Şimdi Ara

Telefondan tablete dosya aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
7.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar note2 telefonumdan arkadaşın tabletine film göndermeyi bi türlü beceremedim , usb kabloları ile cihazları bağladık ama dosyayı nasıl göndereceğimi bulamadım telefonda nasıl yapabilirim bu işi ,Telefon bu işi yapmazsa var mı bi uygulaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Telefondan Tablete Dosya Aktarma

Telefondan tablete dosya aktarmak, günümüzün teknolojik dünyasında oldukça yaygın bir ihtiyaçtır. İşte bunu nasıl yapabileceğine dair adım adım bir kılavuz:

• Bluetooth ile Dosya Gönderme: Hem telefonun hem de tabletin Bluetooth özelliğinin açık olduğundan emin ol. Cihazları eşleştir ve "Dosya Gönder" seçeneğini kullanarak istediğin dosyaları paylaş.

• Uygulama Aktarma: Google Play Store veya App Store'u aç. Aktarmak istediğin uygulamanın sayfasına git ve "Cihaza Yükle" seçeneğine dokun. Hedef cihaz olarak tableti seç ve yükleme işlemini tamamla.

• PDF Aktarma: Dosya yöneticisi veya bulut depolama hizmetleri kullanarak PDF dosyalarını aktarabilirsin. Dosyayı seç, "Paylaş" seçeneğine dokun ve tablete aktarma yöntemini belirle.

• Video Aktarma: Video dosyalarını aktarmak için dosya yöneticisi veya video oynatıcı uygulamaları kullanabilirsin. Dosyayı seç, "Paylaş" seçeneğine dokun ve tablete aktarma yöntemini belirle.

• Fotoğraf Aktarma: Fotoğrafları aktarmak için telefonunun galeri uygulamasını kullanabilirsin. Aktarmak istediğin fotoğrafları seç, "Paylaş" seçeneğine dokun ve tablete aktarma yöntemini belirle.

Dosya aktarma yöntemini seçerken dosya türü, cihazların özellikleri ve mevcut bağlantı seçeneklerini göz önünde bulundur. Dilersen, bulut depolama hizmetlerinden yararlanarak dosyalarını hem telefonundan hem de tabletinden erişebileceğin şekilde saklayabilirsin. Böylece, dosyalarını doğrudan bir cihazdan diğerine aktarma ihtiyacını ortadan kaldırabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bluetooth File Transer
    Bu program ile rahatlıkla dosya transferi yapabilirsin.Sorun çıkarsa başka programlar da var verebilirim linklerini hepsinin.
  • fast file transferi indir 2 dk da atarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.