Şimdi Ara

Tercih Listem ..... Lütfen Yorum ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MF-4 Sıralamam 81.476 ve tek hedefim Deniz Ulaştırma İşl. Müh.

Sadece bu bölüme gitmek istiyorum ve gelmezse bu sene burdayım ölü tercih yapacam gbime geliyor ama yine yapalım belki şans yüzümüze güler

İTÜ nün sıralaması 40 bin civarı olduğundan onu hiç tercih bile etmicem

2 tane tercih yapacam tercihlerim şu şekilde :

1---- Dokuz Eylül Üni. = Deniz Ulaştırma İşletme Müh.................. Sıralaması 50 bin

2---- Karadeniz Teknik Üni. = Deniz Ulaştırma İşletme Müh.................. Sıralaması 63 bin

Sizce gelme ihtimali nedir ?

• Eğer bu bölüme gitmek istiyosan bide bunu araştır RİZE ÜNİVERSİTESİ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) ygs-1 puanıyla alıyor.ama hakkında bilgim yok.
  • boştasın ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: icescream

Eğer bu bölüme gitmek istiyosan bide bunu araştır RİZE ÜNİVERSİTESİ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) ygs-1 puanıyla alıyor.ama hakkında bilgim yok.

Onu araştırdımda o yüksekokul ben denizcilik fakültesi istiyorum arada farklar vardı sanırım ...
  • Seneye görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-_parazit_-_

boştasın ona göre

Anlamadım ?

Gelmez anlamındamı diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jag1903

quote:

boştasın ona göre

Anlamadım ?

Arkadaşın adına yanıt vermek gibi olacak, ondan özür diliyorum; ancak boşta kalma riskinin, yani ikisinin de gelmemesi riskinin çok yüksek olduğunu söylüyoruz.

Sadece bu bölümü istiyorsun sanırım. YGS-1 ile öğrenci alan Rize Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (YO) var, burayı da düşünebilirsin. Ancak "yüksekokul" ile "fakülte" arasındaki farkları iyi araştırmanı öneririm. (Benim de çok ayrıntılı bilgim yok. Bildiğim kadarıyla yüksekokulda daha çok pratiğe yönelik eğitim varken, fakültede teorik bilgi ağırlıklı.)

Kazanamazsan, tekrar hazırlanarak, en kötü 40k-50k'ya da ilerlemen zor değil tabii ki.

• Mutlaka sıralamanın altında kesin gelecek ve gitmek isteyeceğin yerleri de tercih listende bulundurmalısın bu şekilde kendini zora sokma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1993

Mutlaka sıralamanın altında kesin gelecek ve gitmek isteyeceğin yerleri de tercih listende bulundurmalısın bu şekilde kendini zora sokma...

Gitmek istediim yer sadece Deniz Ulaştırma ve İşletme Müh. benim...

Zaten 1 sene daha beklemek %99 gibi bişe gelmez yani ölü tercih gibi bişe yapacam ya gelirse umuduyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: jag1903

quote:

boştasın ona göre

Anlamadım ?

Arkadaşın adına yanıt vermek gibi olacak, ondan özür diliyorum; ancak boşta kalma riskinin, yani ikisinin de gelmemesi riskinin çok yüksek olduğunu söylüyoruz.

Sadece bu bölümü istiyorsun sanırım. YGS-1 ile öğrenci alan Rize Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (YO) var, burayı da düşünebilirsin. Ancak "yüksekokul" ile "fakülte" arasındaki farkları iyi araştırmanı öneririm. (Benim de çok ayrıntılı bilgim yok. Bildiğim kadarıyla yüksekokulda daha çok pratiğe yönelik eğitim varken, fakültede teorik bilgi ağırlıklı.)

Kazanamazsan, tekrar hazırlanarak, en kötü 40k-50k'ya da ilerlemen zor değil tabii ki.

Zaten gelmez ve gelmessi imkansız gibi bişe

Ama ölü tercih olsun ya tutarsa umuduyla yapacam tercihi bide DUİM pek fazla tercih edilen bir bölüm deil onun içinde umut var

Kazanamzsam zaten seneye büyük ihtimal giderm heralde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.