Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: original_life

Hocam m.h paraf günüyle birleşmiyor dedi.

Parafın sitesindeki kampnaya kısmında paraf günümle birşelmez diye bir ibare yok bence sıkıntı çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: ZodiaK123

quote:

Hizlialdan 808.31 tl alisveris yaptim az once parcala odemeyi kullandim.
    501 tl paraftan cektirdim. 75 tl indirim mesaji geldi
    307.31 tl ise bkmden cektirecektimki 40 tl indirim yansidi ve 267.31 tl odedim.
    Odenecek kismi -65.23-TL gibi bisi cikti.
    Vee siparis tamamlanmiyor ne yapicam...

Siparişi iptal ediyorlar.Daha önce bir arkadaşın daha başına geldi aynı şey.

Ayni olayi ikinci kez yasiyorum ..
    İlkini iptal ettiler evet ama ben tekrar deniyim dedim aradim sordum yapabilirsiniz dediler.
    Simdi yine olmadi paraf indirimini yalan olucak iptal ederlerse..

Hocam bizim ödeme şeklimize adamların bilgisyar sistemi error veriyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Hocam m.h paraf günüyle birleşmiyor dedi.

Parafın sitesindeki kampnaya kısmında paraf günümle birşelmez diye bir ibare yok bence sıkıntı çıkmaz

M.H birleşmiyor dedi ama çok bilgili bir m.h olduğunu düşünmüyorum, tekrar biri daha sorarsa iyi olur.
  • Kampanya şartlarını koyalımda yarın bir gün değiştirirlerse elimizde bulunsun.
    Babalar Günü Kampanyası

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM

Paraf ile Babalar Günü’ne Özel Bimeks, Darty, ElectroWorld, Gold Teknoloji Marketleri, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan tek seferde yapacağınız alışverişlerde Paraf’tan 150 TL’ ye varan indirim! Üstelik +6 Taksit Fırsatı ve Paraf’a Özel Ayrıcalıklarla!

Kampanya kapsamında 10-16 Haziran 2013 tarihleri arasında seçili Teknoloji marketlerde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri işlemlerde 75 TL indirim, 1000 TL ve üzeri işlemlerde 150 TL indirim uygulanacaktır.
    Bir müşteri indirim kampanyasından ilk işlemiyle bir kez yararlanabilecek olup, maksimum kazanabileceği indirim tutarı 150 TL’dir.
    Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin Paraf POS’larından gerçekleşmesi gerekmektedir.
    Business kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Bimeks mağazalarında Paraf’a özel Iphone 5 16 GB 1.949 TL yerine 1.899 TL, Samsung Galaxy SIII 1.499 TL yerine 1.299 TL, Samsung Galaxy Note 2 1.599 TL yerine 1.499 TL, LG P880 Optimus 1.099 TL yerine 999 TL, Sony Xperia Z 1.849 TL yerine 1.699 TL olup her ürün için stok adedi 500’dür. Bimek Mağazalarında geçerli olan taksit sayısı 5’tir.
    Darty mağazalarında Samsung Galaxy S4 Paraf’a özel 1.699 TL olup stok adedi 500’dür. Darty mağazalarında belirtilen ürünlerde geçerli olan taksit sayısı 6, diğer ürünlerde geçerli olan taksit sayısı 5’tir. İndirimli ürün kampanyası Darty.com.tr’de geçerli değildir.
    ElectroWorld mağazalarında Paraf’a özel peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır.
    Gold Teknoloji Mağazalarında Paraf’a özel tüm Dijital Fotoğraf makinelerinde %30, tüm Notebooklarda %25 indirim ve peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır.
    Teknosa’da Paraf’a özel 15-16 Haziran’da %50’ye varan Turuncu İndirim, peşin fiyatına 5 taksit, 1000 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır. İndirim Kampanyası kliksa.com.tr adresinde yapılacak işlemlerde geçerli olup, teknosa.com.tr’de yapılacak işlemlerde geçerli değildir.
    Vatan Bilgisayar’da 14-15-16 Haziran tarihlerinde tüm ürünlerde %25 indirim ve peşin fiyatına 12 taksit uygulanacaktır.
    Anlaşmalı mağazalarda geçerli olan taksit seçeneklerine +6 taksit uygulanacaktır. +6 taksit fiziki POS’larda POS üzerinden seçmeli, sanal POS’larda otomatik olarak uygulanacaktır. Seçilen kampanyanın ödeme işlemi sırasında satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir.
    Yararlanılan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Hizlialda altin deneyen varsa 11 gram altin 1012 lira yapiyor 150 ciktikmi 862 / 11 = 78.36 liraya denk geliyor gram ve cok iyi fiyat taksitli altin icin

ALTIN almak isteyenler varsa

Arkadaslar hizlial da bu dedgimi sekilde yaptim ve halkbanktan 150 tl indirim kazandiniz mesaji geldi

Almak isteyenlere duyrulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y@s@r -- 11 Haziran 2013; 13:18:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hizlialda altin deneyen varsa 11 gram altin 1012 lira yapiyor 150 ciktikmi 862 / 11 = 78.36 liraya denk geliyor gram ve cok iyi fiyat taksitli altin icin

Arkadaslar hizlial da bu dedgimi sekilde yaptim ve halkbanktan 150 tl indirim kazandiniz mesaji geldi

Hocam bu mu mantıklı yoksa tam altın mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Siparişi iptal ediyorlar.Daha önce bir arkadaşın daha başına geldi aynı şey.

