Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar ben sanalpazar uzerinden bi buzdolabı aldim 150 tk indirim geldi.ama ürün stoklarda olmadığı için islemim iptal edildi ayin 17 sinde iptal edildi. dün hesabima odemis olduğum mebla yatirildi ama 150tl indirimim hala duruyor onu hala geri cekmediler.bu konuda bir fikri olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ?

• Umarım herkes dün fln altınları bozdurmuştur. Çünkü feci düşüşte. Neredeyse kar sıfırlandı zarara geçiyor. Ben Salı günü 82 den bozdurmuştum. 50 TL kar ve 15 ay ödeme süresi :) Internette 83 yazarken İAR bayisi 82 nin üstüne çıkmadı. Birçok kuyumcu 80-81 fln verdi. Bozdurmayı planlayan ve üşenen arkadaşlar internette yazan fiyatlara itimat etmeyin.
  • bu 150 lira kampanyası bitti dimi?
  • Eskiden buralar dutluktu.

Hocam baya oldu kampanya biteli.
    Paraftan yeni kampanyalar bekliyoruz. Yaz kampanyası, ramazan kampanyası, bayram kampanyası, okullar açılıyor kampanyası, kurban kampanyası vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Eskiden buralar dutluktu.

Hocam baya oldu kampanya biteli.
    Paraftan yeni kampanyalar bekliyoruz. Yaz kampanyası, ramazan kampanyası, bayram kampanyası, okullar açılıyor kampanyası, kurban kampanyası vs vs

+1 000 000
  • quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

arkadaslar ben sanalpazar uzerinden bi buzdolabı aldim 150 tk indirim geldi.ama ürün stoklarda olmadığı için islemim iptal edildi ayin 17 sinde iptal edildi. dün hesabima odemis olduğum mebla yatirildi ama 150tl indirimim hala duruyor onu hala geri cekmediler.bu konuda bir fikri olan varmi

bugun ekstrem kesildi ama indirim yansimis.halbuki ekstrede kampanya iptali yazip ekstreden 150.00tl gösteriyor ama eksi olarak geçmemiş

• Benim slipte indirim kazandıniz yazıyor ancak ekstrede yok

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.