Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde mobil uygulama yüklenince gelen 30 tl yide kullanabiliyormuyuz?
    Bkm ile paraf kullanamıyoruz anlaşılan doğrumudur?
  • Kampanya şartlarında belirtilen firmaların dışında farklı bir internet sitesinden deneyen var mı?Hızlıal oldu, mesela.
  • Arkadaşlar diyelim ki !!! 1480 TL lik bir elektronik ürün alsak Hızlıaldan parçalı ödeme ile ;

* 30 TL android uygulama çek
    * 1000 TL Paraf ile : 150 TL indirim
    * 300 TL Vakıfbank ile : 40 TL BKM indirim
    * 75 TL Vakıfbank
    * 75 TL Vakıfbank

ile ödeme yapsak ;

30 (Android Uygulama) + 150 (Paraf) + 40 (BKM) + 25 (Vakıfbank) + (1480 * % 1,8 ) = 26 TL (Avantaix) = 271 TL indirim

1480 - 271 = 1209 TL (Bir de paraf günüm varsa ordan da 30 TL indirim)

Değerlendirilebilir ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat34 -- 11 Haziran 2013; 0:51:07 >
  • kliksa.com dahilse 1000 tllik ürün var alacağım
    samsung galaxy grand
    peşin paraya yardımcı olacak varsa mesaj atsın
    adanadakiler güven sebebiyle tercih sebebidir
    istanbuldan da eminönü civarından olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

Arkadaşlar diyelim ki !!! 1480 TL lik bir elektronik ürün alsak Hızlıaldan parçalı ödeme ile ;

* 30 TL android uygulama çek
    * 1000 TL Paraf ile : 150 TL indirim
    * 300 TL Vakıfbank ile : 40 TL BKM indirim
    * 75 TL Vakıfbank
    * 75 TL Vakıfbank

ile ödeme yapsak ;

30 (Android Uygulama) + 150 (Paraf) + 40 (BKM) + 25 (Vakıfbank) + (1480 * % 1,8 ) = 26 TL (Avantaix) = 271 TL indirim

1480 - 271 = 1209 TL (Bir de paraf günüm varsa ordan da 30 TL indirim)

Değerlendirilebilir ....

Hocam su hizlial olayi indirim olucaksa bende bkm 30 tl cek ve parafi birlestiricem + 100 tl alisveris yaparak cekiniyorum biraz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 11 Haziran 2013; 0:56:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben henüz paraf günümü belirlemedim erteleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Mesela hepsiburadadan yapabilir miyim?
  • http://www.hizlial.com/indesit-iwe-81282-b-eco-eu-8-kg-1200-devir-camasir-makinesi-a-ener/04.006.4442.0035

Bu linkteki ürünü almak istiyorum. Şimdi

paraf gunu :30 tl (henuz olusturmadım bu ürün için yapmak istiyorum)
    bkm exp: :40 tl(nasıl calıstıgını tam bilmiyorum ama sanirim guvenlidir)
    paraf ind :75 tl (extreden taksitli ürüne nasıl indirim uygulanacaksa artık)
    mobil uyg :30 tl (sonraki alışverişlerde mi kullanılıyor yoksa direk indirim yapabilirmiyiz bilemiyorum)
    avantajix : 1.8 veriyor 12.5 tl için uğrasmama değmez ki bunun 10 tl si ilk alış oldugu için kesilecek

Bu durumda 175 tl indirim olmuş olacak. Ürün 524 TL gelecek ama benim için kk na ödeyeceğim tutar önemli. Bu indirimlerin hangilerinin ödemelerime etkisi olacak yada 699 tl yi ödedikden sonra mı hızlıal hesabıma ve karta puan gibi yatacak ?

