Şimdi Ara

THERMALTAKE GÖNÜLLÜ İNCELEME YAPACAK ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlık Thermaltake ürünlerinde gönüllü inceleme yapacak markaya gönül vermiş
    inanan amatör ruhlu profesyonel arkadaşlar için açılmıştır.

Anlaşacağımız arkadaşımız 2008 yılı boyunca yeni çıkan ve gelen tüm ürünleri şahsi olarak inceleme fırsatı bulacak
    ve bunları forumlarda herkezle paylaşacak.

Konuya hobisel bakıp maddi bi beklentisi olmadan ilgilenen istanbul içinde ikamet eden arkadaşlar pm yolu ile bana ulaşablir.

FİRMA THERMALTAKE YENİ TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜ VEKTRON ELEKTRONİK'TİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEKTRON-TR -- 26 Aralık 2007; 10:59:35 >

• Thermaltake in Bach ve Mozart serisi kasalarını 4 ay bekledim, hâlâ yolda görünüyor. Sitenize mail attım, forum aracılığla size sordum, cevap bile vermediniz. Getirmediğiniz ürünün nesini inceleyelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRain

Thermaltake in Bach ve Mozart serisi kasalarını 4 ay bekledim, hâlâ yolda görünüyor. Sitenize mail attım, forum aracılığla size sordum, cevap bile vermediniz. Getirmediğiniz ürünün nesini inceleyelim?
    quote:

Orjinalden alıntı: MrRain

Thermaltake in Bach ve Mozart serisi kasalarını 4 ay bekledim, hâlâ yolda görünüyor. Sitenize mail attım, forum aracılığla size sordum, cevap bile vermediniz. Getirmediğiniz ürünün nesini inceleyelim?

Evet aynen katılıyorum ben de bir çok defa mail yolladım ve yanıt alamadım.Yani sonuçta alıcı olduğum ürünler var fakat daha bu ürün distribütör de bile yok.Ayrıca şu an armor+ almak istiyorum ne zaman gelecek ve fiyatı ne kadar olacak bunu sormak istiyorum.Yabancı sitelerde fiyat aralığı 180$ ile 250$ arasında değişmekte.Umarım abartı bir fiyat biçilmez çünkü burada ülkemizin %18 Kdv eklentisi de göze alınmalı.Artık bir tüketici olarak her şeyi pahalı almaktan çok sıkıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrRain

quote:

Arkadaş banada cevap verme zahmetinde bulunmamıştı....

• quote:

Orijinalden alıntı: Matchbox

quote:

Alıntıları Göster
    Tüm ürünlere vakit ayırıp incelemesini yapıcam yazılarını yazıcam ve bütün bunları hiç bir şey beklemeden yapıcam. Bilmiyorum bana biraz beleşçisiniz gibi geldi, en azından incelediğiniz ürünlerden istedikleriniz sizde kalabilir falan deseydiniz bari...

Görüyorumki forumlara ve dergilere para (ürün) vermemek için girdiğiniz yol çok yanlış firma imajınızı hiçmi düşünmüyorsunuz bukadar acemice bir iş olmaz.

Acaba Mr. Chen bunu duysa ürünlerini nasıl bir dist.e verdiğini gözden geçirirmi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Matchbox

quote:

Alıntıları Göster
    Bende XaserVI bekliyorum , mail attım , ne sizden ne yurtdışından hiçbir cevap alamadım . Gelecek diyorsunuz ama satış fiyatı bile belli değil henüz , bunların alış fiyatları maliyetleri belli değilmi anlamıyorum . Hele hizmet de önceki disti gibi olacaksa işimiz var , power bir bozuldumu bekle haftalarca , peeeeee . Hevesi kursağında kalıyor resmen insanın .

Bu konuda firebal u tek geçerim , her attığım maile cevap geliyor , hemde aynı gün içinde ki böyle bir hizmet ne hepsiburada da var ne mavi ne onda ne bunda . Hele HB ye bir mail at , bekleki cevap gelsin , tenezzül yoksulu insanlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy

Bende XaserVI bekliyorum , mail attım , ne sizden ne yurtdışından hiçbir cevap alamadım . Gelecek diyorsunuz ama satış fiyatı bile belli değil henüz , bunların alış fiyatları maliyetleri belli değilmi anlamıyorum . Hele hizmet de önceki disti gibi olacaksa işimiz var , power bir bozuldumu bekle haftalarca , peeeeee . Hevesi kursağında kalıyor resmen insanın .

Bu konuda firebal u tek geçerim , her attığım maile cevap geliyor , hemde aynı gün içinde ki böyle bir hizmet ne hepsiburada da var ne mavi ne onda ne bunda . Hele HB ye bir mail at , bekleki cevap gelsin , tenezzül yoksulu insanlar .

