Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende online baktim, kredi karti limitim dusmus ama hicbirsekilde net rakam ve aciklama olarak gozukmuyor.
    fakat MH ile gorustum, onlar gorebiliyor.
    Odemeniz henuz muhasebelesmedigi icin goremiyorsunuz dedi, 1-2gune gozukur diye belirtti.
    Peki 150 tl indirimi gorebiliyormusunuz dedim, evet gozukuyor, bu bedel ekstre borcunuzdan dusulecektir dedi.
    Sileyimmi kazandiniz msj ini dedim, siz yinede her ihtimale karsi silmeyin dedi.

Benzer durumda arkadaslar olabilir,
    durum bu sekilde, bilginize.
  • Bimeks.com.tr den ürün aldım. Bana indirim gelmedi.Kampanyadan yararlanamıyorum diye İptal ettirim dedim. Bu sefer de bimeks kampanyadan yararlanıyorsunuz diye iptal etmedi. En son dönem içi işlemlerin ekran görüntüsünü gönderdim yalan söylemiyorum iptal edin diye. İlgili birimlere bildirmişler bekliyoruz. Nasıl kampanyaysa kampanyaya dahil olmayan internet mağazaları yararlanıyor dahil olan yararlanamıyor. Artık bu kampanyayı düzenleyenlere nedenir siz söyleyin.
  • Sanırım kampanmtya bitmiş an itibariyle paraf sitesinde gözükmemekte...Ben parafın kazığına doyamadım sevgililer günü yemeği...19 mayıs kazığı...şükür bunu kaçırdım değilse dayanamaz bunuda alırdım ben sonrasını biliyorsunuz zaten :)
  • altın aldım hızlıaldan zarar ettik bu parafın kampanyası bize yaramadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Bimeks.com.tr den ürün aldım. Bana indirim gelmedi.Kampanyadan yararlanamıyorum diye İptal ettirim dedim. Bu sefer de bimeks kampanyadan yararlanıyorsunuz diye iptal etmedi. En son dönem içi işlemlerin ekran görüntüsünü gönderdim yalan söylemiyorum iptal edin diye. İlgili birimlere bildirmişler bekliyoruz. Nasıl kampanyaysa kampanyaya dahil olmayan internet mağazaları yararlanıyor dahil olan yararlanamıyor. Artık bu kampanyayı düzenleyenlere nedenir siz söyleyin.

Banada indirim yansimadi bimeks.commtrden alisveris yaptim anlamadim bu isten hic bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimeks mağazasından aldım ve indirim yansımış. Eyvalla paraf panpa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 18 Haziran 2013; 6:53:38 >
  • Sanalpazar'da HizliAltin'dan altin alan arkadaslar, kargonuz gonderilmis mi? Bende hala kargo bekleniyor diye gozukuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock04

quote:

Bimeks.com.tr den ürün aldım. Bana indirim gelmedi.Kampanyadan yararlanamıyorum diye İptal ettirim dedim. Bu sefer de bimeks kampanyadan yararlanıyorsunuz diye iptal etmedi. En son dönem içi işlemlerin ekran görüntüsünü gönderdim yalan söylemiyorum iptal edin diye. İlgili birimlere bildirmişler bekliyoruz. Nasıl kampanyaysa kampanyaya dahil olmayan internet mağazaları yararlanıyor dahil olan yararlanamıyor. Artık bu kampanyayı düzenleyenlere nedenir siz söyleyin.

Banada indirim yansimadi bimeks.commtrden alisveris yaptim anlamadim bu isten hic bisey

parafın sitesinden müşteri hiz. - bize ulaşından yaz. Eğer halkbank dialoğtan bimeks.com.tr geçerli diyen müşteri temsilcisi varsa o konuşmanın gününü ve saatini belirt ve müşteri temsilciniz beni yanılttı dersen belki birşeyler çıkar. Denemekten birşey olmaz. Tabi tüketici heyetine de başvurulabilir. Ben birincisini yaptım. Sonra uğraşmayım boşver, kargoya verilmedin iptal talebinde bulunayım dedim. bimeks müşteri hizmetlerine yazdım iptal edin diye bu sefer bimeks müşteri hizmetleri işi bırakmadı. Bakalım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 18 Haziran 2013; 7:16:08 >

