Şimdi Ara

Tercihler yüzünden annemi babamı dövdüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 senedir psikolojimi bozdular ilk 3 sene hukuk istedim geçen iki sinav önce 0,3 puanla gitti ya. Kafami camlara vurdum her şeyi yaptim. Bu sene de iyi bir puan yaptim hemde bayagı iyi puan eger tercih yapmazsam tecilim dolacak askerliğe gideceğim bunlae tutturdu hukuk yazacaksın. Ben odtu istiyorum dedim nerdeyse sinavdan ciktigimdan beri ayni sey. Pc de muzik dinliyordum babam geldi bilgisayara vurdu yururken arkasindan koştum o sinirle sırtına yumruk attim. Ağkk diye ses geldi birbirimize girdik ama ciliz zaten kisa ve zayif annem ayirirken boynumu yirtti bogazindan sarilip camsiz bi kapi var kafasini oraya ittirdim sirtim sirtim dediler her neyse odaya kilitledim sesleri cikmiyor insallah tercihlerim yuzunden para gondermemezlik yapmazlar

Edit: konuma beni eleştiren beni anlamayan herkesi eksileyeceğim siz çok biliyosunuz yiyorsa yazarsiniz aninda eksiyi yapistircam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanıcı soyadı -- 7 Temmuz 2015; 19:04:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gusel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin sana

• Umarım bu okuduklarım gerçek degildir. Eyer gerçekse diyecek bir sey yok. Yani sen kesinlikle haklı olabilirsin ama oyle yapman gerekmez. Tercihni ver takma

• Küfürlere layıksın iki cümle kurup sorun çözemeyecek kadar kafasızsan bence okulundan önce bunu hallet. Ailene saygı duymak zorundasın. Başkaldırı niyetindeysen bu başka türlü olur yol yordam bil. Bir de utanmadan yazmışsın bunu. Neyse.

• Sistem gereği yumruk vurduğun kolunun taş kesilmesi gerekiyor

• Edepsiz gavat

• Troll bu gerzek. Eksilemiş bir de

• Güzel csb

• Okumaya üşenmenin faydaları

• Abım olacak yastasınız ama bu yaptıgınız cok yanlıs aılenıze ne kadar yanlıs bır sey yaparlarsa yapsınlar el kaldırmanız uzucu umarım saka yapıyorsunuzdur

• Kesin baban şurayi tercih et diye dövdü seni geldin burda o acıyla babamı dövdum diyon

• hayal aleminde yaşıyor adam yazık lan kanka sen hukuk bitirdin hatırlasana
  • Hukuktan ziyade psikoloji oku belki kendine faydan olur
  • Hayalde olsa anne babaya öyle şeyler yapmak vefasızlık.Eksi basacakmış birde yaş kaç 7-8 ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam olarak ağğk gibi miydi ses..?.

• üşenmedim eksilerinizi verdim
  • Bsc

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.