Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dakikalarda karar verip ben de sanalpazardan altın aldım. Anında 75 tl indirim kazandığıma dair mesaj geldi :)

Aldıklarım: 10 tane bundan
    http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-050-Gram__isp3594444

1 tane de bundan
    http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-1-Gram__isp1420142
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: hoktuaslan

Arkadaslar ben de 7 tane kucuk altın alıcam ayrıca paraf gunum bugun. Sanalpazardan daha önce hiç altın almadım sorun olurmu Sahte falan çıkmasın altın

http://www.sanalpazar.com/Ceyrek-Altin__isp1258797

sanalpazarda altın satısını sadece hızlıaltın yapmaktadır yani hizlialdn alanla burdan almanın bi farkı yok.. yanlışım varsa düzeltin...
  • hızlıaldan aldım mesaj falan gelmedi. Bide sanalpazardan mı alsak acaba?
  • Sanalpazardaki Altın satıcısı hızlı al ile aynıdır. Zaten hızlı al faturasıyla gelecek alan arkadaşlara..
  • Bir mezar pardon kampanya daha kapanmış oldu :)
  • http://www.sanalpazar.com/22-Ayar-Altin-Bilezik-12-Gram-Duz-Sade__isp6545957?malid=SONGEZ
    Bunu alacaktım vazgeçtim saat 12 yi geçti ve tek çekimmi olacak taksitlimi karar veremedim
  • Bende laptop aldım lenovo z580 1218 tl lik başka birinin karttan aldım sipariş geçerken 1218 tl geçti acaba vatan faturasında mı indirimi geçiyorlar yoksa ekstrede mi ? İnşallah indirim olmuştur ona güvenerek aldık. İnternetten aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son dakika mezarcısı oldum, hanımın ve benim paraflardan toplam 14 tane çeyrek aldım 23:55 gibi 2. mesajda 150 tl indirim diye verdi. satıcıya da hepsini aynı kargo ile gönder dedim :) neyse bayağı kar ettik gibi Allah haber verenden razı olsun. saygılarımla...
  • dün hizlial dan altın alıp kampanyaya katıldım alışverişim dönem içi işlemlerde görünüyor ama indirim görünmüyor. müşteri hizmetlerini aradım indirimin yansıyacağını söyledi bende saati not aldım yansımadıgı takdirde mahkemeye kadar yolu var.
  • Ya arkadaşlar, sabahki sanalpazar altın siparişimi ne dönem içi işlemlerde ne de bekleyen provizyonda göremedim, iptal mi ettiler yoksa? 10 TL parafpara da görünmüyor?

Aynı durumda olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aylakadam81

dün hizlial dan altın alıp kampanyaya katıldım alışverişim dönem içi işlemlerde görünüyor ama indirim görünmüyor. müşteri hizmetlerini aradım indirimin yansıyacağını söyledi bende saati not aldım yansımadıgı takdirde mahkemeye kadar yolu var.

mesaj gelmediyse yansımaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Ya arkadaşlar, sabahki sanalpazar altın siparişimi ne dönem içi işlemlerde ne de bekleyen provizyonda göremedim, iptal mi ettiler yoksa? 10 TL parafpara da görünmüyor?

Gece 2.00-3.00 gibi dönem içi hareketlere yansır.
    Ayrıca sanalpazara parafcard %1 puan değil %0.1 puan veriyor. Bu yüzden 1000 TL lik alışverişten 1 TL puan kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 17 Haziran 2013; 0:24:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Ya arkadaşlar, sabahki sanalpazar altın siparişimi ne dönem içi işlemlerde ne de bekleyen provizyonda göremedim, iptal mi ettiler yoksa? 10 TL parafpara da görünmüyor?

Ayrıca sanalpazara parafcard %1 puan değil %0.1 puan veriyor. Bu yüzden 1000 TL lik alışverişten 1 TL puan kazanırsın.

Tamam hocam, gece tekrar kontrol edeyim o zaman. 10 TL hatta 20 TL parafpara kazandım diyen arkadaşlar var (@karaumut22, @y@s@r, @TeQuiLaS ), ondan sordum, galiba onlar Hızlıal'dan almışlar, belki bir fark söz konusudur

• arkadaşlar bende son dakika gold'dan sanal kartla 3D secure ile ödeme yaptım mesaj geldi ve ayrıca bugun benim paraf gunum acaba 30 tl'de ayrıca yansıyacak mı?bu konu hakkında bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Tamam hocam, gece tekrar kontrol edeyim o zaman. 10 TL hatta 20 TL parafpara kazandım diyen arkadaşlar var (@karaumut22, @y@s@r, @TeQuiLaS ), ondan sordum, galiba onlar Hızlıal'dan almışlar, belki bir fark söz konusudur

Saçmalıkta orada ya, Gold, Hızlıal üye işyeri ve tek çekime %2 puan veriyor. Sanalpazarda Gold iştiraki üye işyeri ama %0.1 veriyor.
    Halkbank işte yapacak birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 17 Haziran 2013; 0:33:39 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saçmalıkta orada ya, Gold, Hızlıal üye işyeri ve tek çekime %2 puan veriyor. Sanalpazarda Gold iştiraki üye işyeri ama %0.1 veriyor.
    Halkbank işte yapacak birşey yok.

Yani ben de onu diyorum, bari kargo masrafını karşılayacak kadar puan verselermiş, 0.1 nedir yahu...

• Bimeksten iphone 5 aldım parafa 1899 tl 150 tl indirimi de verdi fakat provizyonda görünüyor hala internet subesinde. Pesin alısverise %2 paraf para ve bimeksin %5 hediye cekiyle beraber yaklaşık 280 lira kardayım bu alısverişte. Paraf ilk başlarda beni baya bi kızdırmıştı ama şimdi iddialı kampanyalar yapıyor. 19 mayıs ve bu babalar gunu sayesinde güzel alışverişler yaptık. Devamı gelirse ya da patlamazsa çok ekmek yeriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim indirimim + bakiye olarak iade edilmiş..faydalanan herkese hayırlı olsun..paraf sayesinde şimdiye kadar 400 tl indirim kazandım..üstelik henüz paraf günüm de kullanmadım..böyle giderse bundan sonra parafla yola devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

benim indirimim + bakiye olarak iade edilmiş..faydalanan herkese hayırlı olsun..paraf sayesinde şimdiye kadar 400 tl indirim kazandım..üstelik henüz paraf günüm de kullanmadım..böyle giderse bundan sonra parafla yola devam..

Siz hangi siteden almıştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

benim indirimim + bakiye olarak iade edilmiş..faydalanan herkese hayırlı olsun..paraf sayesinde şimdiye kadar 400 tl indirim kazandım..üstelik henüz paraf günüm de kullanmadım..böyle giderse bundan sonra parafla yola devam..

Siz hangi siteden almıştınız?

sanalpazar'dan aldım..
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.