Şimdi Ara

Telsimden cep mail ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
48.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AMA BEN SALAK 30 SMS HAKKIMI BULAMADIM NEYSE HERŞEY İÇİN SAGOL
  • selam
  • quote:

Orjinalden alıntı: timuçinivgen

selam

Aleyküm selam, hoşgeldin. Seni deneme mesajları için gereksiz mesajlar bölümüne alalım..

15 mesaj çok iyi ama karakter sınırı var ve çok kısa bir mesaj yazabiliyoruz. Normalde 5-6 mesaja bedel desem abartmış olmam heralde..
  • hey genölik ben bişey sorcam ben telsimde web işlemlerine giriyorum ama çoook yavaşladı bunun nedeni ne olabilir sizce önceden hızlıydı ama şimdi ise yavaş ne yapmam gerekiyo bi yardım etsenize tşkkrlr
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac
    Diğer rezillikleri de cabası..

Bazen site acılmıyor.Bazen cok gec gonderiyor...İgrenç bişi

Karakter sayısı ; Gonderen yazdıgınız kısımda 15 hane kullanabiliyorsunuz.Oraya msg nizin dewamini yazin 10 karakter daha kazanın.Son 5 e de adınızı yazarsınız
  • Son 2 gündür mesaj yollayamıyorum ben. Mesajımı ve göndereceğim kişinin numarasını yazdığım ekrana kadar gelebiliyorum ama gönder dediğimde dakikalarca bekliyor sonunda bana verilen süre doluyor ve sistem dışına yallah.
  • Aynı sorunu 2 gündür bende yaşıyorum. Bende görülen hatalar:
    Mesajı gönder dediğimde, aynı sende olduğu gibi uzuun süre bekleyip kapanması
    Gönder butonuna bastığında "lütfen daha sonra deneyizin" uyarısı
    Yine gönder dediğinde "1 dakika icinde 1 kez mesaj gönderebilirsin" gibi bir uyarı daha, sanki 1 tane gönderdikte...

Bunun nedeni bir çalışmanın oluşu zannımca. Galiba birşeyler yapıyor Telsim. Hayırlısı bakalım. Ayrıca bir şikayetimi bildirmiştim telsime, bugun, yani pazar günü adamlar 2 kez aradı, şaştım kaldım. Telsimde birşeyler değişiyormu ne!

quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Son 2 gündür mesaj yollayamıyorum ben. Mesajımı ve göndereceğim kişinin numarasını yazdığım ekrana kadar gelebiliyorum ama gönder dediğimde dakikalarca bekliyor sonunda bana verilen süre doluyor ve sistem dışına yallah.

• Bedava Sirke Baldan Tatlıdır Arkadaslr
  • Daha önce de söyledim. Bu servis biraz daha iyi olsa muhteşem bir hizmet aslında..
  • emiş bende üye oldum seni heran izleyebilirim dikkatli ol
  • ya gençler beni deli edecek bu ya açılmıyo sayfa açılıyo ama çooooook geç açılıyo gıcık oldum walla ya hasta etti ya bunun bi çıkar yolu yokmu ki
  • ya atama hayır acele işim olmasa neyse dicem ama böylede olmuyo ki bunlar adamı hasta eder benden demesi benim kıl olduğum gibi
  • bugünlerde sorun var vadafona geçti ondandır belki zaten habile siteyi yenileyip duruyolar.. valla bende açılıyo çok hızlı değil eskisi gibi ama çokta yavaş diil yani
  • ßen bu hizmeti uzun zamandan beri kullanıyorum (Keşfettiğim tarihten itibaren ) Mesaj adeti kısa. tek sorun bu bence..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wand

ßen bu hizmeti uzun zamandan beri kullanıyorum (Keşfettiğim tarihten itibaren ) Mesaj adeti kısa. tek sorun bu bence..

Mesajlar çok kısa, aslında gönderen kısmı da mesaja dahil edilse, daha kullanışlı olur. Zaten numaran gözüküyor, neden bir de adımı yazayım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

quote:

Orjinalden alıntı: wand

ßen bu hizmeti uzun zamandan beri kullanıyorum (Keşfettiğim tarihten itibaren ) Mesaj adeti kısa. tek sorun bu bence..

Mesajlar çok kısa, aslında gönderen kısmı da mesaja dahil edilse, daha kullanışlı olur. Zaten numaran gözüküyor, neden bir de adımı yazayım?

kardeş zaten ben o isim kısmnı senin dediğin gibi kullanıyorum gönderilen msjda senin msjından sonra bi boşluk olup ismin yaziyo sende msjı yollarken o 15karakteri kullan şahsen ben öle yapiyorm valla 135 karakter fena diil

• Bu arada dikkat ederseniz 15 mesajdan sonra 2 mesaj daha gönderebiliyorsunuz.
  • yaw sizde nasıl sorun var.valla ben tak diye giriyom tak diye gönderiyom.takılma bekleme yok, nazar değmesin.adsl den diyecem 3g ı-sınırlı 1024 hız.
    darısı başınıza.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin07

yaw sizde nasıl sorun var.valla ben tak diye giriyom tak diye gönderiyom.takılma bekleme yok, nazar değmesin.adsl den diyecem 3g ı-sınırlı 1024 hız.
    darısı başınıza.

WaLLa ßen güzelim mesajı yazıyorum, gönderiyorum. mesajınız iletilemedi mi diye bir mesaj geliyor. Sonra yeniden deneyin diye Haydı ßakalım aynı seyleri bir daha düşün ve yaz. En güzeli göndermeden önce kopyalamak
  • bencede dostum en iyisi kopyalamak bende öyle yapıyorum güzel bi yol dimi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.