Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfuiknow

hayır gecerli degil kliksa canlı destek ve paraf musteri hizmetleri onaylı

Teknosa’da Paraf’a özel 15-16 Haziran’da %50’ye varan Turuncu İndirim, peşin fiyatına 5 taksit, 1000 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır. İndirim Kampanyası kliksa.com.tr adresinde yapılacak işlemlerde geçerli olup, teknosa.com.tr’de yapılacak işlemlerde geçerli değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: kungfuiknow

hayır gecerli degil kliksa canlı destek ve paraf musteri hizmetleri onaylı

Teknosa’da Paraf’a özel 15-16 Haziran’da %50’ye varan Turuncu İndirim, peşin fiyatına 5 taksit, 1000 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır. İndirim Kampanyası kliksa.com.tr adresinde yapılacak işlemlerde geçerli olup, teknosa.com.tr’de yapılacak işlemlerde geçerli değildir

Teknosanın sayfasında halen birşey yok.
    http://www.teknosa.com/kampanyalar
    Teknosada 12 taksit ve 150 tl indirim yok mu?

• Vatan Bilgisayar’da 14-15-16 Haziran tarihlerinde tüm ürünlerde %25 indirim ve peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır.

yazmıslar yani bunun üstüne bir de bu 150 tl kapmanyası mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

http://www.hizlial.com/vestel-satellite-39pf5025-99cm-200hz-usbmovie-hd-uydu-alicili-led-tv/05.011.1390.0334

Aynı zamanda birde uydu alıcılı led tv almayı dusunuyordum. Forumda konuda acmıstım hatta.http://forum.donanimhaber.com/m_76080375/f_//tm.htm#76080375

Düşüncemden daha pahalıda olsa 32 lik yerine 39 luk tv alınabiliyor. Sadece markaya olan guven sıkıntısı olabilir. Oda görüntü guzelse pek önemsemeyeceğim şey. bis key özelliği olmasıda artısı...

Fiyatı 999 tl, böyle olunca 150 tl paraf, 30 tl paraf gunu ve mobil uygulamadan gelen 30 ile toplamda direk extreden olacak indirim 210 tl olacak ve tv ye puanlar vs olmadan cebimden cıkacak 789 tl olacak demek oluyor ? (32 lik en uygun uydulu samsung 32f5070 859 tl. wpuan ile 95 ayrıca 11 pepsi indirimi ile 753 tl olacaktı. Arada 36 tl fark olsada cebimden yine 859 cıkacagından ve daha kucuk tv olacagından vestel fena değil gibi)

Camaşır makinesinide baska bir siteden (n11-%11word puan+11tlpepsi indirimi) alabilirim.

Çamaşır makinesiyle mi birlikte alacaksınız?
    Tv'den ben de düşünmekteyim.999 diyor mecbur 1000'e tamamlamak gerekir sanırım 150 tl indirimden faydalanmak için doğru mu?

• Denemedim ama bence parafgünüm ile birleşiyordur bu kampanya. Yine de bir öğrenmek lazım, gerçerli mi geçersiz mi bilmiyorsakta denemek lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    yahu bunlar bizimle dalgamı geçiyor şimdi yine aradım aynı şeyi söylüyorlar ya haberleri yok yada ciddiye almıyorlar
  • hepsiburada da geçerlimi acaba varmı deneyen??
  • Bimekste diğer alışverişlerimizde 1000 TL üzerine 150 TL veriyormu acaba deneyen varmı? Yoksa sadece açıklamada yazan ürünlerde mi indirim var?
  • Hizlialda altin deneyen varsa 11 gram altin 1012 lira yapiyor 150 ciktikmi 862 / 11 = 78.36 liraya denk geliyor gram ve cok iyi fiyat taksitli altin icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

hepsiburada da geçerlimi acaba varmı deneyen??

aynen HB de geçiyor mu?
    bir de hizlial geçtiği kesin mi?
  • hepsiburadayı ve n11 i soran arkadaşlar neden soruyor anlamıyorum yukarda herşey gayet açık. Bizi düşündüren sadece şu. GOLD HIZLIAL SANALPAZAR aynı posu kullanıyor acaba bunlarda geçerlimi ? Diğerleri dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

quote:

Orijinalden alıntı: mat2000

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Hizlial da dahil olsa guzel olurdu

Hızlıal dahil arkadaşlar. Bu akşam denendi ve onaylandı.

830 TL'ye çamaşır makinesi aldım hemen 75 TL ekstre indirimi kazandınız diye mesaj geldi. (Bu günü de paraf günüm yapmıştım %5'de ordan, 30 TL de mobil uygulmadan) ee daha ne olsun... Gerçi BKM ile parafın anlaşması yokmuş o da olsaydı 40 Tl'de ordan gelecekti. AZ DAHA SIKSAM MAKİNE İÇİN ÜSTE PARA DA ALACAKMIŞIM...

