Şimdi Ara

tecrübeliler,yol gösterin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birisi bana yol göstersin.ygs berbat geçti hedeflerim çok büyük kesin olarak seneye kaldım bu da beni psikolojik anlamda yıprattı kendimi de bir güzel uyuttum bunca süre,ancak bu hafta başlayabildim adam gibi çalışmaya ama vicdan azabından dolayı çok zorlanıyorum toparlayabilir miyim 30-40 gün içine bilmiyorum.mezuna kaldım nasıl çalışacağıma karar veremiyorum tmyim edebiyat-coğrafya ağırlıklı çalışsam seneye faydası çok az olacak ama bu sene için iyi olacak sıralamayı daha çok çekecek moral olacak.mat2 geometri çalışsam bu seneye pek faydası olmayacak ama seneye çok iyi temel olacak çok kararsızım ve her türlü yol gösterilmeye ihtiyacım var.

• Aha benle aynı dostum.Bu yıl hedefin olmasa bile gelecek yıla birşeyler bırakarak git.Eğer kesin kararlıysan matematik geometri çalış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birini bulmak ne güzel.kesin kararlıyım ne yaparsam yapıyım seneye daha iyi olacak eminim ama çalışmamı düşürür mü onu merak ediyorum hani zaten senee kaldım diyip ya az çalışırsam.bir de dediğim şey sence de mantıklı mı? hani edbiyat değil de sayısal çalışmak gibi
  • kardes ben mezunum. bu sene Allaha sukur cok daha iyi geldi. istedigimden daha iyi :) mezuna kalacaksan cok yipranacaksin. ama disiplinle calisirsan ve kendine guvenirsen yaparsin. ben mfyim. edebiyat cografya calis ama mat ve geo daha cok calis bence. 40 mat yapan tmci kac tanedir ki? gecen sene lys sinavinda geoya gecilince salonun neredyse tamami cikti. 20 de geo yapsan seni acayip ileri atar. hedefin nere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer tm 'ci isen edebiyat 'ı çok iyi yap .Çünkü belirleyici olan ders .Bugün rehberlik hocası söyledi banada
  • tmciyim evet.edebiyat doğru beliryeyici ama seneye kalacağım için unutacağım byük kısmını mat2 ve geo daha az unutulur.gerçekten çok yıpranacağım?? hedefim 15-20 bin seneye de omazsa uluslararası düşünücem ama 15-20 bin istiyorum olmalı 2.senede olamalı.ilk yıl kaç yaptın bu yıl kaç yaptın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.