Alıntıları Göster
    Bir de şu aralar özellikle bu tür ürünlerde amatör girişimler modamı oldu nedir anlamıyorum .
    Bu tür bir iş için donanım siteleri ve on binlerce okuyucusu olan profesyonel platformlar dururken forum ortamında tanıyıp bilmediğiniz birilerinden medet umacak kadar mı aciz bu sözüm ona "ŞİRKET"LER bilmiyorum .
    Sürçü lisan ettiysek affola arkadaşlar tutamadım kendimi , bu tür ürünler böyle firmaların elinde heba oluyor ya ona yanıyorum .

• quote:

Bir de şu aralar özellikle bu tür ürünlerde amatör girişimler modamı oldu nedir anlamıyorum .
    Bu tür bir iş için donanım siteleri ve on binlerce okuyucusu olan profesyonel platformlar dururken forum ortamında tanıyıp bilmediğiniz birilerinden medet umacak kadar mı aciz bu sözüm ona "ŞİRKET"LER bilmiyorum .
    Sürçü lisan ettiysek affola arkadaşlar tutamadım kendimi , bu tür ürünler böyle firmaların elinde heba oluyor ya ona yanıyorum .

Alıntıları Göster
    incelediğim ürün bende kalıcaksa memnuniyetle

• quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

incelediğim ürün bende kalıcaksa memnuniyetle

Alıntıları Göster
    Konuya hobisel bakıp maddi bi beklentisi olmadan ilgilenen istanbul içinde ikamet eden arkadaşlar demişsiniz, bu özelliğe sahip kişinin yaptığı test ve incelemenin ne kadar doğru olduğunu ve bizim bu verilere inanmamızı nasıl beklerisniz ki?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Vektron distr. olduktan sonra açılan forum konusu.

ürünlerin geliş tarihlerine kadar içermektedir.

http://forum.donanimhaber.com/m_18471482/mpage_6/key_/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: korozyon

Konuya hobisel bakıp maddi bi beklentisi olmadan ilgilenen istanbul içinde ikamet eden arkadaşlar demişsiniz, bu özelliğe sahip kişinin yaptığı test ve incelemenin ne kadar doğru olduğunu ve bizim bu verilere inanmamızı nasıl beklerisniz ki?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: korozyon

Bunu sadece bizler düşünebiliyoruz ne yazıkki .

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: korozyon

Bunu sadece bizler düşünebiliyoruz ne yazıkki .

Alıntıları Göster
    siz istanbul ikamet eden diyorsunuz ya, şimdi bir de dersinizki gelin şuradan malı alın test edin foruma yazın, bide geri getirin bir teşekkür alıp mutlu olun :))

bide ürünün başına bi şey gelirse parasınıda istersiniz şimdi....:) pardon ya fiyat belli değildi dimi,

ben sizin için armor + yı test edeceğim,,, bi gelse fiyatı uygun olsa, bi alsak edecemde ....

• quote:

Orijinalden alıntı: badtr

siz istanbul ikamet eden diyorsunuz ya, şimdi bir de dersinizki gelin şuradan malı alın test edin foruma yazın, bide geri getirin bir teşekkür alıp mutlu olun :))

bide ürünün başına bi şey gelirse parasınıda istersiniz şimdi....:) pardon ya fiyat belli değildi dimi,

ben sizin için armor + yı test edeceğim,,, bi gelse fiyatı uygun olsa, bi alsak edecemde ....

Alıntıları Göster
    Eleştirdiğiniz kadar tek yönlü bir iş olmayacak.
    Tabiki test eden ve emek arkadaş emeği karşılığı bir takım şeyler alacak.(alacağı bizde saklıdır)

Güven konusuna gelince gerekli görüşmeler tarafımızdan yapılacağı için bundan bir endişeniz olmasın.

Benim şahsi tecrübem seçilecek tester içn yeterli olacaktır.

bakınız:http://www.thgtr.com/business/20030325/

(SENE 2003 THERMALTAKE İLK DEFA TÜRKİYE'DE)

• quote:

Orijinalden alıntı: VEKTRON-TR

Eleştirdiğiniz kadar tek yönlü bir iş olmayacak.
    Tabiki test eden ve emek arkadaş emeği karşılığı bir takım şeyler alacak.(alacağı bizde saklıdır)

Güven konusuna gelince gerekli görüşmeler tarafımızdan yapılacağı için bundan bir endişeniz olmasın.

Benim şahsi tecrübem seçilecek tester içn yeterli olacaktır.

bakınız:http://www.thgtr.com/business/20030325/

(SENE 2003 THERMALTAKE İLK DEFA TÜRKİYE'DE)

Alıntıları Göster
    Kastedilen o değil sanırım , bu iş için daha yaygın daha profesyonel platformlar mevcutken başka amatör alternatiflere eğilmeniz. Neticede testi yapacak kişi , hediye minnettarlığı ile yanlı bir yorumda da bulunabilir.
    En azından böyle bir markanın hakederi bu olmamalıydı diye düşünüyorum kendi adıma , nacizane önerim çözümü işin ehli donanım siteleri ve bilgisayar dergilerinde aramanız olacaktır.

