Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Siparişimi şimdi verdim ben de.
    Çook teşekkürler.
    Buarada alışverişi paraFLY sanal kart ile yaptım. Kartım sitede hala basımda gözükürken alışverişimi yaptım

+150 yansımış, tek çekim bulamadım diye 12 olsun demiştim 18 taksit yapmış, bir ömür bu kampanyayı anarım artık :)
    Buarada artık paraFLY'ımda 0,52TL parafparam var ;p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Bugün aceleyle Vatan' ın int. şubesinden 150 TL indirim var diye akrabama benim.adıma telefon aldırdım, sonra şartları okuyunca 'Paraf Pos'tan geçmek zorunda olayını gordum, şimdi o indirim yalan mi oldu bizim için internetten aldığımdan?

Önceki sayfalarda yazmıştım, Vatan şubedende sanal posla çekim yapıyor.
    Cumartesi 1099 tl ye ultrabook aldım, indirim mesajı hemen geldi cep telefonuma.

Yeni kampanyalarda görüşmek üzere Mezarcı Fun..
  • bende aldım ilk başta provizyonda görünüyordu şu an ne dönem içinde ne de provizyonda görünüyor harcama garip
  • Bimeks internet sitesinden iphone 4 siparişi verdim. Dönem içi işlemlerde indirimim gözükmüyor bende.

Bimeks internet sitesi geçerli değil miydi yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

Bimeks internet sitesinden iphone 4 siparişi verdim. Dönem içi işlemlerde indirimim gözükmüyor bende.

geçerliydi hem bimeksi hem parafı arayıp teyyid ettim ve alışveriş yaptım. Anında 150tl indirim msjı cebime geldi.
  • sanalpazardan dun bir buzdolabi aldim 1320 tl indirim mesaji geldi.bugun baktigimda siparisimin iptal edildigini gördüm. satici elinde oldugu halde urunu kapatmış.onun yüzünden indirimde gitti.ne adamlar varya satmayacaksan niye ilan koyuyorsun

• saticinin adi _HK_

dukkanin adi ise suratlisatis.com

bilginize arkadaşlar

• quote:

Bimeks internet sitesinden iphone 4 siparişi verdim. Dönem içi işlemlerde indirimim gözükmüyor bende.

Bende ayni durumdayim bimeksin sitesinden aldim bugun baktim indirim yansimamis neden boyle oldu

• TEKNOSA.COM 'dan bu kampanya dahilinde olabilir haricinde olabilir PARAF ile alışveriş yapıp %1 yada %2 tek çekin için olan parafpara kazanımı sağlayan var mı?

Az önce teknosa MH aradım ve teknosa.com'da ödeme sırasında PARAF seçeneği yok, direk axess'ten çekiyorlarmış. Var mı yolu? Online alışveriş yapıp %2 kazanmak istiyorum.
  • Teknosadan dün alışveriş yaptım. 150 tl indirim ekstreye yansıdı. 11 taksit yaptım.
    Paraf günün de dündü. Ama onunla ilgili bir indirim olmadı??
  • Bende laptop aldım lenovo z580 1218 tl lik başka
    birinin karttan aldım sipariş geçerken 1218 tl geçti
    acaba vatan faturasında mı indirimi geçiyorlar
    yoksa ekstrede mi ? İnşallah indirim olmuştur ona
    güvenerek aldık. İnternetten aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

an itibariyle sanalpazardan 7 adet çeyrek aldım ve 150 tl babalar günü indirimi aldım.. Bi sıkıntı çıkmaz inşallah.. Ayrıca bugün paraf günüm.

bende an itibarı ile 11.5 gram altın aldım 150 tl indirim mesajı geldi.

link lütfen, araştırmakla uğraşmayalım, bende alacam.

http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-10-Gram__isp1362286
    http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-050-Gram__isp3594444
    http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-1-Gram__isp1420142

ben bu üçlüyü alıp alışverişi tamamladım

Teşekkürler kaptık 150 yi ve 20 tl paraf para.
    Mesaj geldi.

LÜTFEN ARKADAŞLAR SAĞI SOLU ARAYIP SANALPAZAR GEÇİYORMU DİYE SORMAYALIM.
    BU KAPI DA KAPANMASIN.
    ALMAK İSTEYEN VARDIR BELKİ.

İşlemler aynı fakat bana gelen paraf para 1,03TL.
    20TL gelsin diye tek çekim yapmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dabu

quote:

geçerliydi hem bimeksi hem parafı arayıp teyyid ettim ve alışveriş yaptım. Anında 150tl indirim msjı cebime geldi.

dönem içi işlemlere yansıdı mı peki kardeş. ben de bimeks mağazadan alışveriş yaptım slipte yazıyordu mesaj da geldi anında telefona ama internette görünmüyor hala indirim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

quote:

dönem içi işlemlere yansıdı mı peki kardeş. ben de bimeks mağazadan alışveriş yaptım slipte yazıyordu mesaj da geldi anında telefona ama internette görünmüyor hala indirim yok.

Bende Vatan ' dan aldım kart benim değildi . İnşallah indirim gözüküyordur . Vatan ' da sipariş takibinde indirim gözükmüyor . Vatan ' ın indirimi olsa gözükürdü bana öyle geliyor yani . Kart benim değil ya indirimin yansıyıp yansımadığını nasıl anlayabilirim ?

• vatanın internet sitesinden aldığım laptop 150 tl indirim donem içi işlemlere yansıdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

vatanın internet sitesinden aldığım laptop 150 tl indirim donem içi işlemlere yansıdı...

Peki hocam bildiğiniz vatanın internet sitesinden alıpta indirim geçmeyen birini gördünüz mü forumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: icolie

quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

Arkadaşlar ben şimdi Paraf Günüm kampanyasına üye olmayı düşünüyorum. Bunun bir abonelik ücreti falan var mı ? Ayrıca Paraf Günüm olarak ayın 15'ini seçsem hemen yarın yararlanmaya başlar mıyım ?

Ben demin 15 i seçip gönderdim inşallah yarın geçerli olacak.

evet, yarın geçerli olacak paraf gününüz.

Parafgünümü bugün yapsam bugün geçerli olacak mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

quote:

Bende Vatan ' dan aldım kart benim değildi . İnşallah indirim gözüküyordur . Vatan ' da sipariş takibinde indirim gözükmüyor . Vatan ' ın indirimi olsa gözükürdü bana öyle geliyor yani . Kart benim değil ya indirimin yansıyıp yansımadığını nasıl anlayabilirim ?

evet internette de yazıyor şimdi kontrol ettim. Yalnız paraf günü indirimim yazmıyor umarım onda da bir sorun çıkmaz.

• parafgünüm kazığı geldi.

http://forum.donanimhaber.com/m_76547275/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

vatanın internet sitesinden aldığım laptop 150 tl indirim donem içi işlemlere yansıdı...

Peki hocam bildiğiniz vatanın internet sitesinden alıpta indirim geçmeyen birini gördünüz mü forumda ?

geçmeyen değilde mesaj gelmeyen görmedim millet buraya yazacaktır...
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.