Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zalkan

Hizlialda neden indirim yapıyor kampanyada hızlıal yok

Gold Teknoloji Marketleri, diyor ondandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

paraf günü birleşmiş mi gören var mı?

bende merakla bekliyorum doğrusu bunun cevabını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

quote:

Hizlialda altin deneyen varsa 11 gram altin 1012 lira yapiyor 150 ciktikmi 862 / 11 = 78.36 liraya denk geliyor gram ve cok iyi fiyat taksitli altin icin

ALTIN almak isteyenler varsa

Arkadaslar hizlial da bu dedgimi sekilde yaptim ve halkbanktan 150 tl indirim kazandiniz mesaji geldi

Almak isteyenlere duyrulur

gram altın 92tl görünüyor. link verir misiniz?
  • bence bugun artık hızlıaldan alışveriş etmeyin, alışveriş edenler yarın hesap extrelerinde indirimleri görsünler sonra abanalım
    her nekadar kazandınız mesajı gelsede emin değilim.. :)
  • quote:

quote:

Hizlialda altin deneyen varsa 11 gram altin 1012 lira yapiyor 150 ciktikmi 862 / 11 = 78.36 liraya denk geliyor gram ve cok iyi fiyat taksitli altin icin

ALTIN almak isteyenler varsa

Arkadaslar hizlial da bu dedgimi sekilde yaptim ve halkbanktan 150 tl indirim kazandiniz mesaji geldi

Almak isteyenlere duyrulur

arkadaşlar bende altın alıcam da indirim nasıl olacak Genel Toplam : 1.195,74 TL tl diyor sepetimdeki altın için benim cebimden -150 tl çıkacak dimi yani 1045 tl ödeme yapıcam oda 18 taksit olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZodiaK123

quote:

Orijinalden alıntı: XsI

Ben henüz paraf günümü belirlemedim erteleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Mesela hepsiburadadan yapabilir miyim?

http://www.parafcard.com.tr/ParafiTaniyin_ParafliGunum.aspx

Oraya baktım da anlayamadım.mesela mesajı gönderdim bugünü paraf günüm erteleme yaptım.Sonra nasıl erteleme yapıcaz.Alışveriş sırasında mı söylemem gerekiyor yoksa paraf kendiliğinden mi erteleyecek?

Hepsiburada üye işyeri sanırım ama ödeme yaparken erteleme diye bişey yok.

• Nomak71 N kullanıcısına yanıt
    tamam işte o 92 tl olan linkten 11 gram alıyor, 92*11 gr=1012 tl
  • arkadaşlar 30 tl mobil indirimi nasıl alıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar 30 tl mobil indirimi nasıl alıyorsunuz ?

altında geçmez bence
  • quote:

quote:

quote:

Ben henüz paraf günümü belirlemedim erteleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Mesela hepsiburadadan yapabilir miyim?

Oraya baktım da anlayamadım.mesela mesajı gönderdim bugünü paraf günüm erteleme yaptım.Sonra nasıl erteleme yapıcaz.Alışveriş sırasında mı söylemem gerekiyor yoksa paraf kendiliğinden mi erteleyecek?

Banka otomatik 2 ay erteleme yapıyor alışveriş yaptığınız yerle ilgisi yok.Birde ayrıca tutara göre +6 taksit kampanyası da var ikiside birleşiyor.Benim geçen ay hem +6 taksit hem paraf günü indirimi yansımıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar 30 tl mobil indirimi nasıl alıyorsunuz ?

Mobil indirimi alamadık çünkü mobilden girince altın kategorisi iptal eilmiş.Sepete eklense bile mobilden girince sepet boş gözüküyor.O iş yattı o yüzden.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Banka otomatik 2 ay erteleme yapıyor alışveriş yaptığınız yerle ilgisi yok.Birde ayrıca tutara göre +6 taksit kampanyası da var ikiside birleşiyor.Benim geçen ay hem +6 taksit hem paraf günü indirimi yansımıştı.

