Şimdi Ara

TELEFON ÖNERİSİ 2000₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler. iPhone 6 cihazımın artık ömrü bitti bitecek ve yeni telefon almayı düşünüyorum. En baştaki sorunum batarya yeni aldığım telefonda batarya sorunu olsun istemiyorum. Öğrenciyim aklımda birkaç telefon var ama kararsız kaldım. En önemli konu batarya. Fazla oyun oynamam genelde sosyal medya instagram wp vs. Aslında en başında Samsung a20 almayı düşündüm fiyatından ve bataryasından dolayı sonra bütçeyi zorlayıp p20 lite ve Samsung a8 arasında kaldım. Forunlarda p20 lite’ı yerden yere vurmuşlar A8 de öyle. Mate 20 lite’da çok hoşuma gidiyor bütçeyi biraz daha zorlarsam oda alınabilir. Sizce mate 20 liste fiyatının hakkını verirmi (şuna 2200₺ civarında) eğer vermez diyorsanız p20 kite ve a8 arasında hangisini almalıyım yoksa a20 mi almalıyım. Arkadaşlar lütfen bu telefonlar arasında yada önerdiğiniz başka SAMSUNG VEYA HUAWEI marka telefon varsa yardımcı olun kafam fena karışık iyi günler

• Gm 9 pro
  • Realme 3 pro inceleme yapabilirsiniz. 1799-100 lansman çeki veriyor. 1700 e geliyor. 19. Ağustos satışa sunulacak
  • meizu note 9 aldım 1.9'a. bu fiyata en iyi antutu puanlı telefon.
  • Ekran çok önemli 274 ppi piksel yoğunluğu ile Samsung J8 kullanıyorum kör oldum kör gözüm yanıyor artık
    Gözlerimize yazık yahu Samsung kör etcek bizi
  • Samsung A40 migrosta 1850 lira 15 gündür kullanıyorum harika bir cihaz
  • 2200 tl civarında bulursam Samsung A50 almayı düşünüyorum

Mate 20 Lite (4GB/64GB) ıps donanım kötü, malzeme kaliteli 2000 tl
    Samsung A50 (6GB/64GB) Amoled donanım iyi, malzeme kaliteli değil 2350 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 6 Ağustos 2019; 0:6:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Samsung A40 migrosta 1850 lira 15 gündür kullanıyorum harika bir cihaz
    Mate 20 lite daha iyi a40 1250 tl lik telefon

Mate 20 lite 1900 - 2000 tl ye bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Mate 20 lite daha iyi a40 1250 tl lik telefon

Mate 20 lite 1900 - 2000 tl ye bulunuyor

Alıntıları Göster
    Komik olma nerede 1250 liraya A40 var söylede iki tane daha alayım o fiyattan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Komik olma nerede 1250 liraya A40 var söylede iki tane daha alayım o fiyattan.

Alıntıları Göster
    telefon o kadar eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

telefon o kadar eder

Alıntıları Göster
    Mate 20 lite denen cihaz da 800 liradan fazla etmez benim gözümde
  • realme 3 pro 1.699tl
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle. A50 de aklımda olan bi telefon fakat a50-a30-a8 arasında kaldığım zaman tasarım bakımından a8 daha da hoşuma gitti. Ayrıca a50 2300 den ucuzu yok bu yüzden a8 düşündüm eğer bilginiz varsa, a30 ile a8 arasındaki farkları, artı yönleri, eksi yönlerini yazarsanız sevinirim. :)
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    A40 düşünmüyorum teşekkür ederim
  • LiveAndDieOnThisDay kullanıcısına yanıt
    General mobile sevmiyorum yorumunuz için teşekkür ederim
  • Samsung j7 prime kullanmış biri olarak j serisinin iyi bir orta segment bir telefon olduğunu söyleyebilirim fakat a serisi varken j serisi almak pek mantıklı gelmiyor açıkcası
  • vw.benz V kullanıcısına yanıt
    J7 prime'nin ekranı J8'e göre çok daha iyi ama onun da işlemcisi kötü o yüzden J8 tercih etmiştim aldığım zamanda A serisinde yeni model yoktu hocam hep eski modeller vardı.
    J serisinin işi bitti hocam artık A serisi note ve s serisine bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vw.benz

Samsung j7 prime kullanmış biri olarak j serisinin iyi bir orta segment bir telefon olduğunu söyleyebilirim fakat a serisi varken j serisi almak pek mantıklı gelmiyor açıkcası
    bugün mate 20 lite yi 2000 tl ye aldım adıma faturalı delta garantili (müşteri faturalı değil)

1m2 yeri olan telefoncuların %99 sahtekar hepsi müşteri faturalı ürün veriyor KVK deyip müşteri faturalı demesi tavırları adamı çileden çıkartıyor + ürünü 300 - 400 tl fazlaya satıyorlar
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Müşteri faturalı ne demek? Bir de cihazdan memnun musunuz oyunlarda felan kasıyormu bir de şarj hakkında Bilgi verirseniz çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: vw.benz

Müşteri faturalı ne demek? Bir de cihazdan memnun musunuz oyunlarda felan kasıyormu bir de şarj hakkında Bilgi verirseniz çok iyi olur
    müşteri faturalı (başkasına daha önceden kesilmiş fatura) kesinlikle alma adam telefonumu kaybettim dese uğraş dur

bu yüzden ithalatçı garantili, kendi adıma aldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.