Hocam parafın sitesinde hızlıal yok ama. eminmisiniz hızlıal da geçerli olduğuna ? Bende golddan bi ürün aldım ama hızlıal da daha ucuz eğer hızlıalda geçerliyse golddan aldığımı geri iade edeyim. Hızlıaldan alayım varmı bilgisi olan?

Dostum Gold Teknoloji Marketleri'nde diyor paraf'ın açıklamasında ve Hızlıal'da Gold'un bir mağazası.

Bende riske girerek çamaşır makinesini aldım. Alışverişin ödemesini yapar yapmaz telefona "Paraf Babalar Günü Kampanyasından 75 TL indirim kazandınız." diye mesaj geldi.

Bu mesajdan sonra sıkıysa vermesinler indirimi...

• quote:

quote:

aynen HB de geçiyor mu?

Hocam hizlial musteri hizmetlerine sordum parafin kampanyasi gecerli degil dedi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

paraf'ın bkm ile anlaşması yokmuş, yukarda bir arkadaş söylemiş, 40 tl. iindirimi hesaba katmayın yani...

Evet arkadaşlar BKM daha Halk Bankası ile anlaşma yapmamış o yüzden Paraf Kartınızı Bkm'ye tanımlayamıyorsunuz. O yüzdendir ki Hızlıal'dan 40 TL Bkm indirimini unutun...

Bkm'nin anlaşmalı olduğu bankalar.

https://www.bkmexpress.com.tr/BKMExpress/headerLinks/banks.bkm
  • quote:

quote:

quote:

830 TL'ye çamaşır makinesi aldım hemen 75 TL ekstre indirimi kazandınız diye mesaj geldi. (Bu günü de paraf günüm yapmıştım %5'de ordan, 30 TL de mobil uygulmadan) ee daha ne olsun... Gerçi BKM ile parafın anlaşması yokmuş o da olsaydı 40 Tl'de ordan gelecekti. AZ DAHA SIKSAM MAKİNE İÇİN ÜSTE PARA DA ALACAKMIŞIM...

Hocam paraf günü kampanyası ile birleşiyormuymuş ?

Parafgünüm kampanyasınya birleşmeyeceğine dair bir madde yok. Birleşmesi lazım...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam parafın sitesinde hızlıal yok ama. eminmisiniz hızlıal da geçerli olduğuna ? Bende golddan bi ürün aldım ama hızlıal da daha ucuz eğer hızlıalda geçerliyse golddan aldığımı geri iade edeyim. Hızlıaldan alayım varmı bilgisi olan?

Dostum Gold Teknoloji Marketleri'nde diyor paraf'ın açıklamasında ve Hızlıal'da Gold'un bir mağazası.

Bende riske girerek çamaşır makinesini aldım. Alışverişin ödemesini yapar yapmaz telefona "Paraf Babalar Günü Kampanyasından 75 TL indirim kazandınız." diye mesaj geldi.

Bu mesajdan sonra sıkıysa vermesinler indirimi...

mesaj geldiyse iş bitmiş hocam. zaten otomatik yükleniyor tek tek iptalemi uğraşacaklar.

• quote:

quote:

quote:

aynen HB de geçiyor mu?

Hocam hizlial musteri hizmetlerine sordum parafin kampanyasi gecerli degil dedi bana

SMS geldiyse daha niye kurcalıyor insanlar anlamıyorum Halkbank ve Hızlıalı uyandırıp yatırmayacaklar böyle giderse... SMS geldiyse %95 yansıyacaktır tabi hergün onlarca kişi bu soruları sordukça yatırmama olasılıkları da giderek artacaktır...

• arkadaşlar hızlıal altın olayında deneyen var mı bu olayı? 19 mayısta 50 lira gelmişti.
    bir de yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi 11 gram altın aldık diyelim ve bunu 12 taksitle alsak yine de indirim yansır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

quote:

quote:

aynen HB de geçiyor mu?

SMS geldiyse daha niye kurcalıyor insanlar anlamıyorum Halkbank ve Hızlıalı uyandırıp yatırmayacaklar böyle giderse... SMS geldiyse %95 yansıyacaktır tabi hergün onlarca kişi bu soruları sordukça yatırmama olasılıkları da giderek artacaktır...

Hocam kurcalama ile ne ilgisi var. Alışveriş yapicaz indirim gelmezse magdur olucaz. Niye risk alalim. Ben hizlial ve parafi arayip sordum. Ikiside kampanya yok dio. E simdi alışveriş yapsam puan gelmese ne hak idda edicem. Bilincli olalim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.