Şimdi Ara

Tespih ve Vites Kolu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bendede var ama nazar boncuklu olanı.hatalı sollamalarda cok işe yarıyooooooooooo..
  • ilahi overdrive gorevi goruyordur belki vites ustunde
    tesbihe talep yogunmus forumumuzda:) bende mi alsam ne.. gecen gun atasehirden nisantasina 1saat 45dk da geldim tesbihim olsaydi debriyaja basan ayagimin acisini unuturdum belki oyalanarak:)) corolla icin olanlari varmi bu tesbihlerin arkadaslar:)
  • abi bu topiği birisi okumuş. galerini yanına tespihçi açmış parayı kırkıyooooo
  • yumurta topuk elde tespih ekolünün arabaya yansımış versiyonu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®k@n

Bu eskiden türk arabalarında vazgeçilmez bir aksesuardı. Vites kolunda tesbih, orta aynada da sallanan renksiz Cd. Hatta cd'nin radarın gözünü aldıgı rivayetleri ortalıkta dolaştı, kurtlar vadisi dizisinin son bölümüne bile konu oldu.

Şimdi bunun gibi aksesuarların yerini krom yan dikiz aynaları, araç altı neon lambalar. Gece aracın içinde yanan mor uv lambalar gibi aksesuarlar aldı.

Ben bunlardan hiçbirini kullanmadım ve kullanmayı düşünmüyorum. İlla arabada bişey taşıyacak olursam nazarboncuğu yada cevşen duası olur heralde.

Sadelik hayat prensibimdir...

• babam zamanında taksicilik yapmıştı. trafikte sinirlenince birebir geliyo derdi...stres alıyo herhalde
  • ooo Tesbih bisi mi ben 407 nin arka ucluye benim koyden gelen kilim serdirdim iceride mavi floresan taktim 2 tane arka orta kol dayamadan arkaya bir boru cektim nargile war 2 tane :) yalniz birinin on-bes dakkada bir motora koydugum 1 kozlukten inip bagajdaki kozleri degistirmesi gerekiyor

Gecen e5 te cektim arabayi saga bagaji bi actim komple duman olmus cok manyak bir goruntu olustu zaten trafikte her yer kavunlu nargile kokuyor

Bu arada 1000 lik 100luk degil 1000 lik tesbih warmis ondan koydurdum arabanin vitese bu sekilde tum araba ya sabir cekiyoruz.

Varmi daha iyi bir fikri olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 20 Mayıs 2006; 13:33:20 >
  • İstanbul'da ki taksicilerin %99 unda stil aynıdır. geneli Fenerli olup tesbihleri sarı laciverttir
  • Bu konunun ' Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel ' ile ne gibi bir bağlantısı var ?

Bu konunu yeri , alt başlıklarımızdan ' Diğer Herşey ' dir.

Bu sefer uyarı yapmıyorum konuyu kitliyorum lütfen alt başlıklara biraz özen gösteriniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.