Şimdi Ara

Tıpçı Mezun (2014) YGS 4: İLK 3000 TS:İLK 100 Deneme Günlüğü [10.03 GNCL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
16
Favori
2.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu saatten sonra test kitabı çözme.1 tane bölüm denemesi o da palme diğer gibi seri deneme çözmeye başla en makulü bu bence ;)
  • Arkadaşlar isteyenlere PM'den tekrar için güzel kitapları atarım özellikle TS adına, iyi çalışmalar herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attim

• Arkadaşlar bu 20 günlük süreçte matematikten hızlanmak adına ve soru pratiği edinmek adına 2 bölüm denemesi bitirmek istiyorum.Elimde kapsül var şu an çözüyorum.Elimde olan diğer denemelerinde çoğu FEM.DenGe alayım mı sizce yoksa farklı kaynak mı tarayayım.Kaynağın mutlaka çözümlü olması gerek çünkü soru sorabilme ihtimalim yok aşırı kasıntı ve kolay olmayan sınav düzeyine uygun deneme önerirseniz sevinirim.Yoksa DenGe'yi alayım mı ?

NOT: Diğer branşlarım iyi ama Matematikten 60 DK'da anca 30 net yapıyorum. Hedefim 50 DK'da 32+ net sabitlemek.
  • Türkçeler şaka mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lejyoner1

Türkçeler şaka mı?

Ben de şaşırdım hocam Türkçem hep iyiydi ama 3 deneme üst üste 40 gelmesi sevindirdi.Nazar değmesin.
  • ToxoplasmaGondii kullanıcısına yanıt
    Tü tü tü maşallah.

Benim zaten 10y dilbilgisi geliyo

• Lejyoner1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de matematik çözemiyorum pek oradan kapatayım bari farkı

• quote:

Orijinalden alıntı: theblackwaltzz

Hocam sosyal icin bi onerin var mi tmyim ama sosyali bi turlu belli seviye ustune cikaramadim

Son 20 günde çerez niyetine günlük 3 sosyal denemesi çözersen 60 deneme eder bu da piyasadaki en az 3 bitiremediğim sosyal bölüm denemesini taraman demek ki sosyal de çok kötü denilebilecek bir kitap bile bakış açısı kazandırır bence fazlasıyla işine yarayacaktır sınavda

Eğer yanlış bilmiyorsam, ilk 100 bursu için daha önce kredi almamış olman lazım. Daha doğrusu şöyle sistem, ÖSYM'den daha önce burs veya kredi aldıysan herhangi bir şekilde başka burs veya kredi alamazsın.

http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2441/2390/GenelBilgiler (Burstan yararlanamayacak öğrenciler kısmı)

Gerçi oradaki bir maddenin aksine tanık oldum. Madde diyor ki; eğer ünversiteye girdikten 1 yıl sonra tekrar sınava girip burs başvurusu yaparsan burs alamazsın. Ama uzak bir arkadaşımın tıpta okurken ertesi yıl tekrar sınava girip YGS'den ham puan ilk 100 bursu kaptığını öğrenmiştim.

Ben de YGS olmasa bile LYS Yabancı Dil'den ilk 100 kapmaya çalışacağım. Onu da düşünebilirsin. Özellikle YGS puanın iyiyse yabancı dilde derece yapman da mümkün. Bu forumda bir başlıkta o şekilde yapan biri vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: floop

Eğer yanlış bilmiyorsam, ilk 100 bursu için daha önce kredi almamış olman lazım. Daha doğrusu şöyle sistem, ÖSYM'den daha önce burs veya kredi aldıysan herhangi bir şekilde başka burs veya kredi alamazsın.

http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2441/2390/GenelBilgiler (Burstan yararlanamayacak öğrenciler kısmı)

Gerçi oradaki bir maddenin aksine tanık oldum. Madde diyor ki; eğer ünversiteye girdikten 1 yıl sonra tekrar sınava girip burs başvurusu yaparsan burs alamazsın. Ama uzak bir arkadaşımın tıpta okurken ertesi yıl tekrar sınava girip YGS'den ham puan ilk 100 bursu kaptığını öğrenmiştim.

Ben de YGS olmasa bile LYS Yabancı Dil'den ilk 100 kapmaya çalışacağım. Onu da düşünebilirsin. Özellikle YGS puanın iyiyse yabancı dilde derece yapman da mümkün. Bu forumda bir başlıkta o şekilde yapan biri vardı.

Hocam ben kredi alıyorum ama sorun teşkil etmiyor üniversite de kredi alıp 2. Senesinde ham ilk 100 yapıp bursunu alan bir tanıdığım var. Dilekçe yazık kredisini bursa dönüştürdü. O madde daha önce burs ya da krediyi belirlenen ödenek burcuyla tamamen alıp ikinci üniversite okuyan ya da ikinci üniye kaydolup kredi ya da burs almaya çalışan kişiler engellemek için konulmuş.Yani benim gibi kredi ödeneğinin belirli bir döneminde kredin bursa dönüşebilir örneğin her sene tekrar kyk kredi -burs başvurusunda bulunup ikinci üçüncü senende burs çıkarsa kredin bursa da dönüşebilir.

Dil'de de girmeyi düşünüyorum. Ama sözel ağırlıklı bir öğrenci olduğum için açıkcası diğerine göre daha kolay ve zevkli geliyor. Bu arada size de başarılar

Teşekkürler, öğrendiğim çok iyi oldu bunu. Size de başarılar.
  • floop F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

Bu bahsettıgınız kıtabı ogrenebılır mıyım acaba

• Ya şimdi sen burs için giriyosun ya bizim sıralamaları gerileticen ya

• Senin matematik evrim geçirmiş hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bizimkoyunmetalcisi

Ya şimdi sen burs için giriyosun ya bizim sıralamaları gerileticen ya

Benim ya da bizim (burs için girenler) sizin sıralamaları geriletmememiz deve de kulak her şey kişinin kendisin de bitiyor. Artı tercih yapmayacak kişilerin önünüze geçmesinin size bir dezavantajı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Senin matematik evrim geçirmiş hocam

Yok hocam o 3 yanlış o denemeye has çıktı :D 2-3 gündür ekleme yapmıyorum yakında yaparım ama yine 28-32 bandında kolay da düzelecek gibi gözükmüyor kısmet

• Lys sozel kaynak onerisi yapabilir misin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: legendofiliad

Lys sozel kaynak onerisi yapabilir misin :)

YGS 'den sonra tahmini yine bu konu üzerinden devam edicem. Lys kaynak, deneme taraması vs ders ders yazmayı planlıyorum ama öncesinde benim de pek fikrim yok açıkcası

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.