Alış veriş yapanlar aydınlatırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

http://www.hizlial.com/indesit-iwe-81282-b-eco-eu-8-kg-1200-devir-camasir-makinesi-a-ener/04.006.4442.0035

mobil uyg :30 tl (sonraki alışverişlerde mi kullanılıyor yoksa direk indirim yapabilirmiyiz bilemiyorum)
    avantajix : 1.8 veriyor 12.5 tl için uğrasmama değmez ki bunun 10 tl si ilk alış oldugu için kesilecek

Bu durumda 175 tl indirim olmuş olacak. Ürün 524 TL gelecek ama benim için kk na ödeyeceğim tutar önemli. Bu indirimlerin hangilerinin ödemelerime etkisi olacak yada 699 tl yi ödedikden sonra mı hızlıal hesabıma ve karta puan gibi yatacak ?

Hocam 700 tl ile yapamazsiniz bkm icin 330 tl alt limut gerekli ve paraf icinde 500 tl bu durumda sizin 830 tlden az alisveris yapmamaniz gerekir.
    830 tl alisveriste
    30tl puaniniz varsa = 800
    500 tl paraf odeme = 75 TL İndirim
    300 tl bkm den odersiniz = 40 TL
    Bu sekilde indirimden faydalanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

http://www.hizlial.com/indesit-iwe-81282-b-eco-eu-8-kg-1200-devir-camasir-makinesi-a-ener/04.006.4442.0035

Hocam 700 tl ile yapamazsiniz bkm icin 330 tl alt limut gerekli ve paraf icinde 500 tl bu durumda sizin 830 tlden az alisveris yapmamaniz gerekir.
    830 tl alisveriste

ayrı ayrı mı değerlendiriliyor yani ?

bkm için 330 tl paraf içinde 500 tl zaten 700 tl lik ürün gecmiş olmuyor mu ? Bu bkm olayını tam anlamayadım zaten.

Peki paraf gunu ve mobil uygulama paralarını nasıl alacagiz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

830 tl alisveriste

ayrı ayrı mı değerlendiriliyor yani ?

bkm için 330 tl paraf içinde 500 tl zaten 700 tl lik ürün gecmiş olmuyor mu ? Bu bkm olayını tam anlamayadım zaten.

Peki paraf gunu ve mobil uygulama paralarını nasıl alacagiz ?

830 tamamlamaniz gerekiyor.. İndirim sonra dusuyor.
    Paraf gununu si belirliyorsunuz halkbankin sitesinde nasil yapacaginiz yaziyor smsle yapiyorsunuz.

Mobil icin mayis dan once hizlial a kayitli bulunmaniz gerekiyor .
    Mobil uygulamadan giris yapinca 30 tl yukleniyor hesaba hemen.

Bkm de anlasmali bankalari var paypal gibi dusunun ama paraf burda yok akbank vs var .
    Kartinizi tanimliyorsunuz.

Bu arada hepsi indirim hocam kartan parafgunumude indirim olarak belirlerseniz. Yani odemenizden dusucek karta odemeyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 11 Haziran 2013; 2:17:53 >

• paraf'ın bkm ile anlaşması yokmuş, yukarda bir arkadaş söylemiş, 40 tl. iindirimi hesaba katmayın yani...
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    http://www.hizlial.com/vestel-satellite-39pf5025-99cm-200hz-usbmovie-hd-uydu-alicili-led-tv/05.011.1390.0334

Aynı zamanda birde uydu alıcılı led tv almayı dusunuyordum. Forumda konuda acmıstım hatta.http://forum.donanimhaber.com/m_76080375/f_//tm.htm#76080375

Düşüncemden daha pahalıda olsa 32 lik yerine 39 luk tv alınabiliyor. Sadece markaya olan guven sıkıntısı olabilir. Oda görüntü guzelse pek önemsemeyeceğim şey. bis key özelliği olmasıda artısı...