PARAFPARA, TAKSİT VE ERTELEME seçenekleri tüm Paraf üye işyerlerinde,İNDİRİM seçeneği ise yurt içi ve yurt dışı tüm işyerlerinden yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

Burada paraf üye işyerleri diyordu o benim kafamı karıştırdı.Acaba paraf posla mı ilgili diye.Neyse ben bi deniyim.Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

PARAFPARA, TAKSİT VE ERTELEME seçenekleri tüm Paraf üye işyerlerinde,İNDİRİM seçeneği ise yurt içi ve yurt dışı tüm işyerlerinden yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

Burada paraf üye işyerleri diyordu o benim kafamı karıştırdı.Acaba paraf posla mı ilgili diye.Neyse ben bi deniyim.Teşekkürler.

Dostum farketmiyor gold mağazları yani hızlı alı. gold.com.tr hepsi paraf üye işyeridir.Sıkıntı çıkmaz.
    Ayrıca bir de 12 taksit + 6 takist =18 taksit veya 12+ 4 a erteleme şeklinde imiş.Senin erteleme için ise şu bilgi var.
    +4 Taksit veya 2 ay erteleme kampanyalarından birinin seçilmesi durumunda işlem gerçekleştirilen üye işyerinde +4 taksit veya 2 ay ertelemeden daha yüksek Artı Taksit veya Erteleme sunulması durumunda yüksek olan Artı Taksit/Erteleme seçeneğinden yararlanılacaktır

• hızlıal altın alımında geçerlimi almak üzereyim sepette bekletiyorum iptal edilemediği için
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

HIZLIAL cılar avantajix indirimi unutmasınlar %1,80
    iyi denk getirsem

1600 tl TV SAMSUNG E551
    30 tl hesapta
    30 tl avantajix
    parçaı ödeme 1000 paraf 150 tl indirim + 500 üzeri diğer parafla bir 75 daha

1315 tl eksik gedik yoksa :)

Öyle oluyor mu ya?
    1000 ve 500 olarak bölüp ayrı ayrı indirimden faydalanılabiliyor mu?
  • Hızlıaldan gelen mesaj;

Değerli Müşterimiz,
    Paraf kart babalar günü kampayası sitemizde geçerli değildir.Bilginize.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

HIZLIAL cılar avantajix indirimi unutmasınlar %1,80
    iyi denk getirsem

1600 tl TV SAMSUNG E551
    30 tl hesapta
    30 tl avantajix
    parçaı ödeme 1000 paraf 150 tl indirim + 500 üzeri diğer parafla bir 75 daha

1315 tl eksik gedik yoksa :)

Öyle oluyor mu ya?
    1000 ve 500 olarak bölüp ayrı ayrı indirimden faydalanılabiliyor mu?

bende 2 Paraf var hocam o yüzden
  • quote:

Dostum farketmiyor gold mağazları yani hızlı alı. gold.com.tr hepsi paraf üye işyeridir.Sıkıntı çıkmaz.
    Ayrıca bir de 12 taksit + 6 takist =18 taksit veya 12+ 4 a erteleme şeklinde imiş.Senin erteleme için ise şu bilgi var.
    +4 Taksit veya 2 ay erteleme kampanyalarından birinin seçilmesi durumunda işlem gerçekleştirilen üye işyerinde +4 taksit veya 2 ay ertelemeden daha yüksek Artı Taksit veya Erteleme sunulması durumunda yüksek olan Artı Taksit/Erteleme seçeneğinden yararlanılacaktır

Tamam bizi etkileyen yok heralde.Ben hepsiburadadan siparişi vericem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Hızlıaldan gelen mesaj;

Değerli Müşterimiz,
    Paraf kart babalar günü kampayası sitemizde geçerli değildir.Bilginize.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

nasıl yani? onlara siz mi sordunuz? onu ne ilgilendirirmiş acaba? banka kampanyası bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Hayır paraf müş. hiz. aradım evet goldda % 30 indirim var diyor.

goldunkiler yok diyor.

Ne yapsak alsak indirim gelmezse iade edebilirmiyiz? gold sıkıntı çıkarırmı iadelerde?

Sıkıntı çıkaramazlar ama kredi kartı limitin düşükse 1-2 gün bloke olabilir.

830 a hangi makinayı aldınız annemin de ihtiyacı var alalım iyise link verir misiz ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.