Şimdi Ara

TOPLANIN SAVAŞIYORUZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Biliyorum sıkıldınız.Hele benim gibi mezunsanız daha da fazla sıkıldınız.ama önümüzde sadece tek ay kaldı.Napacaksak bu ayda yapacağız ve sonrasında KONU KİLİT!

Geçen hafta 2-3 gun acayip sıkıldım ve çalışamadım ama pzt başladım.Gaza gelmişken buraya da bir konu açıp sizleri de gaza getirmek istedim.Tabi gelirseniz!

Önümüzde 1 ay var ve bu ayda çok şey yapılabilir.Önemli olan kendinize bir plan çizmek..

Benim planım: 08:00-20:00 çalışma saatim.

Matematik bir kitap kaldı.Bu hafta bitirip denemelere başlıyorum.

Geometri-Fizik: İkisi sıkıntılı ama elimden geleni yapıp ikisini de 20'nin üzerinde çıkartacağım.

Kimya-Biyoloji: Ne yaprsam bunlardan yapacağım.Konular bitti.Şimdi kitap+deneme zamanı.

Sizde daha fazla geç olmadan toparlanın!
    VE EN ÖNEMLİSİ ŞUNU UNUTMAYIN: Siz benim rakibim değilsiniz.Siz benim yol arkadaşlarımsınız.Eğer benden daha fazla çalışıyorsanız beni geçmeniz en buyuk hakkınızdır!

SON OLARAK: HERKESE SINAVDA BAŞARILAR! Ygs: 23 Bin HEDEF: 15 Bin!

#NeverGiveUp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffatih1907 -- 29 Nisan 2015; 0:50:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ffatih1907 kullanıcısına yanıt
    geçen sene nasıldı kardeşim kaç k felan neden mezuna kaldın acaba madem iyi sonuçlar ortaya koyabiliyorsun
  • 9786058821026 9 kullanıcısına yanıt
    Kardesim gecen sene sansiz yilimdi diyebilirim.Ygs'de 70 bin yaptim ve hic beklemiyordum.Arkadaslar hocalar felan da beklemiyordu ama oldu bi kere.sinavdan sonra zaten moral bozuldu dershane okul derken surec bitti 45'e cektik anca.Hedef dis hekimligi oldugu icin bir yil daha kaldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffatih1907 -- 29 Nisan 2015; 1:13:10 >
  • ffatih1907 kullanıcısına yanıt
    her şey gönlünce olsun inşallah istediğin yerlere gelirsin
  • takip
  • 9786058821026 9 kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardesim.Hepimizin gonlumuzce olsun :)

• Kimya biyoloji bittiyse helal olsun

Ben de senin gibiyim 25 binde kaldim bir talihsizlik sonucu(19net turkce:() ve hedef dis.hekimligi matematikten matris kaldi sadece geometri uzay geometri kaldi fizik sikintili valla kimya hiz denge asit baz elektrokimya ve atomalti parcaciklar kaldi
    Biyoloji hergun bir sistem calisiyorum iste 10 gune biter biyoloji insallah kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DtMt7 -- 29 Nisan 2015; 13:18:25 >
  • Hedef matematikten 30 yapmak. Sen yapiyorsan yardimci olabilir misin ? Şuanki netlerim. 20-21. (Integral,trigonometri,parabol,olasilik,özel tanimli fonk SIFIR, Türev yarim)
    Biliyorum "o zaman bunlara çaliş" diceksin ama diğer derslerde de mukemmel değilim. Konu anlatimdaki testleri çözdum sadece. Her an unutabiliyorum Ve test çözmekten nefret ederim.

• kardeşim sağlık istiyorsan tek önerim bir an önce biyoloji ve kimyayı bitirip soru çöz.matematik ve kimya'nın oturması lazım tam anlamıyla..ve konular sıkıntılı..inşaallah istediğin yer olur :)
  • kardeşim son yıllara baktıysan hatta direk ösym sınavlarına baktıysan mat 2 trigonometri-türev-integral'den oluşuyor..yani en çok soru bunlardan çıkıyor..

lys bir soru sınavıdır.en başından beridir bunu derim buna inanırım :D çünkü ne kadar soru çözersen o kadar hakkının karşılığını alırsın..ama ygs öyle değil ygs'de 10 çalışırsın 5 alırsın,5 çalışırsın 10 alırsın..ama lys'de ne çalışırsan onu alırsın..

bir an önce bitir konuları.testler çöz..kitap alma ama trigonometri-türev-integral'de şöyle bir şey yaptım yararı olursa al kullan :http://forum.donanimhaber.com/m_104909930/f_//tm.htm#104928628

• quote:

Orijinalden alıntı: ffatih1907

kardeşim son yıllara baktıysan hatta direk ösym sınavlarına baktıysan mat 2 trigonometri-türev-integral'den oluşuyor..yani en çok soru bunlardan çıkıyor..

lys bir soru sınavıdır.en başından beridir bunu derim buna inanırım :D çünkü ne kadar soru çözersen o kadar hakkının karşılığını alırsın..ama ygs öyle değil ygs'de 10 çalışırsın 5 alırsın,5 çalışırsın 10 alırsın..ama lys'de ne çalışırsan onu alırsın..

bir an önce bitir konuları.testler çöz..kitap alma ama trigonometri-türev-integral'de şöyle bir şey yaptım yararı olursa al kullan :http://forum.donanimhaber.com/m_104909930/f_//tm.htm#104928628

Hocam bu sòylediklerinize kadar Trigonometrisiz sinava girmeyi düşunuyordum. bugunden itibaren ona başlayacağim. Güray Küçük var. Sizce yetişir mi ? (Integrale de başlamadim.Özel ders aliyorum. Turev bitince integrali de bitirecek. Türev az kaldi :) ) Bu 3'lü kafami kariştirmaz inşallah. 30 yapmam lazim

• yorumumu eksilemişler ama dediklerim doğru kardeşim.. :D yetişir merak etme.sadece çalış yeter :) sakın da trigonometrisiz girme..türev-integral trigonometri ile baba konu oluyor.yani içlerinde trigonometri var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.