Şimdi Ara

telekom grevi bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar sabah haberlerinde gördüm telekom grevi bu sabah itibariyle bitmiş. hepimize hayırlı uğurlu olması dileğiyle

• grevde Ms 130 civarıydı keşke bitmese...

gene 500 ms takılacas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

grevde Ms 130 civarıydı keşke bitmese...

gene 500 ms takılacas
    quote:

Orjinalden alıntı: Darkstrom

gene 500 ms takılacas

inşallah hayırlara vesile olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSIRIS

quote:

Orjinalden alıntı: Darkstrom

gene 500 ms takılacas

inşallah hayırlara vesile olur.

Alıntıları Göster
    yok gene de bazen net acayip saçmalıodu 13-14k ms gördüümü bilirim. umarım artık saçmalamaz ve 200 altı ms lerde oynarız (en azından artık kabloları kesmicek telekomcular)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akjenas

yok gene de bazen net acayip saçmalıodu 13-14k ms gördüümü bilirim. umarım artık saçmalamaz ve 200 altı ms lerde oynarız (en azından artık kabloları kesmicek telekomcular)

Alıntıları Göster
    valla borsayı kapatan telekomdan herşey beklenir
    inşallah wowu kapatmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: orchun

valla borsayı kapatan telekomdan herşey beklenir
    inşallah wowu kapatmazlar

Alıntıları Göster
    sonunda... modemi kırıcaktım artık. net bir gelıo bir gidior.modeme yapmadıgım numara kalmamıstı.cok sevindirici bir haber, bende hbr vereyım dicektım sen hızlı cıkmıssın
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaackfrost

sonunda... modemi kırıcaktım artık. net bir gelıo bir gidior.modeme yapmadıgım numara kalmamıstı.cok sevindirici bir haber, bende hbr vereyım dicektım sen hızlı cıkmıssın

Alıntıları Göster
    Bağlantılar grevden öncede rezildi grevden sonrada rezil olucak.. Ülkede tek internet sağlıyıcısı olduğu sürece hiç bir gelişme olmaz.. Boşuna heyecan yapmaya gerek yok..TT şimdiki gibi tekel olarak kaldığı sürece faiş ve kalitesiz bağlantılara devam. Bir Fiber optik kabloyla bütün ülkenin borsa sistemi çöküyorsa TT yi tekel yapan zihniyet, devlet büyükleri hiç ağlamasınlar.. bu saçmalık devam ettikçe bu tarz olaylar daha çok yaşanır...

• quote:

Orijinalden alıntı: shaddack

Bağlantılar grevden öncede rezildi grevden sonrada rezil olucak.. Ülkede tek internet sağlıyıcısı olduğu sürece hiç bir gelişme olmaz.. Boşuna heyecan yapmaya gerek yok..TT şimdiki gibi tekel olarak kaldığı sürece faiş ve kalitesiz bağlantılara devam. Bir Fiber optik kabloyla bütün ülkenin borsa sistemi çöküyorsa TT yi tekel yapan zihniyet, devlet büyükleri hiç ağlamasınlar.. bu saçmalık devam ettikçe bu tarz olaylar daha çok yaşanır...

Alıntıları Göster

Hadi Hayırlısı olsun artık sebepleride kalmadı iş yapmamak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: 00FF00

Hadi Hayırlısı olsun artık sebepleride kalmadı iş yapmamak için.

Alıntıları Göster
    O değilde Borsanın kabloları koptugunda o kabloları tamir edenler Taşeron firma diye grevciler Protesto etmişti. Başkasına yaptıramazsın millet grevdeyken diye. Ne gülmüştüm ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: shaddack

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: shaddack

sonuna kadar sana katılıyorum.

• OLEEEEEEEYYY grev bitti artık 40-50 Ms ile oynarız!!!! (bişey değişmeyecek)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

OLEEEEEEEYYY grev bitti artık 40-50 Ms ile oynarız!!!! (bişey değişmeyecek)
    Bu.zihniyetin.benn.....
    babalar.gibi.sattı.Unakıtan.paragözü:=
    al.sana.stratejik.değil.dediğin.telekom
    Çok.şey.var.söyleyecek.ama.............
    devletin.yönetimini.kimlere.teslim.ettik.yahu.yazıkkkk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayneo

O değilde Borsanın kabloları koptugunda o kabloları tamir edenler Taşeron firma diye grevciler Protesto etmişti. Başkasına yaptıramazsın millet grevdeyken diye. Ne gülmüştüm ya.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bayneo

bunların.hepsi.sistemsizlikten
    herkez.menfaat.peşinde
    Biri.sendikalı.sendikasız.ayrımı.yapıp.farklı.ücret.veriyo.
    biri.bunu.protesto.etmek.için.kablo.kesiyo.tamir.ettirmek.istemiyo.
    he.stratejjik.değil.sat.
    borsan.bile.çalışmıyo.
    satın.ne.varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stnts -- 29 Kasım 2007; 15:30:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stnts

quote:

Orjinalden alıntı: bayneo

bunların.hepsi.sistemsizlikten
    herkez.menfaat.peşinde
    Biri.sendikalı.sendikasız.ayrımı.yapıp.farklı.ücret.veriyo.
    biri.bunu.protesto.etmek.için.kablo.kesiyo.tamir.ettirmek.istemiyo.
    he.stratejjik.değil.sat.
    borsan.bile.çalışmıyo.
    satın.ne.varsa.

Alıntıları Göster
    ttnet ın alternatıfı olmadıgı surece sömürmeye dewam edıcekler bızı sağlam bı rakıp fırma olsa karsılarında o zaman hersey deyısır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: TOMEKK

ttnet ın alternatıfı olmadıgı surece sömürmeye dewam edıcekler bızı sağlam bı rakıp fırma olsa karsılarında o zaman hersey deyısır bence

Alıntıları Göster
    bittiyse internet eski haline dönse bari 30 kb/sn ile dosya çekmekten bıktım usandım

• quote:

Orijinalden alıntı: femre

bittiyse internet eski haline dönse bari 30 kb/sn ile dosya çekmekten bıktım usandım

Alıntıları Göster
    grev zamanında internetim daha iyiydi.şimdi daha kötü oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerdevill

grev zamanında internetim daha iyiydi.şimdi daha kötü oldu

Alıntıları Göster
    grev zamanı benim internetim azda olsa hızlandı bence bunun nedeni bazı sağlayıcılarda kesilen kablolardaki internetin boşta durması yerine başka kullanıcılara aktarılması olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: taco_paso_24

grev zamanı benim internetim azda olsa hızlandı bence bunun nedeni bazı sağlayıcılarda kesilen kablolardaki internetin boşta durması yerine başka kullanıcılara aktarılması olabilir

Alıntıları Göster
    ilk başta bende de bi hızlanma oldu fakat bu çok kısa sürdü ardından müthiş derecede yavaş download yapar oldum insanda acayip sinir yaratıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: femre

ilk başta bende de bi hızlanma oldu fakat bu çok kısa sürdü ardından müthiş derecede yavaş download yapar oldum insanda acayip sinir yaratıyor ...

Alıntıları Göster
    Dün akşam işkence seviyesinde yavaştı internet. Bu gün iyi gibi, daha oyuna girmedim ama download falan gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Dün akşam işkence seviyesinde yavaştı internet. Bu gün iyi gibi, daha oyuna girmedim ama download falan gayet iyi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ULYSES

Dün 1,5kyı gördüm hep güncelleme hem de TT'den dolayı sanırım.Bu arada 3 gün önce bir İtalyan bana lag var log olucam dedi.:S Allah bilir 100mstir lag dediği.:D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.