Şimdi Ara

TEYBDEN İYİ ANLAYAN MUTLAKA BAKSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ELİMDE 1 TANE SHOV 5.1 SİNEMA İSTEMİ VAR BEN BUNU ARABAYA BAGLAMAK İSTİYORUM TEYİB NAVİTECH DT-8800-BDT SADECE 5.1 SUBWOFERİ PATLAK KOLON CIKISLARI YANK BANA SADECE ONEMLİ OLAN ANFİSİ BU ANFİYİ ARABAYA NASIL BAGLARIM ELEKTRİK CIKISI 220W BEN 12W YAPTIM BUNU DİREK AKÜYE TAKIP ANFİNİN SES ÇIKISINI NEREYE BAĞLAYIM

CIKISLAR BUNLAR
    AUX
    SUB
    VE HOPARLOR HANGİSİNE BAGLAYIM DETAYLI ANATIN BANA

[simage][/simage]
    SİMDİ RESİM YOK AMA EN YAKIN ZAMAN DA 2SİNİN DE RESİMİNİ EKLERİM LÜTFEN DETAYLI ANLATIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• Öyle iş olmaz. Heleki öyle dandiklik hiç olmaz. Adam gibi bir oto amfisi al tarif edelim bağla. Ama senin dediğin şekilde ses bozulacaktır. zaten markasıda dandikmiş. En iyisi hiç uğraşma alıyosan oto amfisi al...
  • capiton'un dediği gibi öyle bişey olmaz.ev sistemini arabaya bağlamak boşa zaman harcamaktan başka bi işe yaramaz.burada z5500'ü olup arabaya bağlayabilirmiyim diyenlere bile olmaz denildi.çünkü o sistemler ev için uygundur.otoda randıman alamazsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Capiton_

Öyle iş olmaz. Heleki öyle dandiklik hiç olmaz. Adam gibi bir oto amfisi al tarif edelim bağla. Ama senin dediğin şekilde ses bozulacaktır. zaten markasıda dandikmiş. En iyisi hiç uğraşma alıyosan oto amfisi al...

olmaaaaazzzzzz
  • tşk zeten bende böyle cevap bekliyodum olur veya olmaz
  • eğer çok istiyorsan bende olmaz denilen logitech sistemimi bağlamıştım önce subu bi güzel dağıt ve suba giden kabloyu kes
    buna güçlü bir hoperlörn varsa bağla:) diğer çıkışlarada ( kolon )diğer hoperlorlerini bağlayabilirsin elektrik tesisatınada gelince trafodan gelen bir kabloyu kesmen bile ( eğer ev araba taşıyacam diyosan arasına mandal koymak en mantıklısı) bu sayede rahatlıkla kullanabilrsin eğer 12v ise çalışma değeri shov kalietsiz oluğu için 6 v olabilir.. birde dönüştürücü alman şart olcak yoksa kısa devre olur ( teyp çıkışını shovun girişine bağlarsan.. vs.vs. amfi alman en mantıklısı tabi:) 2 de güzel mid..:) dımdımtısdımdımdımdımtıss:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.