Şimdi Ara

Telekomdan başka bir kampanya ( %3-%6 indirim) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • esas düşünülmesi gereken acaba telekom neden böyle bir yola başvurdu. zaten halihazırda kendisi dışında adsl ya da başka bir genişbant hizmeti sağlayan yok, kabloneti gözardı ediyorum. acaba önümüzdeki 1-2 yıllık dönemde böyle alternatifler doğacak ta onun hazırlığı mı. zaman gösterecek.
  • Aylık indirim 0.87 YTL

gerçekten dalga geçiyolar bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

TTNet'den yeni kampanya!

ADSL alana ayda 2.5 litre koka kola bizden. Jet hızında sörf yaparken kolanızı yudumlamaya ne dersiniz? Üstelik bedava!!!

coca cola fiyatı olsa bari oda değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: felmali

gelecek seneye epey rekabet gozukuyor
    insanlari uzun sure baglamaya calsimalarinin baska izahi olamaz

selamlar

haklısın.bu kampanyadan çıkacak bir sonuç varsa buda seneye bi rekabetin olması.
  • yaw indirim yapmasalarda olur kotayı kaldırsınlar yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

TTNet'den yeni kampanya!

ADSL alana ayda 2.5 litre koka kola bizden. Jet hızında sörf yaparken kolanızı yudumlamaya ne dersiniz? Üstelik bedava!!!

Var ya yere serdin beni gülmekten ya...Yakında o da olur heralde...
    Kurtulamadık şunların tekelinden...
  • Kuş yemi gibi indirimle nasıl yeni müşteri çekecek bunlar anlayamadım? %50 indirim olsaydı tamam olurdu.

Telekomdan başka bir kampanya ( %3-%6 indirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter_one -- 18 Ekim 2006; 12:20:07 >
  • telekom dalga gecior bizimle galiba...
  • ya iş olsun torba dolsun..bide "TTNET ADSL'DE SON SÜRAT FIRSAT ! " diye yazmazlarmı..ne forsatı kardeşim..salpyilmaz ın dediği gibi..internette gezerken cola parasını bedavaya getirdik işte ne güzel. ...TT!! hangi kameraya bakacaz...tamam şaka anladık ta kameralar nerde. el sallıyalım..

dünya üzerinde bu kadar saçma ve milletle dalga geçen bi kuruluş yoktur ve sayın hükümete sesleniyorum "diktin TT nin başına elin oğlunu bizle dalga geçiyor niye sesini çıkarmıyosun"
    cevabını veriyim..alayınızın gözünü para bürümüş..satın bakalım ülkeyi nereye kadar satacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesh_fosil -- 18 Ekim 2006; 12:53:15 >
  • Kampanya 31 Aralık 2006 tarihine kadar geçerlidir.

muhahahaa çok büyük bi kampanya ya hani başvuru tarih sınırı koymuşlar bi de...
  • bi de mesela kampanyaya başvurduk diyelim ki 2 yıllığına.. bu demek oluyor ki 2 yıl boyunca tarife değişikliği yapamıyoruz.. ot gibi kalıyoruz.. mesela sınırsız 1024 atıyorum 89YTL olacak ama adam 9GB kotalı 1024e hala 69 ödeyecek :D tarifesini de değiştiremeyecek

zuhaaa kokulu kokuku gülüyorum ben bu "kampanya(!)"ya [anladınız siz demek istediimi]

[yaw ağzıma naneli fıs fıs sıkmıştım koku o işte ]
  • quote:

Orjinalden alıntı: mus_efe

bi de mesela kampanyaya başvurduk diyelim ki 2 yıllığına.. bu demek oluyor ki 2 yıl boyunca tarife değişikliği yapamıyoruz.. ot gibi kalıyoruz.. mesela sınırsız 1024 atıyorum 89YTL olacak ama adam 9GB kotalı 1024e hala 69 ödeyecek :D tarifesini de değiştiremeyecek

zuhaaa kokulu kokuku gülüyorum ben bu "kampanya(!)"ya [anladınız siz demek istediimi]

[yaw ağzıma naneli fıs fıs sıkmıştım koku o işte ]

aynen öyle kardeş...herkes şu anki tarifesine mahkum edilecek..PAPILLON diye bi film vardı belki bilirsiniz..orda bile böyle zulüm yok...onlarda mahkum bizde mahkumuz..

