçtır cümle başına gelebilir fakat nasıl yazıldığını bence kontrol et " bikça" ne demek zaten onu da anlamış değilim.Üç nokta kullanım yerlerini de öğrenmeni tavsiye ederim.Daha binlercesi bulunabilir ama zaman kaybı yapmak istemiyorum insanlara yaptığınız kaba saba aptalca uzaklaştırmalar aşağılamalar yerine önce bir kendinize çeki düzen verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SefirEmre -- 27 Mayıs 2017; 12:29:52 >

• o kadar saçma sapan bir forum görmedim daha ilk mesajımda Türkçe ye özen göstermemişim hemen ceza almışım..o kadar Türkçeye önem veren bir forumun adı öncelikle -technopat- olmamalı..
  • Bir kac coöuk cocuk kafali tipin ego tatmin mekani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.