Şimdi Ara

Tıbbi Mümessil Blog-Yorumlarınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu siteyi PHP blogu editleyerek yaptım sizden isteğim logoyu ve sayfa renklerini yorumlamanız.

www.forumoku.com

Not: İçinizden mutlaka ben hazır şablonu yorumlamam diyen arkadaşlar çıkacaktır onlarawww.maviok.com un tasarım ve ve içeriğinin % 100 benim olduğunu hatırlatırım. Yani bunun anlamı şu; web sayfası yapmaktan anlarım. ok.

• bildigin wordpress blog neresini editledinki bunun sanırım alttaki "Powered by maviok © 2006" kısmını editlemişsin

http://wordpress.org/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vejetaryen Kasap -- 30 Nisan 2006; 20:25:10 >
  • arkadaşım fazla anlamadığın konularda yorum yapma
    logonun bulunduğu kısmı css dosyalarından editlemek için çok uğraştım o kadar anlıyorsan bu scripti kur ve sadece logo blümündeki yazıları kaldır o zaman yaptığın bu saçma yorumu yapabilecek kapasitedesin derim.

Bu arada sana sorulan soruya cevap ver yada hiç cevap verme

bu arada benim blog senin verdiğin adresteki blog değil anlamadan bilmeden yorum yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekanat -- 30 Nisan 2006; 21:24:57 >
  • bu arada sen en alttaki yazıyı bile editleyemezsin
  • tamam zekanat kızma yaa
  • Birincisi renk kodları ile oynama yaparak script editlenmez
    İkinci olarakta böyle bir scripti editlemem editlesem bile o dedigin kısmı editlemem scripti kodlayan kişinin emegine saygı gstermek gerekir
    Üçüncüsü Deil script editlemek Senin hayatında görmedigin türden site kodlarım

Üçbeş script editlemekle bu işler yapılmıyor tmm
    quote:

Orjinalden alıntı: zekanat

bu arada sen en alttaki yazıyı bile editleyemezsin
  • kardes amma hava atmışsın

ben sitemin sadece temasını değil bazı kodlarınıda değiştirdim.

Bu arada scriptin hiçbir sayfasındaki blog sahibinin yazmış olduğu kodu silmedim.
    Şunu bilki bu ücretsiz bir script üzerinde istediğim uygulamayı yaparım.

bu arada yazdığın o muhteşem sitelerin adreslerini verde bakalım.

Ben sana bir tane vereyimwww.maviok.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.