Şimdi Ara

Temel Düzeyde Kullanım İçin Küçük Ekranlı Bilgisayar Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alacağım cihazda oyun oynamayacağım. Geniş ekran televizyona bağlayarak full hd film izlemek, arka plandan müziğimi dinlerken flash içerikli 8-10 sekme açık halde internette gezinmek, basit photoshop tasarımları... gibi temel düzeyde şeyler için kullanacağım.

En fazla 13 inç ekrana sahip bir model arıyorum. Full HD filmleri sorunsuz oynatabilmesi benim için en önemli özellik diyebilirim. Asus t200 düşünüyordum ama satışı durdurulmuş sanırım. Tavsiye istiyorum. :)

• Ben de böyle bir sey arıyorum uyghn fiyatli guzel bir secenek olursa tadindan yenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dell vestro 5470 bildiğim.. harici ekran kartlı hd filmlerin için iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linkteki ürünün ekran boyutu benim için fazla büyük kalıyor. mümkünse 11 küsür, ve max 13 inç bir şey arıyorum.
  • ben bu ürünün bir üst modeli olan Asus T200TA düşünüyorum ama hiçbir sitede bulamıyorum...
  • Tam senin isteğin model bu işte bütçene uyarsa şuan fiyatı uygun tavsiye ederim

http://www.pcdepo.com/lenovo-yoga3-80he00jrtx-ultrabook?keyword=yoga3%20pro
  • lenovo nefis ama mac air'den bile pahalı. ben max 2bin liraya bir şey bakıyorum. Asus t200 tam istediğim gibi ama satan yer bulamadım. satışı durdurulmuş sanırım hiçbir sitede stokta gözükmüyor.
  • Retina macbook 13 inç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.