Şimdi Ara

Telekomdan başka bir kampanya ( %3-%6 indirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 ay için 256 sınırsızda 3 lira indirim.hiç fena değil telekom.devam
  • yakında yeni fiyatlar gelecek herhalde bunlar boşuna indirim yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

yakında yeni fiyatlar gelecek herhalde bunlar boşuna indirim yapmaz.
    bayagi indirim yapmislar aslinda. neyse arta kalan parayla bi adsl daha baglatiriz eve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serji -- 17 Ekim 2006; 17:36:06 >
  • 1.74 ytllik indirim için uğraşmaya değmez. İndirim yapacaklarsa adam gibi yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashc

1.74 ytllik indirim için uğraşmaya değmez. İndirim yapacaklarsa adam gibi yapsınlar.
    Baya bir indirim olmuş ha 49 milyon ha 47 milyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Baya bir indirim olmuş ha 49 milyon ha 47 milyon

Alıntıları Göster
    offf mükemmel indirim...sanki varya 20 lira indirim yaptılar ne ....siz herifler bunlar..bide kablo döşencek bilmem nolcak diyenler var..demekki 2 yıl daha 256 olcak demek oluyor bu..yani telekomdan hayır beklemeyin diye boşuna demedik..o 2 liralık indirim i de vergilere zam yapınca yine alcaklar cebimizden yani hiçbişey değişmeyecek ve telekom yine biz soymaya devam edecek..hırsız bi kuruluş(kuruluş mu o da belli değil) herşey aynı kalcak..

• quote:

Orijinalden alıntı: kesh_fosil

offf mükemmel indirim...sanki varya 20 lira indirim yaptılar ne ....siz herifler bunlar..bide kablo döşencek bilmem nolcak diyenler var..demekki 2 yıl daha 256 olcak demek oluyor bu..yani telekomdan hayır beklemeyin diye boşuna demedik..o 2 liralık indirim i de vergilere zam yapınca yine alcaklar cebimizden yani hiçbişey değişmeyecek ve telekom yine biz soymaya devam edecek..hırsız bi kuruluş(kuruluş mu o da belli değil) herşey aynı kalcak..

Alıntıları Göster
    Komik. Eğleniyor Telekom.

• quote:

Orijinalden alıntı: sprcivil

Komik. Eğleniyor Telekom.

Alıntıları Göster
    Toplan indirim rakamları fena değil aslında..Ama işte uzun süreliğine bizi bağlamış olacakları..
    Ben 3 gb kotamın bir miktar arttırılmasını tercih ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serji

bayagi indirim yapmislar aslinda. neyse arta kalan parayla bi adsl daha baglatiriz eve.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: serji

Dalga geçiyorlar herhalde. Şaka gibi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Glyph

quote:

Orjinalden alıntı: serji

Dalga geçiyorlar herhalde. Şaka gibi ya

Alıntıları Göster
    bence de bunun indirimle alakası yok...ben 1 yılı aşkın süredir aboneyim,ben nolacağım??kotaları arttırsınlar bari...

• quote:

Orijinalden alıntı: BetterBosh

bence de bunun indirimle alakası yok...ben 1 yılı aşkın süredir aboneyim,ben nolacağım??kotaları arttırsınlar bari...

Alıntıları Göster
    ya telekom bu kdr da indrm yapmasn. zararına iş yapıo valla admlar. nerdeyse bedava yapcaklar interneti.
    amaçları tabii ki kendilertine bir rakp çıkarsa insanları ttden uzaklaşmamalarını sağlamk.
    e diyelm ki buna katıldk ve adsli iptal ettrmek istedk o zmn nolcak. bunla ilgili hiç bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C@r@nthir -- 17 Ekim 2006; 19:02:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C@r@nthir

ya telekom bu kdr da indrm yapmasn. zararına iş yapıo valla admlar. nerdeyse bedava yapcaklar interneti.
    amaçları tabii ki kendilertine bir rakp çıkarsa insanları ttden uzaklaşmamalarını sağlamk.
    e diyelm ki buna katıldk ve adsli iptal ettrmek istedk o zmn nolcak. bunla ilgili hiç bir bilgi bulunmuyor.

Alıntıları Göster
    telekom saçmalıyo aslında ben eylülde geçen seneki ögrenci kampanyasını bekliyodum ama yapmadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Faruk

telekom saçmalıyo aslında ben eylülde geçen seneki ögrenci kampanyasını bekliyodum ama yapmadılar

Alıntıları Göster
    artan parayı bozdurup bozdurup harcarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

artan parayı bozdurup bozdurup harcarız

Alıntıları Göster
    way be kampanyaya bak
    "Kampanya 31 Aralık 2006 tarihine kadar geçerlidir" geç kalmamak lazım
  • Ya bu telekomun ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Yap herkes için %3 indirim.

Niye şart koyuoyosun yok 12 ay süreli yok 24 ay süreli..Ne kaybedecen şart koymassan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loop

Ya bu telekomun ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Yap herkes için %3 indirim.

Niye şart koyuoyosun yok 12 ay süreli yok 24 ay süreli..Ne kaybedecen şart koymassan..
    e biz şimdi 1024 6gb kotalıyız ama 28 şubatta 256 ya döncez yani katılamıyoruz kampanyaya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerembey

e biz şimdi 1024 6gb kotalıyız ama 28 şubatta 256 ya döncez yani katılamıyoruz kampanyaya ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kerembey

Hangi kampanyaya katılacağımızı şaşırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: Loop

quote:

Orjinalden alıntı: kerembey

Hangi kampanyaya katılacağımızı şaşırdık

Alıntıları Göster
    komik bile değil bence bu yaptıkları gerçekten terbiyesizlik

• quote:

Orijinalden alıntı: Zwandar

komik bile değil bence bu yaptıkları gerçekten terbiyesizlik

Alıntıları Göster
    e zaten 6 aylık kampanya yapmadımı şimd bu..yani 256 lar şubatta eski tarifelerine geçtiklerinde bundan yararlanamıyacak..yani telekomun oyunu..o 6 aylık olanda oyundu..ama anlatamadık kimseye..al işte..şimdi de kim hangi tarifedeyse ona mahkum etmeye çalışıyolar..neyse ben 256 ma devame diyorum..o %3 veya 6 lık kampanyaya da katılmıyorum..6 aylığa da katılmamıştım..hiçbirine katılmayacam..çnk bekledikçe yeni oyunlar yeni hızsızlık planları ortaya çıkıyor..oturup seyredecez..ama telekomun kampanya adı altındaki oyunlarına kesinlikle katılmam..zaten ayda ha 49 vermişim ha 47..bişey değişmez..her türlü yoluyolar nasılsa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.