Şimdi Ara

Tharussss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu gün saat 4 sularında diez 1 de eslantta geziodum ve de tharusu gördüm bakalım belki boss peşine gidiodur ve ks yapapıp arklara hava atarım die peşine takıldım adam golemlerin oraya gitti ve o anda dev gibi olan sammayı gördüm adam meğer onu kesmeye gidiomuş healersız

adam bi başladı çat çat vurmaya adam bi vuruşta 1/7 canını götürünce benim ağzım açık kaldı daha ks yapıcak vakit bulamadan adam samma yı yatırdı

herife kutudan ne çıktı dedim (normalden) adam merchanta bi ib +1 koydu THİS dedi ben böle baka kaldım bu admlar nasıl bu kadar sağlam olabiliolar anlamadım

• harikalar yaw ben humanken klanlarından bi adam dtslerin orda geziyodu shelliydi herif geldi bana party pls diyo aldım hemen partye oturduk swiftini wolfunu healini veriyolardu adam solucan keser gibi dts kesiyodu baya bi kasmıştı
  • beyler başka yorum yokmuuuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: engincan

bu gün saat 4 sularında diez 1 de eslantta geziodum ve de tharusu gördüm bakalım belki boss peşine gidiodur ve ks yapapıp arklara hava atarım die peşine takıldım adam golemlerin oraya gitti ve o anda dev gibi olan sammayı gördüm adam meğer onu kesmeye gidiomuş healersız

adam bi başladı çat çat vurmaya adam bi vuruşta 1/7 canını götürünce benim ağzım açık kaldı daha ks yapıcak vakit bulamadan adam samma yı yatırdı

herife kutudan ne çıktı dedim (normalden) adam merchanta bi ib +1 koydu THİS dedi ben böle baka kaldım bu admlar nasıl bu kadar sağlam olabiliolar anlamadım

İlk olarak tharus değil TauruS
    İkinci olarak demişsin ki ; (çok kötü bir düşünce)
    ve ks yapapıp arklara hava atarım die peşine takıldım
    Üçüncüsü Samma'ya 60+ lvl'daki Attacker'lar Buff vs scroll'lari bulunduruyorlarsa Priest'lere gerek duymazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 20 Ocak 2006 3:27:12 >

• DUN ARESTE İKİ WARIOR HEALSIZ SAMMAYA GİRİŞTİLER BİZ CLANDAKILERE GELIN KESEK DIENE KADA
    SAMMA YATMISTI İCİNDE GİGANTİC AXE CIKTI ADAM PAZARA KOYUP GOSTERDİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.