Şimdi Ara

Tercih !! bir bakin lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

say2 240
    say1 0.3 lu 210
    ea1 0.3 lu 218

ilk once kilistw fizik bolumune biri 239 puanla girmis.ve bir kisilik yer kaldi.tercihlerim arasinda bulunsun mu. aslinda tercihlerimi belirledim bir bakin lutfen yorumlariniza ihtiyacim var.

hatay mustafa kemal uni. fizik i.o yeni bolum
    hatay mustafa kemal uni. kimya i.o yeni bolum
    sakarya biyoloji yeni bolum
    isparta yalvac cevre kirlenmesi ve kontrolu 169.150 5 kontenjan
    antalya cevre kirlenmesi ve kontrolu 215 puan 6 kontenjan
    burdur golhisar muhasebe i.o 218 puan 21 kontenjan
    isparta aksu cevre kirlenmesi ve kontrolu 181 puan 11 kontenjan
    karaman ermenek bigisayar teknolojisi ve proglama 210 puan 3 kontenjan ne diyorsunuz boyle tercih etsem gelme ihtimali varmi yoksa baska tercihlermi yapayim?

• quote:

Orjinalden alıntı: ****

arkadaslar

say2 240
    say1 0.3 lu 210
    ea1 0.3 lu 218

ilk once kilistw fizik bolumune biri 239 puanla girmis.ve bir kisilik yer kaldi.tercihlerim arasinda bulunsun mu. aslinda tercihlerimi belirledim bir bakin lutfen yorumlariniza ihtiyacim var.

karaman ermenek bigisayar teknolojisi ve proglama 210 puan 3 kontenjan ne diyorsunuz boyle tercih etsem gelme ihtimali varmi yoksa baska tercihlermi yapayim?

bence elbet 1 i gelir bende tercih yapacağım benim yazacağım yerleri yazmamışsın iyi ama 1 kişilik yer olmaz zannedersem

• quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

Orjinalden alıntı: ****

arkadaslar

say2 240
    say1 0.3 lu 210
    ea1 0.3 lu 218

bence elbet 1 i gelir bende tercih yapacağım benim yazacağım yerleri yazmamışsın iyi ama 1 kişilik yer olmaz zannedersem

sen nereleri tercih ediyorsun.ben henüz tercihimi yapmadım.netten yapacağım.

• ben de birisine girebileceğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 10 Ekim 2008; 14:36:00 >
  • inşallah dediğiniz gibi olur vallahi. birde cumartesi pazar netten tercih yapabiliyoruz değil mi
  • yeni bolum lerden pek umutlenme hayal kırıklığına uğraya bilirsin

2 yıılık olanlardan gelebilir
  • dogru diyorsun aslinda.ilk tercihlerdede hep yeni bolumleri yazmistim buyuk bir hataydi.simdi bakalim 2.ci tercihe
  • yııların tecrubesi konusuyo burda bak bend e ilk senelerde bole yeni açilan yerleri yazmiştim bi de salak gbi ümit lenmiştim işte hayaller falan olmamıstı yane bide seni puan düşük benimde say 2 puanım 245ama ben 4 yıılık yapmayacam ek kontenjanda nerde uyduruk yer varsa şöyle puanımım 30 ,40 puan aşağısı yerleri yazam seracılık falan belki tuttar

ne kadar 30 ,40 puan aşiğisini dayazsan bi garantisi yok yani tutmayacak zaten coğuda seracıık tuttarsa cok iyi olcak son şansım bu artık öss macerasına bi son vermek istiyorum kazanamassmdsa askere gidicem zaten kendi mi hazırldım yani sende kendinien son seceneğe hazırla ki buyuk hayal kırıklıkları yaşama
  • beyler belkiyle filan olmaz bu işler bi bakmıssınız hiç sevmediğiniz konular ortamlar filan 1 sennize değmez ama askerlik işin içindeyse ideallerine yakın bi bölüm yaz derim.tecrübeyle sabittir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.