Şimdi Ara

Telefon Değiştirmeye Karar Verdim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Toplam Bir Aydır Nokia Lumia 925'i Kullanıyorum. Ama Artık Sıkıldım Ondan Başka Bir Wp'li Telefon Almaya Karar Verdim :)

Aklımda Lumia 1520
    Lumia 1020

var.
    Ancak Başka Bir Nokia Lumia Modeli Olabilir.
    Lumia 925'i Satma Sebebim Sorun Oluşmaya Başladı Bir Daha Başıma Gelmesinden Korkuyorum. :)

Şimdi Arkadaşlar Bana Nokia Lumia Modeli Önerebilirmisiniz :)

Not: Lütfen Android Telefonu Önermeyin Lumia 925'ten Önce G2 Kullanıyordum ve Aldığıma Almışıma Pişman Oldum İyice Sapıttı. Ama Lumia'larda öle sorun yok :) , iPhone'da Önermeyin Sebebi Küçük Ekran Artı Arayüzü Çok Sıkıcı. :)

Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler :)

• 930 u bekleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

930 u bekleyebilirsiniz
    1520 almanızı tavsiye ederdim,sonuçta amiral gemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

1520 almanızı tavsiye ederdim,sonuçta amiral gemi

Alıntıları Göster
    1020 almak yerine 1520 almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: accepter le progrès

evet ölede büyük ekrana alışabilirrmiyim bilmiyorum doğrusu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir hesap

quote:

Alıntıları Göster
    Eller yeterince büyükse; 1520
    küçükse; 930

Edit; arkadaşların da dediği gibi, 925'ten 1020'ye geçmek çok saçma olur çünkü ikisi de aynı teknik özelliklere sahip cihazlar. 1020'nin sadece 29 megapiksellik bi kamera çözünürlük fazlalığı var. eğer fotoğrafçılık yapmayacaksan, yada hobilerin arasında sürekli fotoğraf çekmek yoksa 1020 gereksiz bi cihaz. 925 ile de aynı işi görebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖZGÜNBEY -- 1 Temmuz 2014; 19:04:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZGÜNBEY

Eller yeterince büyükse; 1520
    küçükse; 930

Edit; arkadaşların da dediği gibi, 925'ten 1020'ye geçmek çok saçma olur çünkü ikisi de aynı teknik özelliklere sahip cihazlar. 1020'nin sadece 29 megapiksellik bi kamera çözünürlük fazlalığı var. eğer fotoğrafçılık yapmayacaksan, yada hobilerin arasında sürekli fotoğraf çekmek yoksa 1020 gereksiz bi cihaz. 925 ile de aynı işi görebilirsin

Alıntıları Göster
    1 ayda telefondan mı sıkıldınız? Keşke ben de sıkıldığım an değiştirebilsem. 1 yıldır ses sorunuyla telefonu kullanıyorum millet duymuyor diyip duruyor.

• 925'den 1020ye geçilmez bana göre kamera sizin için önemli ise geçilir tabi ki ama normalde geçilmez size şöyle anlatayım.

Galaxy S4= lumia 925
    S4 Zoom= 1020
    Note 3= 1520

yani 925 den 1020 ye geçiş sanki aynı seri de olacakmış gibi ben olsam ya 1520 ye geçerdim ya da 930 u beklerdim
  • İphone6 ya daha var ama dusunebilirsin.ancak Nokia hala çözünürlük hesabi yapiyo piyasada 2klı ne Nokia var wpli cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

İphone6 ya daha var ama dusunebilirsin.ancak Nokia hala çözünürlük hesabi yapiyo piyasada 2klı ne Nokia var wpli cihaz

2k daha çok yazılımsal bir çözünürlükdür. Şuanki amiral modellerin hepsinde bu mümkün. Fakat bir anlamı yok. Çünkü buna uygun bir oyun,uygulama veya video bulamazsın. Ana ekrana baktığında ise çıplak gözle bunu farketmek mümkün değil. 1520 de full hd ama daha bizim sistemin desteklediği uygulama,oyun ve videolar en fazla 720p çözünürlükde. Bence telefonun gayet güzel değiştirceksen yıl sonunu bekle derim. Daha iyi modeller gelecek. Şuan değiştirirsen bir fark göremezsin.
  • bir hesap B kullanıcısına yanıt
    Yıl sonunu bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

1 ayda telefondan mı sıkıldınız? Keşke ben de sıkıldığım an değiştirebilsem. 1 yıldır ses sorunuyla telefonu kullanıyorum millet duymuyor diyip duruyor.