• benimki de 150 tl olarak yansımış fakat paraf günü ile birleşmiyormuş galiba 30 tl'den eser yok :)
  • erakan kullanıcısına yanıt
    dün kargoya verilmiş bu sabah sisteme işlemişler. benim çeyrekler yarın elimde olur inşallah..
  • quote:

quote:

quote:

parafın sitesinden müşteri hiz. - bize ulaşından yaz. Eğer halkbank dialoğtan bimeks.com.tr geçerli diyen müşteri temsilcisi varsa o konuşmanın gününü ve saatini belirt ve müşteri temsilciniz beni yanılttı dersen belki birşeyler çıkar. Denemekten birşey olmaz. Tabi tüketici heyetine de başvurulabilir. Ben birincisini yaptım. Sonra uğraşmayım boşver, kargoya verilmedin iptal talebinde bulunayım dedim. bimeks müşteri hizmetlerine yazdım iptal edin diye bu sefer bimeks müşteri hizmetleri işi bırakmadı. Bakalım bekliyorum.

Ben musteri hizmetlerini aradim talep olusturdular iki gun icinde incelenecek dediler ama hic umudum yok, bimeksten siparisimi bi kac gun bekleyip geri gondercem neticede 7 gun yasal vazgecme hakkimiz var

• paraf kartımla bugün sanalpazardan 1000 tl üzeri bi alışverişim olacak, acaba puan yüklenecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdilek

paraf kartımla bugün sanalpazardan 1000 tl üzeri bi alışverişim olacak, acaba puan yüklenecek mi ?

Kampanya pazar aksami sona erdi.

• arkadaşlar ben altığım pc ye birkaç dakka önce elime ulaştı sorunsuz bir şekilde, şuanda ondan yazıyorum 1068 tl ye güzel alışveriş teşekkürler paraf...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben musteri hizmetlerini aradim talep olusturdular iki gun icinde incelenecek dediler ama hic umudum yok, bimeksten siparisimi bi kac gun bekleyip geri gondercem neticede 7 gun yasal vazgecme hakkimiz var

ben de iptal ettirdim ama bimeks iptal etmemiş göndermiş ürünü. Enişteme almıştım başka bir şehirde bugün almışlar açmışlar. Artık bir sonuç alamassam hakem heyetine başvuracam. bugün yine aradım halk kazığı bu seferde extrenizde yansıyacak diyorlar. Oyalamak için yalana mı başvuruyorlar artık bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

dün kargoya verilmiş bu sabah sisteme işlemişler. benim çeyrekler yarın elimde olur inşallah..

Benim sipariş gram altındı, mesaj attım, normalde sipariş dün kargoya verilmesi gerekiyormuş da, gecikme olmuşmuş. Mesaj atmasak daha göndermeyecekler yani

Bana hızlıaltın'da gold kuruluşu gibi geldi, kafa aynı kafa
  • Arkadaşlar hızlı aldan tv almıstım 1600 tl 2 paraf cart kullandım hızlı al aradı bu ürün hasarlı başka ürün beğenin yada iptal edecez
    diyolar başka ürün da adam akıllı yok 100 tl fark var

ne yapmalıyım sitenin hakkı varmı sattıgı ürünü iptal etmeye
  • erakan kullanıcısına yanıt
    Hızlıaltın Gold kuruluşu zaten
  • Sanalpazardan aldığım altınlar geldi.

75tl de bugün hesap özetine yansımış..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

arkadaşlar ben altığım pc ye birkaç dakka önce elime ulaştı sorunsuz bir şekilde, şuanda ondan yazıyorum 1068 tl ye güzel alışveriş teşekkürler paraf...

Hocam Sipariş durumunda -- şeklinde bi ibare var hiç mesaj yada mail de atmamışlar acaba ne olabilir hiç alışveriş yapan var mı vatan dan ? Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.