Şimdi Ara

Telefonu garantiye vermem gerek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu garantiye vermem gerek daha önce hiçbirşekilde elekronik cihazı garantiye yollamadım. turkcell t20 telefonum var garantiye yollamam lazım. Nasıl yapıcam yanında ne göndericem yada gidip elden mi teslim edicem + tamir ücreti ödeyecekmiyim ? İstanbulda oturuyorum

• Kutunun içine telefonu+şarj aletini faturayı koyman gerek. Servise kargoyla karşı ödemeli göndereceksin. T20'ye hangi servis bakıyo bilmiyorum kutunun içinden çıkan kağıtlarda yazıyodur yetkili servis listesi. Onlardan birine gönder ya da yakın olan servis varsa kendin teslim et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genpa, KVK ve C5 bakıyor. Kutu içeriğinde yazıyor. İlgili garanti sağlayıcısına telefon açarak ayrıntıları alabilirsin. İMEİ numaranı not et, lazım olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 26 Kasım 2012; 4:48:20 >
  • faturanın aslını yollama, fotokopisini yolla. imei numaranı not et sahiden. kutu şarj cihazı falan yollaman/götürmen gerekli değil. (ama istersen bu konuyu servise bir sor.) 20 iş gününde telefonu tamir edip sana ulaştırmazlarsa, para iadesi seçim hakkını kullanmaya yönelebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.