• quote:

Kastedilen o değil sanırım , bu iş için daha yaygın daha profesyonel platformlar mevcutken başka amatör alternatiflere eğilmeniz. Neticede testi yapacak kişi , hediye minnettarlığı ile yanlı bir yorumda da bulunabilir.
    En azından böyle bir markanın hakederi bu olmamalıydı diye düşünüyorum kendi adıma , nacizane önerim çözümü işin ehli donanım siteleri ve bilgisayar dergilerinde aramanız olacaktır.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar forumlara yollanıp test ettirilen ürünler için bedel ödenmiyormu? Siteler bu testleri hayrınamı yayınlıyor? O kadar emek ver işin içerisinde.
    Gönüllü tester meselesi de tarafsız ve herkesin kullanabildiği sistemlerle gerçek kullanıcıların deneyimlerini paylaşmasıdır. Testi yapan objektif olarak değerlendirdiği müddetçe sorun yok. Ama bana testten sonra şunu verecekler deye bu işin başına geçmek zaten objektifliği üçüncü plana atar.
    İstanbulda bu testleri objektif olarak yapacak arkadaşlar mutlaka çıkar.
    Şahsen orada otursam yapardım.

• quote:

Alıntıları Göster
    ARMOR+ modeli şu an DH ofisinde o konuda sıkıntı yok.
    Bizzat gereken organizeyi ben yaptım ve Thermaltake den direkt yollattım ürünü.

Gereken profesyonelce incelemeler zaten DH de ve diğer gereken yerlerde yapılacak.

Bizim görüşümüz kullanıcı incelemeside olmalı ek olarak ve bunu deklare etmeye çalıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEKTRON-TR -- 27 Aralık 2007; 11:57:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VEKTRON-TR

ARMOR+ modeli şu an DH ofisinde o konuda sıkıntı yok.
    Bizzat gereken organizeyi ben yaptım ve Thermaltake den direkt yollattım ürünü.

Gereken profesyonelce incelemeler zaten DH de ve diğer gereken yerlerde yapılacak.

Bizim görüşümüz kullanıcı incelemeside olmalı ek olarak ve bunu deklare etmeye çalıştık.

Alıntıları Göster
    Firmaların böyle şeyleri düşünerek son kullanıcıyı teşvik etmesi güzel ve olumlu. Özellikle bu işlere yatkın insanlar ile bir şeyler yaparak hem o kişilere de ufak çaplı katkı sağlanabilir.

Herhangi bir son kullanıcı Tt Armor model bir kasanın incelemesini yapar karşılığında misal bir soğutucu, kablo vs. aksesuar alabilir bunlar güzel şeyler
    bence konuya olumlu yaklaşım göstermek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Firmaların böyle şeyleri düşünerek son kullanıcıyı teşvik etmesi güzel ve olumlu. Özellikle bu işlere yatkın insanlar ile bir şeyler yaparak hem o kişilere de ufak çaplı katkı sağlanabilir.

Herhangi bir son kullanıcı Tt Armor model bir kasanın incelemesini yapar karşılığında misal bir soğutucu, kablo vs. aksesuar alabilir bunlar güzel şeyler
    bence konuya olumlu yaklaşım göstermek gerekir.

Alıntıları Göster
    Konuya olumlu yaklaşıyoruz ancak damdan düşer gibi gayet amatorce açılmış bir thread içerisinde hobisel sebepler beyan etmek pek yakışmamış kendilerine. Daha açıklayıcı ve profesyonel bir "üstbaşlık" açarak düzenlenmiş bir sayfada sebep ve sonuçları ile yazılsaydı hiç kimse bişi demezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: korozyon

Konuya olumlu yaklaşıyoruz ancak damdan düşer gibi gayet amatorce açılmış bir thread içerisinde hobisel sebepler beyan etmek pek yakışmamış kendilerine. Daha açıklayıcı ve profesyonel bir "üstbaşlık" açarak düzenlenmiş bir sayfada sebep ve sonuçları ile yazılsaydı hiç kimse bişi demezdi.

Alıntıları Göster
    İstanbul dışına korgo ile ulaşmak mümkün değilmi yaaa kargoyu ödemeli yaparsınız olmazmı Eğer istanbul dışına bir şekilde yollama ihtimali varsa seve seve ürünlerinizi inceler ve forumda paylaşırım

Karşılık beklemiyorum yeterki tt nin yeni ürünlerine dokunabileyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 27 Aralık 2007; 17:05:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: myd

İstanbul dışına korgo ile ulaşmak mümkün değilmi yaaa kargoyu ödemeli yaparsınız olmazmı Eğer istanbul dışına bir şekilde yollama ihtimali varsa seve seve ürünlerinizi inceler ve forumda paylaşırım

Karşılık beklemiyorum yeterki tt nin yeni ürünlerine dokunabileyim

Alıntıları Göster
    yanı geldımı armor+ l.c.s aylardır beklıyom ya tam anlamadım sımdı dıger fırma subattan once gelmıycegını soyluyor........

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.