Şimdi Ara

TOKİ kayaşehir 1500 konut (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
6
Favori
3.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum Halkbak başvurusunda kimlik fotokopisinden başka birşey istiyor mu? Başvuru formundan falan bahsedilmiş ama nette form falan bulamadım.
  • alt gelir grubu başvuru devam ediyor mu?
  • Evet bugün son gün....bakalım sans kime gulecek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3+1 konutlara 16800 kişi başvurmuş sanırım 460 tane konut vardı Buda Çıkma olasılığının % 3,125 olması demek yani başvuran her 33 kişiden 1 kişiye çıkması demek hadi Hayırlısı bakalım

• altgelir için başvuru yapacaktım ancak 75 m2 dir herhalde diye düşünüyordum nette 58 m2 olduğunu görünce vazgeçtim. yani piyasadada 170-180 e 1+1 70m2 bulunuyor 2+1 olması bişeyi değiştirmiyor tek cazibesi 180ay vade o da tefe tüfe olmasa çok çok iyi olurdu. gerçekten hevesle başvuracaktım 75m2 olsa. ancak vazgeçtim. çıkacak arkadaşlara hayırlı olsun güle güle otursunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

altgelir için başvuru yapacaktım ancak 75 m2 dir herhalde diye düşünüyordum nette 58 m2 olduğunu görünce vazgeçtim. yani piyasadada 170-180 e 1+1 70m2 bulunuyor 2+1 olması bişeyi değiştirmiyor tek cazibesi 180ay vade o da tefe tüfe olmasa çok çok iyi olurdu. gerçekten hevesle başvuracaktım 75m2 olsa. ancak vazgeçtim. çıkacak arkadaşlara hayırlı olsun güle güle otursunlar.

Hocam 1+1 e basvurdum yakinda evlilik planim var nisanliyim.M2 ler 4-5 degil yaklasik 15 m2 altinda nete donuyomus ve zemin katta olma ihtimali en iyi haliyle yoksa bodrumda olabilir.Iyi mi yaptim bilmiyorum 891 kisiden 115 ine cikacak ihtimal var kafam karisik.Allah hayirlisini nasip etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

altgelir için başvuru yapacaktım ancak 75 m2 dir herhalde diye düşünüyordum nette 58 m2 olduğunu görünce vazgeçtim. yani piyasadada 170-180 e 1+1 70m2 bulunuyor 2+1 olması bişeyi değiştirmiyor tek cazibesi 180ay vade o da tefe tüfe olmasa çok çok iyi olurdu. gerçekten hevesle başvuracaktım 75m2 olsa. ancak vazgeçtim. çıkacak arkadaşlara hayırlı olsun güle güle otursunlar.

Hocam 1+1 e basvurdum yakinda evlilik planim var nisanliyim.M2 ler 4-5 degil yaklasik 15 m2 altinda nete donuyomus ve zemin katta olma ihtimali en iyi haliyle yoksa bodrumda olabilir.Iyi mi yaptim bilmiyorum 891 kisiden 115 ine cikacak ihtimal var kafam karisik.Allah hayirlisini nasip etsin

Allah hayırlısını nasip etsin sizlere ve bizlere hocam. o olmazsa başka yer olur çokta matah değil m2 ler. aynen dediğiniz gibi bodrum veya zemin katta olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Allah hayırlısını nasip etsin sizlere ve bizlere hocam. o olmazsa başka yer olur çokta matah değil m2 ler. aynen dediğiniz gibi bodrum veya zemin katta olabilir.

Amin hocam faiz den sakindigim icin bu yola basvurdum diyanet fetvasini verdi diye girdim .Mantiken dusundum dedim cogu coluk cocuk sahibi insanlar o yuzden 1+1 secmezler m2 cok az ve fiyat yuksek cogunluk faizi notmal goruyo o paraya 3 yil beklemeden krediyle sabit taksitle ev alirlar ve baktim basvuru sayisi az 15 nisan listesinde bende daldim tabi :) sonra detayli bakonca 1+1 lerin sadece zemin ve bodrum katlarda oldugunu ogrendim bide bu net m2 si derken bide tam olarak caiz olmayabilir suphesi kimileri sikintili demis tam olarak fiyati kac olucak belli degil diye.Moralman iyice coktum bakalim napicaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amin hocam faiz den sakindigim icin bu yola basvurdum diyanet fetvasini verdi diye girdim .Mantiken dusundum dedim cogu coluk cocuk sahibi insanlar o yuzden 1+1 secmezler m2 cok az ve fiyat yuksek cogunluk faizi notmal goruyo o paraya 3 yil beklemeden krediyle sabit taksitle ev alirlar ve baktim basvuru sayisi az 15 nisan listesinde bende daldim tabi :) sonra detayli bakonca 1+1 lerin sadece zemin ve bodrum katlarda oldugunu ogrendim bide bu net m2 si derken bide tam olarak caiz olmayabilir suphesi kimileri sikintili demis tam olarak fiyati kac olucak belli degil diye.Moralman iyice coktum bakalim napicaz

hocam krediyle falan 180 e 2+1 bulabilirsiniz avrupa yakasında anadolu biraz zorda. dediğim gibi Allah güle güle oturmayı nasip etsin cemil cümlemize.

• sonuçlar nereden açıklanacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saulu

sonuçlar nereden açıklanacak acaba?

Toki sitesinde verilir sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: saulu

sonuçlar nereden açıklanacak acaba?

http://www.toki.gov.tr/AppResources/UserFiles/files/AGG%20KURA%20SONUCU(1).pdf

• Bugün konut hakkı çıkan forumdaşlara hayırlı olsun. Darısı yarına

• Sosyal konuttan başvuru yapıp çıkan arkadaş var mı ? 2+1 91,79m2 brüt , 76,59m2 Net 195 bin TL fiyatı var. 2018 yılı gibi Metroda gelecek siz olsanız alırmıydınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmadı bana ah ah hocam çıkanları tebrik ediyorum 15 . Katı tek rakamla kaçırdım .isranbulun hiçbir yerinde 15.kat 3+1 daireyi 280 bin liraya vermezler

• mtatar19 M kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsiniz hocam 2+1 kaçırdık, neyse çok şükür karnımız tok bugün de, buna da şükür
  • oBLoOd kullanıcısına yanıt
    Bana cikti hocam kayasehir 19bolgede 95metrekare.ama ben düsuk metrekareli bi aarkadasla degiscem

• hotlevel kullanıcısına yanıt
    Sana ciktimi hotlevel bana cikti ama 95 m oldufu icin ben degistirmek isytrm kucuk konutla

• quote:

Orijinalden alıntı: ali dogan gunes

Sana ciktimi hotlevel bana cikti ama 95 m oldufu icin ben degistirmek isytrm kucuk konutla

Malesef hocam kismet degilmis.Hayirli olsun bu arada

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.