Şimdi Ara

thermalright tan yeni NB hs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ünlü SLK serisi CPU heatsink leri ile meşhur olan Thermalright, NB1(aliminyum) adlı kuzeyköprüsü için heatsink den sonra aynı ürünün bakır(NB-1C) olanını çıkarmış.(çok ii yapmış )

http://www.pcper.com/article.php?aid=56 ürünün incelemesini yapan bir sayfa.

Ben AN7 anakartım da SLK947U kullanıyorum, kuzeyköprüsü ile CPU arasındaki ufak mesafe yi SLK işgal ettiğinden dolayı bu ürünü ben kullanamıyacak mışım gibi geliyor

• bakır heatsink nb soğutması için iyi bir çözüm.Türkiye'ye ithal edilirse iyi satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BozkurtBEY

bakır heatsink nb soğutması için iyi bir çözüm.Türkiye'ye ithal edilirse iyi satar.
    Bence de çok güzel bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertkan

Bence de çok güzel bir ürün.

Alıntıları Göster
    oha abi o ne. çok abartı bir ürün olmuş. ama çok güzel olduğu da ayrı bir gerçek. hesapla işte. yükseklik 29+10 desen. kendisi de 48x41 denmiş. bu miktar 48x45 olarak değişicek. bu kadar yer varmı kontrol et. sonrası kolay :) yanlız 45lık adam gibi 1 fan da bulmak lazım. orada delta kullanmıslar 45lik 36db yani ona göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

oha abi o ne. çok abartı bir ürün olmuş. ama çok güzel olduğu da ayrı bir gerçek. hesapla işte. yükseklik 29+10 desen. kendisi de 48x41 denmiş. bu miktar 48x45 olarak değişicek. bu kadar yer varmı kontrol et. sonrası kolay :) yanlız 45lık adam gibi 1 fan da bulmak lazım. orada delta kullanmıslar 45lik 36db yani ona göre...

Alıntıları Göster
    o delta fan paketin içinde geliyor zaten. yani bundle

ayrıca fan+nb yüksekliği 40mm , anakarttaki mesafeye bakıyorum anca yarısı girer gibi gözüküyor.

SLK çapraz bir şekilde yukarı doğru genişliği arttığı için tam bir ölçüm yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chn

o delta fan paketin içinde geliyor zaten. yani bundle

ayrıca fan+nb yüksekliği 40mm , anakarttaki mesafeye bakıyorum anca yarısı girer gibi gözüküyor.

SLK çapraz bir şekilde yukarı doğru genişliği arttığı için tam bir ölçüm yapamıyorum.

Alıntıları Göster
    ya çok büyük ihtimal olmaz. kısaca olay bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

ya çok büyük ihtimal olmaz. kısaca olay bu.

Alıntıları Göster
    bundan daha iyis ide olmazdı. ama sadece anakarta mod yapar kullanan ve 1.8 volt uzerı verenlerın ısıne gelır dıye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: OrAmiral

bundan daha iyis ide olmazdı. ama sadece anakarta mod yapar kullanan ve 1.8 volt uzerı verenlerın ısıne gelır dıye dusunuyorum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: OrAmiral

+1
    Düz kullanıcıların değil modcular için bulunmaz nimet.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: OrAmiral

+1
    Düz kullanıcıların değil modcular için bulunmaz nimet.

Alıntıları Göster
    bu sığmaz anakarta, üstünde zalmanın mavi büyük soğutucusundan var. milim mesafeyle sığdı. slk 947 nin altına hayatta girmes bu

• quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

bu sığmaz anakarta, üstünde zalmanın mavi büyük soğutucusundan var. milim mesafeyle sığdı. slk 947 nin altına hayatta girmes bu

Alıntıları Göster
    ÇoK HoŞ Bi GöRüNTüSü VaR, SLK700ün ÇekMiŞ HaLi GiBi, :)) DeMeK BeNiM aNaKaRTTa KüSeL DuRaCaKLaR, aBi KaRDeŞ GeÇiNiP GiDiCeKLeR :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ÇoK HoŞ Bi GöRüNTüSü VaR, SLK700ün ÇekMiŞ HaLi GiBi, :)) DeMeK BeNiM aNaKaRTTa KüSeL DuRaCaKLaR, aBi KaRDeŞ GeÇiNiP GiDiCeKLeR :D

Alıntıları Göster
    ben bunu thermalright ın sitesinde görmüştüm gerçekten güzel birde bu NB sıcaklığına nereden bakıyoruz speed fan gösteriyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaDReS -- 11/7/2004 21:15:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaDReS

ben bunu thermalright ın sitesinde görmüştüm gerçekten güzel birde bu NB sıcaklığına nereden bakıyoruz speed fan gösteriyormu

Alıntıları Göster
    anakarta vdimm mod yapmadıktan sonra böyle bir hs almak gereksiz yatırım olur bence.
  • quote:

anakarta vdimm mod yapmadıktan sonra böyle bir hs almak gereksiz yatırım olur bence.

Alıntıları Göster
    Bence küçük. Boyu kısa. 4.8 cm. ufak. bukadar ufak yapıcaklarsa aliminyum yapsınlar daha iyi olur. Bakırdan yapıyorlarsa üzerine sağlam bir fan takmak gerekir.

Kısaca UFAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkinoss

Bence küçük. Boyu kısa. 4.8 cm. ufak. bukadar ufak yapıcaklarsa aliminyum yapsınlar daha iyi olur. Bakırdan yapıyorlarsa üzerine sağlam bir fan takmak gerekir.

Kısaca UFAK

Alıntıları Göster
    üzerine de ys-tech fanı önerirler zaten türkiye'ye gelirse.
  • quote:

üzerine de ys-tech fanı önerirler zaten türkiye'ye gelirse.

Alıntıları Göster
    Ben alirim fansiz fansiz kullanirim :D zalmanin gidimlik o koca kanatli seyi oluyorsa buda olur demektir :D..Kim once getirir acaba? Ncs? mi Dijitalcenterrmi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pSyCo

Ben alirim fansiz fansiz kullanirim :D zalmanin gidimlik o koca kanatli seyi oluyorsa buda olur demektir :D..Kim once getirir acaba? Ncs? mi Dijitalcenterrmi :D

Alıntıları Göster
    Kasada biraz daha ağırlığa müsade edilebilecek kadar performansı warmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur

Kasada biraz daha ağırlığa müsade edilebilecek kadar performansı warmı acaba?

Alıntıları Göster
    valla benim eski taktigim zalmani gorenler hatirlar :D 6000cuyu kuzey koprusu olarka kullaniyordum cpu hsmden buyuktu heheheh :D ondan bunlar benim icin oyuncak gibi kalio..

• quote:

Orijinalden alıntı: pSyCo

valla benim eski taktigim zalmani gorenler hatirlar :D 6000cuyu kuzey koprusu olarka kullaniyordum cpu hsmden buyuktu heheheh :D ondan bunlar benim icin oyuncak gibi kalio..

Alıntıları Göster
    psyco takılır diyosun yani slk nın altına

vallaha takılır ise başka bir şey almıyacam bekliyecem gelmesini.

• quote:

Orijinalden alıntı: chn

psyco takılır diyosun yani slk nın altına

vallaha takılır ise başka bir şey almıyacam bekliyecem gelmesini.

Alıntıları Göster
    abi bunun uzerine yuksek cfm li bi fan ohhhh buz gibi olur valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENIGMA

abi bunun uzerine yuksek cfm li bi fan ohhhh buz gibi olur valla

Alıntıları Göster
    gayet güzel fan takılıp da kullanılabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.