Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

an itibariyle sanalpazardan 7 adet çeyrek aldım ve 150 tl babalar günü indirimi aldım.. Bi sıkıntı çıkmaz inşallah.. Ayrıca bugün paraf günüm.

bende an itibarı ile 11.5 gram altın aldım 150 tl indirim mesajı geldi.

link lütfen, araştırmakla uğraşmayalım, bende alacam.

http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-10-Gram__isp1362286
    http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-050-Gram__isp3594444
    http://www.sanalpazar.com/Iar-Gram-Altin-1-Gram__isp1420142

ben bu üçlüyü alıp alışverişi tamamladım

Teşekkürler kaptık 150 yi ve 20 tl paraf para.
    Mesaj geldi.

LÜTFEN ARKADAŞLAR SAĞI SOLU ARAYIP SANALPAZAR GEÇİYORMU DİYE SORMAYALIM.
    BU KAPI DA KAPANMASIN.
    ALMAK İSTEYEN VARDIR BELKİ.

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

altın alanlar bir Allah Razı olsun der inş. ilk alışı şahsım gerçekleştirdi ve foruma da yazdım herkes faydalansın diye

Bu adara şimdi exstre ye baktım 20 TL de Paraf para gelmiş

hocam sizin kart parafly sanırım o yüzden 20 paraftl geldi.
    evet deneyecek bir babayiğit aranıyordu ve mesajınızdan sonra faydalandık.Allah razı olsun dostum
    kusura bakma genelde teşekkürü unutan bir toplumuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

altın alanlar bir Allah Razı olsun der inş. ilk alışı şahsım gerçekleştirdi ve foruma da yazdım herkes faydalansın diye

Bu adara şimdi exstre ye baktım 20 TL de Paraf para gelmiş

Allah razı olsun.. Yalnız bana 10 tl parafpara kazandırdı alışveriş, acaba 12+6 taksit aldığım için mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hızlıal dan 570 tl ye telefon aldım ama mesaj hala gelmedi? hızlıal da herkes geçerli diyor ama anlamadım niyr böyle oldu? İşlemim provizyonda diye mi böyle. 6+6 taksitle aldım bundan olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangdk

arkadaşlar hızlıal dan 570 tl ye telefon aldım ama mesaj hala gelmedi? hızlıal da herkes geçerli diyor ama anlamadım niyr böyle oldu? İşlemim provizyonda diye mi böyle. 6+6 taksitle aldım bundan olabilirmi?

hızlı ala indirim vermiyorlar dünden beri
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Aşağıdaki ürün için paraf kartıyla yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum, referanslı eski üyelere ilk olarak tutarı gönderebilirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-369705-z580-notebook-core-i5-250ghz-8gb-1tb-156-dvdrw-2gb--w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=66076

dostum izmirdeymişsin.kullanmamış olsaydım direk mağazadan yardımcı olurdum.buna benzer bir kampanya çıkarsa eğer bana pm atın benim ödüyeceğim rakam ne ise onun üzerinden size yardımcı olurum.

• quote:

arkadaşlar hızlıal dan 570 tl ye telefon aldım ama mesaj hala gelmedi? hızlıal da herkes geçerli diyor ama anlamadım niyr böyle oldu? İşlemim provizyonda diye mi böyle. 6+6 taksitle aldım bundan olabilirmi?

hızlıal bitti. Kapattılar orayı.
    Şimdi altında sanalpazar var. Diğer ürünleri bilmiyorum, denemek lazım.

Ayrıca taksitli işlemlerde 1000 tl ye 10 tl
    peşin alımlarda 20 tl paraf para oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaumut22 -- 16 Haziran 2013; 14:16:03 >
  • Arkadaşlar konuyu baştan sona kadar okudum ve bugün bimeksin internet sitesinden 1035 tl lik bi alışveriş yaptım ancak mesaj gelmedi, müşteri hizmetleri bimeksin internet sitesinde geçerli olduğunu söyledi ama mesaj neden gelmedi? Yardımlarınızı bekliyorum :(
  • quote:

Arkadaşım önceki sayfaları okur isen hızlıal.com sitesinde sıkıntı oldu, belli bir günden sonra kimseye indirim yansımadı, mesela ben altın almıştım, ne mesaj geldi ne de indirim yansıdı dönemiçi işlemlere. Altın olduğu için iptal edemedim kaç kere aramama rağmen, Takdir senin ama iptal etme olasılığın varsa bu seçeneği değerlendir derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @1453

quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Aşağıdaki ürün için paraf kartıyla yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum, referanslı eski üyelere ilk olarak tutarı gönderebilirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-369705-z580-notebook-core-i5-250ghz-8gb-1tb-156-dvdrw-2gb--w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=66076

dostum izmirdeymişsin.kullanmamış olsaydım direk mağazadan yardımcı olurdum.buna benzer bir kampanya çıkarsa eğer bana pm atın benim ödüyeceğim rakam ne ise onun üzerinden size yardımcı olurum.

Hocam teşekkürler ince düşünceniz için forumdan başka bir arkadaşla alışverişi gerçekleştirdik, kendisine de teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

quote:

Arkadaşım önceki sayfaları okur isen hızlıal.com sitesinde sıkıntı oldu, belli bir günden sonra kimseye indirim yansımadı, mesela ben altın almıştım, ne mesaj geldi ne de indirim yansıdı dönemiçi işlemlere. Altın olduğu için iptal edemedim kaç kere aramama rağmen, Takdir senin ama iptal etme olasılığın varsa bu seçeneği değerlendir derim.

bende hızlı aldan altın alırken 3d ödeme ile son anda iptal ettim ürünler hala sepetimde duruyor onaylanmamış ama kartdan para çekilmiş inşallah ben iptal edebilirim.

• hukukadami H kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende hızlıal mağduruyum... @hukukadami
  • Sanaldan 500 TL alışveriş yapıcam 75tl indirim gelir mi dostlar elimi çabuk tutayım mı . :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: melmur

Sanaldan 500 TL alışveriş yapıcam 75tl indirim gelir mi dostlar elimi çabuk tutayım mı . :)

ben yaptım geldi sana da gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock04

Arkadaşlar konuyu baştan sona kadar okudum ve bugün bimeksin internet sitesinden 1035 tl lik bi alışveriş yaptım ancak mesaj gelmedi, müşteri hizmetleri bimeksin internet sitesinde geçerli olduğunu söyledi ama mesaj neden gelmedi? Yardımlarınızı bekliyorum :(

Yok mu bimeksin sitesinden aliveris yapan arkadaslar :(

• arkadaslar ben de gold kendım ve kardesımın kartıyla aldım anında mesaj geldi
  • Sanalpazar'dan altın siparişini verdim ve mesajda geldi. Haber verenden, vesile olandan Allah razı olsun :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melmur

Sanaldan 500 TL alışveriş yapıcam 75tl indirim gelir mi dostlar elimi çabuk tutayım mı . :)

ben yaptım geldi sana da gelir

Allah razı olsun cevap için hemen işe koyuluyorum.
  • Allah rizasi icin birisi cevap yazabilirmi

• vay forumdaslar yakalamis sanalpazari durumdan haberdar edenede alanada hayirli olsun yolda olmasam bende alirdim simdi. aksama alirim artik hayirlisiyla

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.