Şimdi Ara

Tercih Profları A+CİL gelebilirmi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam sea 2020 yks için hedeflediğim bölüm sırasıyla

2016 52 kontj 51.600
    2017 62 kontj 50.949
    2018 62 kontj 46.200

bu şekilde yükselişte

2019 da 72 kontj olmuş tahminim 45 k ile kapatcak

GELİYİM Asıl soruya sizce kontj 2020yks de gene 72 olursa 40k sıralamayla girebilirmiyim???

Yıldırım Beyazıt Bilgisayar Mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheXenos -- 3 Ağustos 2019; 22:4:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SDemyın

Bu mesaj silindi.
    nası yani gene 46 felanmı olur.
  • SDemyın S kullanıcısına yanıt
    nE? bu sene 42 ile kapatcak 2020 de 37 k. geç o işi hocam.
    Kontenjan 72 diyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheXenos -- 3 Ağustos 2019; 22:15:37 >
  • Sorma lan o zaman
  • Hedefi büyük tut be reis, daha 1 yıl var. Ben bir yıl ea hazırlanarak sayısalda 99k yaptım. (ayt için 30.75 mat neti sadece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just_brtsh -- 3 Ağustos 2019; 23:3:5 >
  • BÜYÜK DÜŞÜN HEDEF YÜKSELT
  • tanrikutalp T kullanıcısına yanıt
    Just_brtsh kullanıcısına yanıt
    hocam 400 kdan çekiyorum bee zaten olabildiğince büyük düşünüyorum ama ilk etapta bu olursa iyi olur yani.
    @Just_brtsh
  • kardeş bi dur 2019lar yerleşsin bi sen 202yi soruyosun
  • TheXenos kullanıcısına yanıt
    Yine de daha büyük hedefle derim. Sınavda başarılar, umarım dilediğince olur.
  • Just_brtsh kullanıcısına yanıt
    eyw kardeşim eyw ta. şimdi oraya 5,6 k yazamam gerçekçi olmaz (gene ben onu hedeflerim zaten çalışmalarım az çok o tarz olcak ama işte herşey motivasyon ve hırs değil bu sınavda. birikim ve şansta lazım ) 400 k dan tutpta odtüye boğaziçiye çekcem desem herkes güler. Ama şuan en makulü bu bölüm aslında reklamda yapmak istemiyorum rakiplerim artmasın :D çokta kötü bi üni değil benim isteklerimi karşılayacağını düşünüyorum. ha daha iyisi neden olmasın.)

çok uzattım heralde hocam.
  • CaimaN kullanıcısına yanıt
    Valla şakaya gelmez sınav bittikten sonra açmam yanlış olur bence çünkü bazı şeyleri göze almam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheXenos -- 4 Ağustos 2019; 4:59:22 >
  • TheXenos kullanıcısına yanıt
    Senin kararın hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.