Şimdi Ara

TM TERCİHİ İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, Tm1 sıralamam 200k, Tm2 Sıralamam 182k. İİBF yazacağım 2-3 şehirde. Ama sıralamayı nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum, çünkü hem tm1'den hem de tm2'den tercih yapacağım. Tercih edeceğim yerleri aşağıda sıralayacağım isim sırasına göre, tercihi nasıl yapmalıyım hangisini nereye koymalıyım yardımcı olur musunuz?

Anadolu Üniversitesi

Çeko-148.000 (tm1)
    İktisat-149.000 (tm1)

Ege Üniversitesi

İktisat-144.000

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

162.000 İktisat
    209.000 İktisat İÖ
    +
    Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi geçen sene ek yerleştirmede açılmış puanlar belli değil, Tm2 puan türüyle alıyor özellikle bu sıralaması belli olmayan bölümü nereye yazacağımı bilmiyorum.

Gazi Üniversitesi

Çeko-112.000

Süleyman Demirel Üniversitesi

Uluslararası İlişkiler 181.000 (Tm2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathilda** -- 4 Temmuz 2014; 13:20:16 >

• Eskişehir İktisat iö ve Süleyman Demirel Uluslarası İlişkiler bölümleri dışında diğerlerinin tutması çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutar mı tutmaz mı demedim buraları yazacağım ama nasıl sıralayacağımı bilmiyorum dedim. Ezbere cevap veriyorsunuz. Neyse..
  • Tutmayacak yeri yazmanın pek bir faydası yok istediğin gibi sırala yine tutmaz, farkındaysan benden başka da sana cevap yazan yok bu konuda.
  • Ne yapayım minnet mi duyayım? Tekrar belirtiyorum, tutup tutmaması değil ben bunu nasıl sıralayacağımı bilmiyorum diye sordum. Tek cevap veren sensin ama veriğin cevap benim sorumun cevabı değil, anlatabiliyor muyum? Neyse sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathilda** -- 4 Temmuz 2014; 19:15:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.