Hocam siz de 8X kullanıyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam? Aynı sorundan ben de muzdaribim, genel bi' sorun heralde
  • bir hesap B kullanıcısına yanıt
    1020 alma kamera önemli değilse o kadar 1520 al sınıf atlamış olursun büyüklüğünü dert etme 4-5 güne alışıyorsun sadece 2 gün zorluk çekersin yolda ama bu telefondan sonra bundan küçük telefonları biraz zor kullanırsın küçük gelir ekran.Eğer sadece büyük ekran istiyorsan 1320.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

1020 alma kamera önemli değilse o kadar 1520 al sınıf atlamış olursun büyüklüğünü dert etme 4-5 güne alışıyorsun sadece 2 gün zorluk çekersin yolda ama bu telefondan sonra bundan küçük telefonları biraz zor kullanırsın küçük gelir ekran.Eğer sadece büyük ekran istiyorsan 1320.
    tamam kararımı verdim arkadaşlar nokia lumia 1520 alıcağım yorum yapan herkese teşekkürler :)
  • Hocam bende lumia 1520 kullanıcısıyım. Telefonumdan gayet memnunum gerek oyun performasyonu olsun gerek buyuk ekranı ile video izlenebilirliği olsun lakin fiyat etiketini hak edecek bir telefon olduğunu dusunmuyorum donanımsal olarak gayet tatmin etse de bence mağaza açısından baya bir eksik ve rakiplerine gore de geri de kalmış oluyor. Ama siz zaten eski bir lumia kullanıcısı oldugunuz için yadırgamaya bilirsiniz bu durumu ama ben iphonedan sonra magaza konusunda sıkıntı çektim. Kendi tecrubemi aktarmak istedim alacak olan arkadaşlara belki faydalı olur. Hayırlı akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

quote:

Hocam siz de 8X kullanıyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam? Aynı sorundan ben de muzdaribim, genel bi' sorun heralde

Lumia 920 kullanıyorum ben. Sizin sorununuz tam olarak nedir?
  • quote:

quote:

quote:

Telefon görüşmelerinin ilk 5 saniyesi sesim ya hiç gitmiyor ya da kesik kesik geliyor. 5. saniyeden sonra da "bazen" normale dönüyor veya dönmüyor.

Bir 8X kullanıcısında da var bu sorun, sizi de görünce 8X kullandığınızı anımsadım ve kendimi yalnız hissetmem bu konuda diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 2 Temmuz 2014; 1:53:35 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon görüşmelerinin ilk 5 saniyesi sesim ya hiç gitmiyor ya da kesik kesik geliyor. 5. saniyeden sonra da "bazen" normale dönüyor veya dönmüyor.

Bir 8X kullanıcısında da var bu sorun, sizi de görünce 8X kullandığınızı anımsadım ve kendimi yalnız hissetmem bu konuda diye düşündüm.

O sorun varsa 8x de benden uzak dursun.

• 1520 kullanıyorum iphone 6'yı beklemeyecekseniz kesinlikle lumia 1520 alın derim tlf. Üst düzey kullanım rahatlığı veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir hesap

quote:

920 kullandığımdan beri elime ne zaman iphone 4-4s veya s3 alsam oyuncak telefon almış gibi geliyor
    Yani büyük ekrana alışmak değil, büyükten küçüğe alışmak sıkıntı
    Eğer 1520'ye verecek paran varsa bence 1520 al, ama dersenki telefon büyük 930 öneririm
    Ablama 1320 aldık bazı çok küçük çantalarına bile sığmıyo cüzdan çanta dediklerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 2 Temmuz 2014; 2:59:01 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.