Şimdi Ara

Test Drive Unlimited Yardımlarınızı Bekliyorum!!!!!!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Test Drive Unlimited ile ilgili sorularım olacaktı
    1. si : Oyunun %44'üne geldim yapacak görev bulamıyorum. Haritada filitre uyguluyorum kazanmadığım yarışları göster diyorum hiçbir yarış yok. Ne yapmam gerekiyor Acaba? Param 1.300.000
    2. si : Yarışlar haricinde araba veya motorla dolaşırken diğer yarışçılara rastlayınca enter'a basıp onlarla yarışa geçiyorum fakat para kazanamıyorum. Kazanılıyomu? Kazanılıyosa Nasıl?
    Yardımlarınızı Bekliyorum
    Teşekkürler

• 1.si yeni yarışların açılması için bazı yarışlarda 1. olman gerekio. ondan olabilir.

2.si adamlar yarışmadan önce bet denen olayı arttırman lzm. sanırım option seçeneğiniden max bet i ayarlayıp (ben 1000 yaptım)
    sonra yarışman lzm. 1000 yaptıysan yarışacağın elemanla 0-1000 arası bet koyabiliosun.

Ama oyunda bet die geçmio Yanlış hatırlamıosam.
  • Yaptıkalarımın hepsinde altın kupa aldım
  • oyunun yarisini internete yarisiyorsun bildigim kadariyla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: $ensiz_Olmuyor

oyunun yarisini internete yarisiyorsun bildigim kadariyla..

Kusura Bakmayı anlamadım ne demek istediğnizden
  • yani oyunun gerisini internetten bitireceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetguven61

quote:

Orjinalden alıntı: $ensiz_Olmuyor

oyunun yarisini internete yarisiyorsun bildigim kadariyla..

Kusura Bakmayı anlamadım ne demek istediğnizden

yani oyunu bitirmek icin, Online Oynaman lazim ve bunun icin de orginal oyun lazim
  • Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
    Peki bunun crack'ı falan var mı, varsa bilgi verebilir misiniz???
  • fakat online bölüm %89 dan sonra senin daha çok var :) bu aradawww.testdrivetr.com bu siteye gir oraya sor veya bir bak siteye kesin bulursun orda cevabı ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: metrixcafe

fakat online bölüm %89 dan sonra senin daha çok var :) bu aradawww.testdrivetr.com bu siteye gir oraya sor veya bir bak siteye kesin bulursun orda cevabı ;)

Eğer dediğiniz gibi %89 dan sonra ise ben şu anda %44'deyim yarış yapabilmem için ne yapmam gerekir acaba?
  • kardeş siteyi verdim ya orda daha iyi yardımcı olacaklardır . Sonuçda oyunun forum sitesi bitiren vardır ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.