• eski abonelere indirim yok galiba;
    yeni abone olacaklara var sanırım;
    amaçları daha çok satış yapmak
  • Şaşırmamak lazım arkadaşlar. Ermeni soykırımı iddiasını reddedenlere hapis ve para cezası getiren yasayı onaylayan adi Fransa'yı boykot etmeyi beceremeyen bir milletiz. ADSL'de hakkımızı aramak ne kelime...
  • 2 ytl indirimin hiçbir mantığı yok.. tam tersi boşuna indirim yapmışlar... Kendilerine zararları var... Bize hiçbir etkisi yok... Ama bak deseydi ki her ay bir coca cola adsl üyelerine bedava dese ortalık biraz renklenirdi gerçekten
  • arkadaşlar bence bu indirim boşuna değil dikkat ederseniz bunlar 12 ay ve 24 ay seçeneğinden bahsediyorlar bence bu 12 ay içinde bir başka şirket daha çıkacak karşılarına ama siz 12 veya 24 ay seçeneğini seçerseniz mahkum gibi bağımlı olacaksınız ttnete ben bu işin arkasında 1-2 ytl indirim değilde başka kokular seziyorum.BİZİ KENDİLERİNE 1-2 YIL DA OLSAN BAĞLAMAK İSTİYORLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankarali179 -- 18 Ekim 2006; 21:28:00 >
  • Ne zaman vazgeçecekler insanlarla dalga geçmekten anlamıyorum ki.Zaten ayda dünyanın parasını kazanıyorlar, korkunç rakamlar kazanıyorlar sadece bir ayda.Neden indirim yapmıyorlar artık ya.DÜnyanın parasını kazandılar kaç senedir...Bunlara birileri dur demeli artık...Ben ülkemde 1024 veya daha fazlası sınısız internetin 40-50 Ytl olduğu günleri ne zaman göreceğiz.Yeter artıkkkkkkk...
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Baya bir indirim olmuş ha 49 milyon ha 47 milyon

Sadaka hesabı indirim yapacaklar karşılığında 12 veya 24 aylık sözleşme imzalayacaksın. Bu süre içerisinde hattı kapattırman olanaksız. Ancak internet kafe gibi yerlerin işine gelecek bir tarife. Walla hiç işim olmaz çünkü heran tekrar 256K sınırsıza veya 256K kablonete geçiş yapabilirim. Şimdi başka servis sağlayıcılar olsaydı, görürdüm ben bu kampanyanın nasıl olacağını, yurt dışındaki servis sağlayıcılar 1-2 müşteriyi bağlayabilmek için neredeyse %50 indirime gidiyolar. Tabiki bizimkilerde rakip olmayınca sırf artistik olsun diye kampanya çıkarıyorlar. Ama bu kampanya önümüzdeki 1-2 yıl içerisinde başka servis sağlayıcıların piyasaya kendi alt yapılarıyla giriş yapabiliceği izlenimi uyandırdı. Umarım gerçek olur. Şöyle sabancı Telekom gibi güçlü firmalar döşeseler alt yapıyı kurtaracaklar bizi bunlardan ya daha çok bekleriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: EmRaHSaRaL

Ne zaman vazgeçecekler insanlarla dalga geçmekten anlamıyorum ki.Zaten ayda dünyanın parasını kazanıyorlar, korkunç rakamlar kazanıyorlar sadece bir ayda.Neden indirim yapmıyorlar artık ya.DÜnyanın parasını kazandılar kaç senedir...Bunlara birileri dur demeli artık...Ben ülkemde 1024 veya daha fazlası sınısız internetin 40-50 Ytl olduğu günleri ne zaman göreceğiz.Yeter artıkkkkkkk...

Geleceeekkk o günlerde gelecek ama geldiğinde 1024 de çağ dışı bir hız olacak Ama rakip telekomlar kendi altyapılarıyla devreye girseler 1024 hatta daha fazlasını çağ dışı bir hız olmadan 40-50YTL den daha ucuz fiyatlara alabilicez.

• yazık vallahi buna kampanya diyenlere..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.