Şimdi Ara

Telsimden cep mail ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
48.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar işi bilmeyen müş hizmetleri olmaz ya inanmıyorum..

Adamlar nerede ücretli nerede ücretsiz haberleri yok..

EPOSTA YURTDIŞI ÜCRETSİZ ORADAN ATIN DEDİ..GİRDİM BAKTIM TÜRKİYE YOK...SINIRSIZ SMS ÜCRETLİ..HEMNDE HER YÖNE ARKADAŞLAR SAKIN GİRMEYİN :)

DEDİM İNTERAKTİF SERVİSLER İĞRENÇ OLMUŞ..EN İYİSİ BİZDEKİ SİTE DİYOR..YA DİYORUM SİTEİZ GÜZEL AMA İNETAKTİF SERVİSLER ÇOK KÖTÜ YANİ ONLİNE İŞLEMLER DİYORUM..O NE DEMEK DİYOR..ÇOK SİNİRLENDİM VODAFONE MAİL ATTIM BAKALIM DÖNECEKLERMİ..

ADI PINAR.. İŞİ BİLMEYENLERİN İŞİ YOK ORALARDA
  • quote:

EPOSTA YURTDIŞI ÜCRETSİZ ORADAN ATIN DEDİ..

Bu arada E-Posta yurtdışı ücretsiz falan değil normal yurtdışı mesaj ücreti alınıyor.Yanlış anlayop da mesaj gönderen olmasın.Ayrıca o interaktif servisler hakkında bilgileri olsa ne olur olmasa ne olur ücretsiz sms yollamak dışında başka hiçbir işe yaramıyor ki.Ayrıca o isimleri de ben eskiden beri çok salakça buluyorum Yurtdışı eposta,cep mail ne manasız isimler bunlar yaw.
  • AJANDA servisiyle mesaj yollayayım dedim ilerki saatlere, gitmedi sinir oldum ya başlıyacam vodafone'a da
  • Mailede cevap vermiyorlar..

sikayetvar.com a yazdım ne zaman yayınlanır bilmiyorum
  • MRB MÜMTAZ BEN SELDA YA BEN SANA MAL DERMİYİM BİRİCİK KARDEŞİME HA SEN SOYLE BİZ O GUN HASANLA AZ KONUSTUK ZATEN O DA SEYDİ MUMTAZ GELDİMİ ESRA YENİ İNDİ EVDE DEDİM VALLA YA SEN HASANA SOR GERÇEKTEN DEDİMİ DİE YAW ÇOK ÜZGÜNÜM BUGUN YÜZÜME BİLE BAKMADINNNNNNNNNN
  • ya arkadaşlar giriyorum webişlemlerine ama mesaj ataılacak bölümü bulamıyorum yaa siz atabiliyomusunuz netten mesaj.sınırsız mesaj diye bişey var o da üzretli diyo arkadaş
  • quote:

Orjinalden alıntı: egenox

ya arkadaşlar giriyorum webişlemlerine ama mesaj ataılacak bölümü bulamıyorum yaa siz atabiliyomusunuz netten mesaj.sınırsız mesaj diye bişey var o da üzretli diyo arkadaş

vodafone sitesinden bireysel->ön ödemeli hatlar->sms servisleri adımlarını izleyerek gir. sisteme girmek için kullanıcı adını ve şifreni gir. açılan pencereden sağ üst köşedeki e-posta ikonuna tıkla.
  • teşekkür ederim arkadaşım
  • ya ben atamıom kiiiiiiiiiiiii msj şifre görünmüyor bişi kayıt yap dio ama yapamadım bana yardımcı olurmusunuz lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
  • ya nasıl girecem msj atmak için ne olur biri yardım etsin msj atmam lazım
  • msj atamıorm attığım numara seçemiomuş bu nası oluo
  • özellik kapalıymış nası oluo ya önceden ne güseldi nerden çıktı bu vodafone adamı hasta eder
  • ablacım kusura bakma senı hıç arayamadım ama kontor yok kusura bakma nasılsın umarım ıyısındır
    neyse ii geceler
  • baranvemurat burası chat odası değil!!!
  • ya arkadaşlar ne olu sanki yardımcı olsanız biri güzel bi şekilde anlatsa bulamıorum cepmaili lütfen
  • slm
  • slm millet ben buldum sonunda sizede anlatıım nası yapacağınızı
    şimdi arama yerine ajanda yazın çıkan sayfada 3.olan başlığı tıklayın kırmızı bi kutucuk var ona basın ama şifrede bi değişiklik olmuş şifremi unuttuma basın gizli sorunuzu yanıtlayın tele gelio şifre
    (yani buydu bi allahın kulu yardımcı olmadı)
  • bune ya burası chat odasımı
  • güzel bir şey bu cepmail...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.