Şimdi Ara

Tedarik edildi ne demek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ben birkaç ürün sipariş verdim .3-4 gün önce ama hala kargoya verilmedi .
    3 tanesi 24 saatte kargoda bir ürün ise en geç 12 Şubat'ta kargoda diyor .
    O üründe tedarik edildi diyor nedir bu ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Tedarik Edildi Ne Demek?

Tedarik Edildi

"Tedarik edildi", bir ürün veya hizmetin müşteriye gönderildiğini ve teslim edilmeye hazır olduğunu ifade eder. E-ticaret işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir terimdir.

Tedarik Edilmedi

Buna karşılık "Tedarik edilmedi", ürün veya hizmetin henüz müşteriye gönderilmediği ve teslim edilmeye hazır olmadığı anlamına gelir.

Tedarik Edilecek

"Tedarik edilecek" ise ürün veya hizmetin henüz sipariş edilmediği ancak gelecekte müşteriye gönderileceği anlamına gelir.

Tedarik Edildi Ne Demek Kargo

Kargo takibinde "Tedarik edildi" ifadesi, kargonun teslimat için hazır olduğunu ve kargo şirketine teslim edildiğini belirtir.

Tedarik Ediliyor Ne Demek

"Tedarik ediliyor" ifadesi, ürün veya hizmetin üretim veya toplama aşamasında olduğunu ve henüz müşteriye gönderilmeye hazır olmadığını gösterir.

Kargoda Tedarik Edildi Ne Demek

"Kargoda tedarik edildi" ifadesi, kargonun kargo şirketine teslim edildiğini ve müşteriye teslim edilmek üzere yolda olduğunu ifade eder.

Özetle, tedarik edilme durumu bir ürün veya hizmetin müşteriye teslim edilme aşamasını belirtir. "Tedarik edildi" ifadesi, ürün veya hizmetin teslim edilmeye hazır olduğunu, "Tedarik edilmedi" ifadesi henüz gönderilmediğini, "Tedarik edilecek" ifadesi gelecekte gönderileceğini ve "Tedarik ediliyor" ifadesi üretim veya toplama aşamasında olduğunu gösterir. Kargo takibinde "Tedarik edildi" ifadesi, kargonun teslimat için hazır olduğunu ve "Kargoda tedarik edildi" ifadesi kargonun yolda olduğunu belirtir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • tedarik edildi demek işte.

mağazaların büyük ağları oluyor. diyelim senin sipariş ettiğin ürün sadece diyarbakır'da var . diyarbakır şubesi istanbul'a yolluyor.

ondan sonra sana istanbul'dan kargoyu gönderiyorlar.. bir örnek sadece bu

İstanbul'a ulaştığı zaman "tedarik edildi" oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.