Fiyatı 999 tl, böyle olunca 150 tl paraf, 30 tl paraf gunu ve mobil uygulamadan gelen 30 ile toplamda direk extreden olacak indirim 210 tl olacak ve tv ye puanlar vs olmadan cebimden cıkacak 789 tl olacak demek oluyor ? (32 lik en uygun uydulu samsung 32f5070 859 tl. wpuan ile 95 ayrıca 11 pepsi indirimi ile 753 tl olacaktı. Arada 36 tl fark olsada cebimden yine 859 cıkacagından ve daha kucuk tv olacagından vestel fena değil gibi)

Camaşır makinesinide baska bir siteden (n11-%11word puan+11tlpepsi indirimi) alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 11 Haziran 2013; 2:50:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ASTER71

arkadaşlar bimekste xperia z 1599 tl ye düşmüş simdi satın alsak birde 150 tl paraftanmı gelecek ?

http://www.bimeks.com.tr/urun/127462/sony-xperia-z-c6603-white.aspx

++++
  • morhipo ile hepsiburadayı deneyecek babayiğit aranıyor

• morhipo'yu deneyen var mı? bugün 477 liralık bir alışveriş yapmıştım. şimdi aklıma düştü, acaba 500'e tamamlasaydım 75 indirim yapılır mıydı diye düşünür oldum.. acaba iptal edip yeniden mi alsam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 11 Haziran 2013; 3:46:48 >
  • quote:

http://www.hizlial.com/vestel-satellite-39pf5025-99cm-200hz-usbmovie-hd-uydu-alicili-led-tv/05.011.1390.0334

Aynı zamanda birde uydu alıcılı led tv almayı dusunuyordum. Forumda konuda acmıstım hatta.http://forum.donanimhaber.com/m_76080375/f_//tm.htm#76080375

Düşüncemden daha pahalıda olsa 32 lik yerine 39 luk tv alınabiliyor. Sadece markaya olan guven sıkıntısı olabilir. Oda görüntü guzelse pek önemsemeyeceğim şey. bis key özelliği olmasıda artısı...

Fiyatı 999 tl, böyle olunca 150 tl paraf, 30 tl paraf gunu ve mobil uygulamadan gelen 30 ile toplamda direk extreden olacak indirim 210 tl olacak ve tv ye puanlar vs olmadan cebimden cıkacak 789 tl olacak demek oluyor ? (32 lik en uygun uydulu samsung 32f5070 859 tl. wpuan ile 95 ayrıca 11 pepsi indirimi ile 753 tl olacaktı. Arada 36 tl fark olsada cebimden yine 859 cıkacagından ve daha kucuk tv olacagından vestel fena değil gibi)

Camaşır makinesinide baska bir siteden (n11-%11word puan+11tlpepsi indirimi) alabilirim.

vestel 39pf5025 tv hiç düşünmeden al kullan. bizzat kendim aldım ve çevreme 4-5 adet aldırdım hepsi çok menmun hiç tereddüt etme al istersen likteki kullanıcıların yorumlarınıda inceleyebilirisin.

http://forum.donanimhaber.com/m_71235861/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hizli al da altin konusunda fiyatlar iyi ama farkli pos kullaniliyor falan diyorlardi. Bilgi var mi bu konuda alan var midir?

bu işlemi PARAF kartı ile yapabilecek bir babayiğit aranıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XsI

Ben henüz paraf günümü belirlemedim erteleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Mesela hepsiburadadan yapabilir miyim?

Hocam sorunuzu tam anlayamadım. Erteleme derken taksit atlatma mı demek istediniz bilmiyorum ama, kampanya koşullarında taksit erteleme ile bişey göremedim sadece +6 taksit uygulanacağı söyleniyor.
    Onun dışında Parafgününü alışveriş yapacağınız gün belirleyip hemen indirimden faydalanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: XsI

Ben henüz paraf günümü belirlemedim erteleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Mesela hepsiburadadan yapabilir miyim?

Hocam sorunuzu tam anlayamadım. Erteleme derken taksit atlatma mı demek istediniz bilmiyorum ama, kampanya koşullarında taksit erteleme ile bişey göremedim sadece +6 taksit uygulanacağı söyleniyor.
    Onun dışında Parafgününü alışveriş yapacağınız gün belirleyip hemen indirimden faydalanabilirsiniz.

@XsI

çok zor değil kardeş, google amcaya sorsan sana hemen söylerdi

http://www.parafcard.com.tr/ParafiTaniyin_ParafliGunum.aspx

• N11de dneyen var mi acaba orda gecerli mi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.