Şimdi Ara

techwood 47' 3d led tv?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu modeli VSOutlet mağazasında gördüm, fiyatı 1450TL ve 47" bir tv için çok uygun bir fiyat gibi geldi. Bilgi ekranında LG F1 panel kullandığı gözüküyor, 3 boyutlu gözlükle denedim iyiydi.

Bu model hakkında bilgisi olan ya da satın almış kullanan arkadaşların yorumlarını beliyorum. (vestel tarafından üretilen tvlerdenmiş, 2 yılda garantisi vestel tarafından sağlanıyormuş, daha önce hiç vestel ürünü kullanmadığım için servis konusunu da merak ediyorum)

• bence başka alternatif tv lera bakın vestel ürünüdür alt markası olabilir örnek arçelik-beko gibi o fiyata uygun tv bulabilirsiniz
  • bende bu ürünnü gördüm kampanya ile fiyatı biraz daha aşağıda bir rakamdı görüntüsü gözüme hoş geldi hd yayın açıktı ama yinede görüntüsü güzeldi fiyat olarak bana bayağı uygun geldi aynı boyda başka makinelerle arasında nerdeyse 700-900 arası bir fark söz konusu 3 yıl garanti var denildi 3 yıl sonra şu anda yer alan farka başka bir makine alınabilir kararsızım gerçekten birde bonnusa 3 ay ödemesiz peşin fiyatına 10 taksit söz konusu aklımı cezbediyor
  • 47" 3d olmayan versiyonu 1250 gibi bir rakamdı ama güvenemiyorum vestele halen alamadım, bir kullanan çıksa şu kadar zamandır kullanıyorumsorun yok dese alıp geçicem ama ne kullanan gördüm ne de internette bi inceleme link vs. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphpix

47" 3d olmayan versiyonu 1250 gibi bir rakamdı ama güvenemiyorum vestele halen alamadım, bir kullanan çıksa şu kadar zamandır kullanıyorumsorun yok dese alıp geçicem ama ne kullanan gördüm ne de internette bi inceleme link vs. :)

ben böyle bir şey almayı düşünüyorum bahsettiğiniz yer nerede acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

quote:

47" 3d olmayan versiyonu 1250 gibi bir rakamdı ama güvenemiyorum vestele halen alamadım, bir kullanan çıksa şu kadar zamandır kullanıyorumsorun yok dese alıp geçicem ama ne kullanan gördüm ne de internette bi inceleme link vs. :)

İzmir-Gaziemir-VsOutlet mağazasında bulabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

quote:

İzmir-Gaziemir-VsOutlet mağazasında bulabilirsiniz.

teşekkürler
  • 47 inç 3d li modelde 1200 tl fiyat vardı sizce alınırmı arkadaşlar

100 herz oluşu biraz sakıncalı tabi panal falkan nedir o kadar bilgili değilim
  • Finlux var bide vestelin o nasildir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv den izmir koyundere vs outlet ten Şubat 2012tarihinde almıştım..almadan önce aile dostu olan Vestel bayii nede danıştım '' gözün kapalı al Vestel'den bir farkı yok ayrıca LG panel kullanıldı vs gibi tavsiyelerde bulunmuştu..tv yi günlük çok çalıştırmasamda şuana kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmadı ancak desteklediği 3d film formatları kısıtlı bilginiz olsun..hoş elektronik biraz şans işi ama yinede soran arkadaşlara bilgi olmadı açısından yazdım..Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.