Şimdi Ara

Telegramda karşıdaki kişiyi bulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
6.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telegramda karşıdaki kişinin kim oldugunu nasıl öğrenebilirim ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Telegramda Kişi Bulma

Telegramda birini bulmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

• Kullanıcı Adına Göre Arama: Kişinin kullanıcı adını biliyorsan, arama çubuğuna girerek profilini bulabilirsin.
    • Numaraya Göre Arama: Kişinin telefon numarasını biliyorsan, Telegram'a ekleyerek profiline ulaşabilirsin.
    • Kişiler Listesi Üzerinden Bulma: Telegram kişiler listesindeki kişileri görüntüleyebilir ve aralarında arama yapabilirsin.
    • Yakınlarda Kişiler Bulma: Yakınlarda bulunan ve Telegram kullanan kişileri bulmak için "Yakınlardakiler" özelliğini kullanabilirsin.
    • Gruplarda Arama: Bir grupta yer alıyorsan, grup üyeleri arasında belirli bir kişiyi arayabilirsin.

Kişiyi bulduktan sonra, doğrudan mesaj gönderebilir veya profilini görüntüleyerek daha fazla bilgi edinebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Vladimir Putinciğimin telefonunu verin arkadaşa. Çözse çözse putin çözer çünkü :)

• Telegramın özelliği zaten o, anonim olması. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Telegramın özelliği zaten o, anonim olması. :)

ozaman emniyet felan hariç bulamıyor o kişi galiba :D

• Skuderya kullanıcısına yanıt

Telegramın Türkiye'de temsilciliği varsa ip adresi verebilir. Fakat temsilciliği olduğu sanmıyorum.

• İşin içine resmi kurumlar vb. girmediği sürece öyle bir şey mümkün değil diye biliyorum, ki Telegram'ın özelliği zaten anonimlik, örneğin sohbetin olan kişinin telegram'da kayıtlı bir kullanıcı adı yoksa ve nosu da sen de yoksa istediği gibi sohbeti tamamen silip yok olur hiçbir iz bırakmadan

• Anonim ortamlarda takılmayın. Zaten tüm Dünya'nın ortak bir anlaşma imzalamış lazım. Anonim hesaplara izin verilmemesi lazım.
  • ZillaKami kullanıcısına yanıt

Whatsap da dahil bilmediğimden soruyorum

• Why Shy kullanıcısına yanıt

illegal bi yöntemi yokmu sence ?

İllegal değil ama bir tuzak, oltalama gibi bir yöntem var. İp adresini sana gönderen siteler var. Link atıyorsun, linke tıkladığında ip adresini web siteden öğrenebiliyorsun. Veya o siteye fotoğraf yüklüyorsun, fotoğrafı ona atıyorsun, fotoğrafa tıkladığında ip adresini web sitesinden öğrenebiliyorsun. İlgisini çekebilecek bir resim atarsan mutlaka tıklar. Fotoğraflı siteyi bulamadım. linkli site grabify

• Why Shy kullanıcısına yanıt

peki vpn kullandıysa ıp başka ülke felan çıkarsa nasıl olacak ? ayrıyeten ip bulundugu zaman konum felan nasıl buluncak . biraz zor gibi duruyor

VPN kullandıysa başkasına ait ip çıkar. Fakat kimse telegrama girmek için VPN kullanmaz.

İp adresinden adresi devletler bulur. Sen boyunu aşan işlere girmeye çalışıyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.