Şimdi Ara

***TermoŞofben mod **** bol resim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız benim için çok önemli :))Bu kadar fan yuvası açmamın sebebi antalya! da oturuyorum ve yazın inanmazsanız 65 dereceye kadar cıkıyor sıcaklık nemle birlikte bende bol bol fan koyiyim diye düşündüm :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

konudaki ilk mesajıma bakarsanız, yapılacak çalışmayı az buçuk tahmin etmiş gibiyim,
    güzel iş çıkmış ortaya

Aynen hocam 1 fan yuvası dışında tahminleriniz doğru cıktı :)) daha önce bu plastikle çalışmışsınız boya yaparken acaba önce çok ince bir zımpara çekmeli miyim yoksa direk astar üstüne boya mı atmalıyım? :) plastik boyama hakkında hiç bi bilgim yok forumda kasa boyama rehperini inceledim ama plastik için bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer__13

quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

konudaki ilk mesajıma bakarsanız, yapılacak çalışmayı az buçuk tahmin etmiş gibiyim,
    güzel iş çıkmış ortaya

Aynen hocam 1 fan yuvası dışında tahminleriniz doğru cıktı :)) daha önce bu plastikle çalışmışsınız boya yaparken acaba önce çok ince bir zımpara çekmeli miyim yoksa direk astar üstüne boya mı atmalıyım? :) plastik boyama hakkında hiç bi bilgim yok forumda kasa boyama rehperini inceledim ama plastik için bulamadım

biz bu tür malzemeyi genelde komprsörle, tinerle inceltilmiş metailk gri ile boyardık boyardık,
    başka dedeyimim olması ama inceden bi zımpara ve astar boya atmanı tavsiye ederim, kolay gelsin
  • İns istediğin bir şekil ortaya çıkar da emeklerin bosa gitmez cok uzun uğraşlar gerektiriyor bu tarz projeler özellikle de doğaçlama
  • ilgin için teşekkür ederim hocam :) sonucu hep birlikte görücez :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

İns istediğin bir şekil ortaya çıkar da emeklerin bosa gitmez cok uzun uğraşlar gerektiriyor bu tarz projeler özellikle de doğaçlama

teşekkür ederim umarım güzel bşyler cıkıcak :))
  • Hocam bence siyah yerine beyaz boyayın =) bence ama tabi fikir yine sizin.

fanları kırmızı yada yeşil yaparsanız çok da güzel olur gibime geliyr =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçıksinoplu

Hocam bence siyah yerine beyaz boyayın =) bence ama tabi fikir yine sizin.

fanları kırmızı yada yeşil yaparsanız çok da güzel olur gibime geliyr =)

aynısını bende düşündüm ne yalan söyliyim :))Hatta bir ara beyaz bi kasa görmüştüm forumda çok karizma duruyordu baya imrenmiştim ama kasa baya küçük olduğu için beyaz çok sırıtır gibime geliyor :(
  • Hocam ucuz bi boya ile beayaza bir boyayın. Bence çok güzel duracaktır =)
  • takip
  • güzel gidiyor takipdeyim
  • Abi çok hoşuma gitti takipteyim
  • çok güzel olmuş takip
  • Bitmis halini görebiliriz umarım kısa sürede
  • Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar benim için her bir yorumunuz çok önemli :)
  • alet kutumuzu aldık yine kaç gündür kafamda kart okuyucuyu takmak vardı ama kararsızdım sonra dedim cdroom yok bari kart okuyucun olsun be adam:))) kfamda küçük bi fikir vardı kar okuyucu için yuva açma işine giriştim üstüne de hem usb hemde kulaklık çıkışı olan bi aparat takmak istiyodum ama çok kararsız kaldım çünkü okadar ince işçilik yapabilceğimden emin deyildim ki yapamadım da açıkçası mecburen macun işine de giricez gibi gözüküyor kart yuvasından bir kaç resim :)

***TermoŞofben mod **** bol resim

göründüğü gibi arkadaşlar ilk projem olduğu için elimin alışması baya zaman alıcak bu işlere işçilik kötü oldu ama forumda gördüğüm konularda çelik macunu ile baya güzel şeyler yapılabiliyor mecbur üstüne çelik macunu ile makyaj yapıcaz :))
  • Bu gidişlke buzdolabını bile modlayacağız.

İşte DH gücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Bu gidişlke buzdolabını bile modlayacağız.

İşte DH gücü.

:D Doğrudur hocam
  • valla hocam proje yaratıcı bu arada çok sıgara içiyon
  • Fanlarda yerleştiğinde nasıl bir görüntü çıkacak .. çok merak etmeye başladım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.