Ayni olayi ikinci kez yasiyorum ..
    İlkini iptal ettiler evet ama ben tekrar deniyim dedim aradim sordum yapabilirsiniz dediler.
    Simdi yine olmadi paraf indirimini yalan olucak iptal ederlerse..

Hocam bizim ödeme şeklimize adamların bilgisyar sistemi error veriyor

Aynen hocam:) umarim iptal olmaz su 75 tl icin sirf yaptim bakalim nolucak..

• Birde mobil 30 lira indirim ile birleşirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

quote:

en iyi gram fiyatı bu şekilde oluyor

gram fiyatı 75,36 gibi bir fiyata geliyor. Bence çok iyi bir fiyat

• quote:

quote:

Hocam ayrıca paraf günüm den 30 lira daha gelirse bu hesaba göre gram fiyatı 75 liraya denk geliyor.Hesabı kuvvetli arkadaşlardan hızlıal için tanımlanan 30 tl indirimi bunun için kullanabileceğimiz bir kombinasyon da eklenirse süper olur.
    Tam mezarcı işi oldu
    Edit Ekleme avantajiz de 1.80 % veriyor. 18 lira da burdan gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZodiaK123 -- 11 Haziran 2013; 13:27:37 >

• quote:

dostum parçala öde kısmında bkm express le ödeme seceneği cıkıyormu. forumda bir arkadaş cıkmıyacagını ayrı ayrı ödeme sistemleri oldugunu yazmısdı bende sıparıs vermek istiyorum fakat terettüt cok kafamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatar911

quote:

dostum parçala öde kısmında bkm express le ödeme seceneği cıkıyormu. forumda bir arkadaş cıkmıyacagını ayrı ayrı ödeme sistemleri oldugunu yazmısdı bende sıparıs vermek istiyorum fakat terettüt cok kafamda.

Hocam ben iki kere cok israrli bir sekilde denedim keske bunla ugrasicagima direk 1000 liraya altinla tamamlayip 150 tl patafin indirini kazansaydim.
    Olmuyor ama bekliyorum suan musteri hizmetlerine meaaj attim

• HIZLIAL cılar avantajix indirimi unutmasınlar %1,80
    iyi denk getirsem

1600 tl TV SAMSUNG E551
    30 tl hesapta
    30 tl avantajix
    parçaı ödeme 1000 paraf 150 tl indirim + 500 üzeri diğer parafla bir 75 daha

1315 tl eksik gedik yoksa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandal07 -- 11 Haziran 2013; 13:30:12 >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ayrıca paraf günüm den 30 lira daha gelirse bu hesaba göre gram fiyatı 75 liraya denk geliyor.Hesabı kuvvetli arkadaşlardan hızlıal için tanımlanan 30 tl indirimi bunun için kullanabileceğimiz bir kombinasyon da eklenirse süper olur.
    Tam mezarcı işi oldu
    Edit Ekleme avantajiz de 1.80 % veriyor. 18 lira da burdan gelir

evet orada var oradan giriş yaptım zaten

kupon kullanılmıyor ne yazikki altında

• Şu altın işine bir el atın dostlar en hesaplı ne oluyor şimdi kafam karman çorban oldu.
    Elimizde bir adet paraf kart var.150 lira 1000 TL üstünden düştü diyelim .PAraf günüm ayın 16 sı kampnaya son günü ordan 30 TL maksimum aldık.Mobilden 30 TL puanımız var.Üstüne bkm de 300 tl üzeri 40 TL var ama parafı kabul etmiyormş galiba. Avantajix var %1.8 .NAsıl uyduracağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZodiaK123 -- 11 Haziran 2013; 13:31:58 >
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    ınsallah bı sıkıntı olmaz ındırımınde boşa gitmez
  • altın aldım arkadaşlar 11 gram 150 lira indirim mesajı geldi
    12+6 taksit oldu üstelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

quote:

en iyi gram fiyatı bu şekilde oluyor

gram fiyatı 75,36 gibi bir fiyata geliyor. Bence çok iyi bir fiyat

hocam gramı seninde ilk mesajında dediğin gibi 78,36 ya geliyor, 75,36 değil

evet 8 yerine 5 e basmışım

• paraf günü birleşmiş mi gören var mı?
  • Hizlialda neden indirim yapıyor kampanyada hızlıal yok

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.