Şimdi Ara

Tıp Gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beklediğim puan 511,2 rize tıp hatay tıp sivas tıp namık kemal tıptan biri gelme ihtimali var mı sizce?

• gelmeme olasılığı daha yüksek ama umudunu kaybetme belli olmaz
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: grampie

up
    gelme ihtimali cok yuksek bence üçününde. puanları nerden hesaplıosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevinduranttt

gelme ihtimali cok yuksek bence üçününde. puanları nerden hesaplıosunuz?

Alıntıları Göster
    ben fen bilimleri merkezinin sitesinden hesaplıyorum,çok az sapma oluyor..
  • quote:

Alıntıları Göster
    ygs de geçen seneye göre bi sıralamayla bu seneki arasında 8-10 puan fark vardı onun etkisiyle bile puanlar 2-3 puan düşebilir ama bu üçünden biri tutar bence. van yüzüncü yılı düşünmüyormusun peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu756

ygs de geçen seneye göre bi sıralamayla bu seneki arasında 8-10 puan fark vardı onun etkisiyle bile puanlar 2-3 puan düşebilir ama bu üçünden biri tutar bence. van yüzüncü yılı düşünmüyormusun peki?

Alıntıları Göster
    van'ın nasıl bir şehir oldugunu bilmiyorum,ama tercih listemde bulunacaklardır muhtemelen kendileri inşallah sivas gelir :D

• up
  • quote:

up
    Giresun Üniversitesinde de tıp fakültesi var, düşünürsen burası da yakın sayılır.

Ancak taban puandan ziyade asıl önemli faktör başarı sırası. Bunun için de en sağlıklı yorumu 2-3 hafta sonra açıklanacak olan gerçek sonuçları görerek yapabiliriz.
  • quote:

bende hesapladım ordan 513 gibi bisey cıktı ya sanki biraz düsük cıkmıyor mu ? ben bu sene 510-520 puan arası cok yıgılma olacağını düşünüyorum 520 den yukarısı ilk 5 bin olur. tıpın sıralamalarının yeni açılan fakülteler olmasına rağmen fazla değişmeyeceğini tahmin ediyorum. ama taban puanlar min 3-4 puan düser busene ki sınavlar hem zordu hemde çalışan iyi öğrenciler gecen senelerden daha az.
  • quote:

quote:

bende hesapladım ordan 513 gibi bisey cıktı ya sanki biraz düsük cıkmıyor mu ? ben bu sene 510-520 puan arası cok yıgılma olacağını düşünüyorum 520 den yukarısı ilk 5 bin olur. tıpın sıralamalarının yeni açılan fakülteler olmasına rağmen fazla değişmeyeceğini tahmin ediyorum. ama taban puanlar min 3-4 puan düser busene ki sınavlar hem zordu hemde çalışan iyi öğrenciler gecen senelerden daha az.

Alıntıları Göster
    orası tam çıkıyor genelde ,evet yığılma oralarda olucak ama bu beklenen birşey genelde geçen senenin puanlara baktıgımızda hep çok az fark var fakulteler arasında,geçen sene yığılma nerelerde olmuştu?birde baktığımız puanlarda sapma olmaması lazım,tam isabetle tutturmak lazım :D yığılma oldugu yerde bir de hata payımız varsa tıp zor iş gibi görünüyor,şansa kaldık galiba:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grampie -- 3 Temmuz 2011; 19:37:54 >

• quote:

orası tam çıkıyor genelde ,evet yığılma oralarda olucak ama bu beklenen birşey genelde geçen senenin puanlara baktıgımızda hep çok az fark var fakulteler arasında,geçen sene yığılma nerelerde olmuştu?birde baktığımız puanlarda sapma olmaması lazım,tam isabetle tutturmak lazım :D yığılma oldugu yerde bir de hata payımız varsa tıp zor iş gibi görünüyor,şansa kaldık galiba:)

Alıntıları Göster
    yok be dostum simdi sans gibi görünüyor ama bence garanti tıp. ygs de ben ilk 10 bine kesin giremem diodum ama 8540. oldum ama bu sefer kesin ilk 10 bine girerim diyorum. senin için de gecerli bu tıp istiosan her yeri yaz tavsiyem sonra pişman olursun kendimden biliyorum:D

• quote:

yok be dostum simdi sans gibi görünüyor ama bence garanti tıp. ygs de ben ilk 10 bine kesin giremem diodum ama 8540. oldum ama bu sefer kesin ilk 10 bine girerim diyorum. senin için de gecerli bu tıp istiosan her yeri yaz tavsiyem sonra pişman olursun kendimden biliyorum:D

Alıntıları Göster
    sen tercih listene van yyü kafkas adıyaman falan yazıcak mısın? birde adıyaman erzincan kafkas nerede eğitim görüyorlar..Ben uyum sağlayamassam ne yaparım diyorum sadece:D
  • quote:

sen tercih listene van yyü kafkas adıyaman falan yazıcak mısın? birde adıyaman erzincan kafkas nerede eğitim görüyorlar..Ben uyum sağlayamassam ne yaparım diyorum sadece:D

dediğin fakülteleri şehirlerden dolayı yazacaımı zannetmiyorum belki en sonlara yazarım ama onlarla yaklasık aynı sıralarda olan rize düzce erzurum atatürk namık kemal bunları kesin yazarım. kafkas ve erzincan tıp erzurumda , adıyaman malatyada eğitim görüomus.
  • quote:

quote:

ağzından bal damlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gelenbevili172hhc

quote:

quote:

ağzından bal damlıyor

Alıntıları Göster
    mf3 için öyle olacaını düsünüorum ama mf4 te durum deişebilir biraz matematik ve geometri sınavının nispeten kolay olması puanların daha az dusmesine neden olur.

• quote:

mf3 için öyle olacaını düsünüorum ama mf4 te durum deişebilir biraz matematik ve geometri sınavının nispeten kolay olması puanların daha az dusmesine neden olur.

Alıntıları Göster
    kafkas ile atatürk'ün ne farkı var?Binalar hazır mı acaba? erzurumda kalıcaksa kafkas bende eklemeyi düşünebilirim.. ama kars'ta eğitime devam ediceklerse kısmet değilmiş derim geçerim gibime geliyor
  • quote:

kafkas ile atatürk'ün ne farkı var?Binalar hazır mı acaba? erzurumda kalıcaksa kafkas bende eklemeyi düşünebilirim.. ama kars'ta eğitime devam ediceklerse kısmet değilmiş derim geçerim gibime geliyor

erzurumda 6 sene kalırsa hiç bi farkı olmaz ama sanmıorum belkide bu sene yeni binasına geçer bi bilgi sahibi değilim :D
  • quote:

quote:

erzurumda 6 sene kalırsa hiç bi farkı olmaz ama sanmıorum belkide bu sene yeni binasına geçer bi bilgi sahibi değilim :D

Alıntıları Göster
    Girersin abi bu kaçıncı konu ya rahat ol yeter ben bunaldım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hazal_hsgl

Girersin abi bu kaçıncı konu ya rahat ol yeter ben bunaldım :D

Alıntıları Göster
    ilk 7binde olmayan tıp düşünme
    genetik veya endüstri müh. yaz.hem akademik olarak hem iş olarak gelecek vaad ediyor
    illa da sağlık sektörü diyorsan en kral yerde diş hekimliği oku,puanın çok iyi

ah salak kafam.gittim odtü çevre mühendisliği yazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.