Şimdi Ara

Telsimden cep mail ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
48.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telsimden bireysel web işlemleri sayfasına girdiğimizde mesajlar bölümünde cepmail altında günlük 15 adet CepMail hakkınız kalmıştır yazıyor. bunun ücretlendirmesi nedir ? bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?

• oradaki ücretlendirme sadece telsim olmak üzere günlük 15 mesaj hakkın var hemide ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLue-DreaM

oradaki ücretlendirme sadece telsim olmak üzere günlük 15 mesaj hakkın var hemide ücretsiz
    Hmm , çok güzel yaa, teşekkürler... Hediye mesajlara falan da yansımaz inş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: papatyaa172

Hmm , çok güzel yaa, teşekkürler... Hediye mesajlara falan da yansımaz inş...

Alıntıları Göster
    diğer şebekeler olma mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

diğer şebekeler olma mı

Alıntıları Göster
    şebeke dışı yok. ücretsiz 15 tane sms hakkın var ama 120 karakter olması kötü bi selam veriyon başka yazcak yer kalmiyo ama yinede ii en azından tukcell gibi başta 2kontör çekmiyo birazda hızlı olsa melet gdahada güzel olcak ama bunada şükür tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

şebeke dışı yok. ücretsiz 15 tane sms hakkın var ama 120 karakter olması kötü bi selam veriyon başka yazcak yer kalmiyo ama yinede ii en azından tukcell gibi başta 2kontör çekmiyo birazda hızlı olsa melet gdahada güzel olcak ama bunada şükür tabi

Alıntıları Göster
    Evet madem servis yazpcaksınız o kadar az karakter olmasın. Zaten böyle yapınca bir anlamı kalmıyor. Diğer rezillikleri de cabası..

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanpac

Evet madem servis yazpcaksınız o kadar az karakter olmasın. Zaten böyle yapınca bir anlamı kalmıyor. Diğer rezillikleri de cabası..

Alıntıları Göster
    BENCE ÇOK GÜZEL BİR HİZMET
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

BENCE ÇOK GÜZEL BİR HİZMET

Alıntıları Göster
    evet süperr arkadaşım öretmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweetdream

evet süperr arkadaşım öretmişti

Alıntıları Göster
    Bumu süper hizmert alah aşkına..türkçe karakter problemi yaşıyan intenretten geldiği belli olan ..sadece 120 karakter olan saçma bir hizmet..en iisi bu konuda avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bumu süper hizmert alah aşkına..türkçe karakter problemi yaşıyan intenretten geldiği belli olan ..sadece 120 karakter olan saçma bir hizmet..en iisi bu konuda avea

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

internetten geldiği aveadada belli oluyor ayrıca belli olsun yada olmasın ne farkederki?sonuçta senin işini görüyomu görüyo bnce çok güzel 1 hizmet kutluyorum telsimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

internetten geldiği aveadada belli oluyor ayrıca belli olsun yada olmasın ne farkederki?sonuçta senin işini görüyomu görüyo bnce çok güzel 1 hizmet kutluyorum telsimi.

Alıntıları Göster
    avea da belli olmuyor diye biliyorum ama tam emin değilim

telsimde de isim bölümüdene 15 karakter yazabiliyoruz 135 ediyor Allah bereket versin

bedavaya anca böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KooSeo

avea da belli olmuyor diye biliyorum ama tam emin değilim

telsimde de isim bölümüdene 15 karakter yazabiliyoruz 135 ediyor Allah bereket versin

bedavaya anca böyle oluyor

Alıntıları Göster
    bnim 2-3 yıl önce aycell hattım vardı bedava msj atabiliyodum ve belli oluyodu netten geldiği nasılmı?numaranın baş kısmında + olması lazım ya netten gönderdiğim msjlarda + olmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem

bnim 2-3 yıl önce aycell hattım vardı bedava msj atabiliyodum ve belli oluyodu netten geldiği nasılmı?numaranın baş kısmında + olması lazım ya netten gönderdiğim msjlarda + olmuyo

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dkerem

evet eskiden belliydi ama artık o kalktı..Başına + koyuyor..

Birde bedava msg hakkın varsa attığın ilk mesajın ücretli olmaması için msgı avea ya atarsan ilk kontör bedava msg hakkından düşüyor :-)

• arklar ya bu cepmail nası kullanılıo bi ööretin bea
    çok lasım kont o yardımlarınısı bekliom walla
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolly_19

arklar ya bu cepmail nası kullanılıo bi ööretin bea
    çok lasım kont o yardımlarınısı bekliom walla
    www.telsim.com.tr den web işlemlerinden bireysell e tıkla orda üyeliğin yoksa üye olursan yeter.tekrar aynı yerden sisteme girip telsime günlük 15beleş mesaj atabilirsin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: netcii

www.telsim.com.tr den web işlemlerinden bireysell e tıkla orda üyeliğin yoksa üye olursan yeter.tekrar aynı yerden sisteme girip telsime günlük 15beleş mesaj atabilirsin....

Alıntıları Göster
    utku çok tşk ederim çok saol yaa yaptım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolly_19

utku çok tşk ederim çok saol yaa yaptım şimdi

Alıntıları Göster
    rica ederim.sömürelim tüm operatorleri....onlar bizi yeterince sömürüyor...
  • yaa allahını seven birisi bana yardım etsin yaaa şimdi ben üye oldum ama telefona nasıl mesaj yollucamı bilmiyorum lütfen bana acilen yardım edinn
  • quote:

Orijinalden alıntı: süpürgeli çadı

yaa allahını seven birisi bana yardım etsin yaaa şimdi ben üye oldum ama telefona nasıl mesaj yollucamı bilmiyorum lütfen bana acilen yardım edinn
    sesimi duyan yok mu?yardım etsenize yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: süpürgeli çadı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: süpürgeli çadı

ÜYE OLDUYSAN KULLANICI ADI VE ŞİFRENLE GİRİŞ YAP VE SOL TARAFTA BULUNAN BAŞLIKLARDAN CEPMAİL İ TIKLA VE GÖNDER.
    AYRICA AJANDA BÖLÜMÜNDE AYLIK 30 ÜCRETSİZ SMS NDE HAZIR BEKLİYOR,
    LOGO MELODİ DE GÖNDEREBİLİRSİN. KARAKTER YETMİYORSA CEPUZUN VAR İSTEDİĞİN KADAR YAZ HA BİDE YURTDIŞINADA GÖNDER VEYA GURUBUNU KUR AYNI ANDA HERKEZE GÖNDER REHBERİNİ KAYDET YAPILACAK İŞLERİ AJANDANA EKLE TELSİM ÜCRETSİZ HATIRLATSIN.ÜCRETSİZ OYUN DUVAR KAĞIDI(CEPİMAJ) GÖNDER V.S V.S. YANİ ANLAYACAĞIN EN KAPSAMLISI TELSİMİN SERVİSİ KULLAN GİTSİN

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.