Şimdi Ara

TOPLAMDA 200 TL ve ÜZERİ MARKET HARCAMASINA 15 TL BONUS!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
2.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Paracard Bonus ile Garanti POS’larından yapılacak toplam 200 TL ve üzeri market harcamasına 15 TL bonus verilecektir.

Kampanyaya BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.

BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.

Kampanya Paracard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Garanti One, Paracard Business ve iGaranti kartları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 15 TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Bonus kullanımları harcamaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.

Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanyaya personeller dahildir.

3 Nisan 2019’a kadar kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Paracard Bonus için kampanya katılım SMS’inin Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tywinlannister -- 23 Mart 2019; 13:34:48 >

• A101'den BKM ile alışveriş yapacak olanlara güzel haber.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. hocam garanti posları diyor detaylarda. İnternet üzerinden market alışverişi yapsak geçerli olur mu? Yoksa fiziki olarak mağazadan mı alışveriş yapmak gerekli?
  • carrefoursa online ödesek olur mu acaba
  • Paracard mış.

Direk maddeler arasinda flexi için katılım bedeli 4.99 tl ararken kart kismina dikkat etmemişim.
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    Zor soru, A101 online henüz yeni, nereye kayıtlı bilmiyorum, ama deneyip BonusFlash üzerinden kontrol edilebilir sanıyorum.
  • Link verir misiniz, böyle kampanyalar herkeste çıkmaz, ama linke tıklayınca katılabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 23 Mart 2019; 10:2:53 >
  • dün bende de vardı. para yolladım hesaba bugün baktım gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

carrefoursa online ödesek olur mu acaba
    banka kartı kabul etmiyormuş.
    kapıda ödeme deneyeyim.
  • DenizBank Bonus kartımla A101 online üzerinden market alışverişi yaptım. Market kategorisinde değerlendirilmişti. Garanti Bonus nasıl olur bilemem
  • Eger yaptiginiz sitenin siparisi iptal eti varsa sonra iptal edeblrsnz
  • Bonus flaş ta görünmüyor, mesaj attım talep kabul edildi dedi. Ayrıca bana özel 5/40 var. Bakalım sonuç ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.