Şimdi Ara

TOSHİBA M SERİSİ ARTI EKSİLERİ TARTISALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞUANA KADAR GARIP OLAN TEK SEY KLAVYEDE AMA BU SORUNMU HALA BILMIYORUM YAZARKEN KURSOR GERIYE BIR YERE GIDIYO VE CUMLE BOZULUYO HIZLI YAZIMDA OLU BU DURUM HAFIF YAZAR SAN BI SORUN YOK HARDDISSKTEN DE ARADA BI BIP SESI GELIYO BUDA NEDIR BULAMADIM

• Pardon merak ettim ben de Toshiba düşünüyorumda tam olarak M serisinden hangisini kullanıyorsunuz?
  • m70-159 satallite
  • Ben de onu almayı düşünüyorum! Nasıl yani şimdi siz tavsiye eder misiniz-etmez misiniz bu laptopu?
  • bu model özelliklerine bakılınca en iyileridir diyebiliriz. m70 - 159 ve 160 modellerine bende baya bi araştırdım ve şu ana kadar pek de bi şikayet duymuş değilim. ekran kartları bence bu iki modelde de çok iyi. x700 kullanmaları bence performans açısından bir artı. bence alınabilicek en iyi lap toplardır. diğer markalara göre toshiba servis ağıyla daha yaygındır bunuda belirtmekde fayda var.
    ps: high definition görüntüyü desteklemeleride ikinci bir artıdır ayrıca. yakın gelecekte çoğu televizyon şirketi bile high definition görüntülü yayına geçmeye hazırlanıyor. amerikada hatta test yayınları başlamış diye biliyorum... saygılar...
  • al kardesım klavyedekı sorun hızın ayarından mıs klavye denetımınden ayarladım sorun kalktı
  • Ben de uzun süredir m70-159 dan başka laptop düşünemiyorum. Aklımı çeldi diyebilirim! Birşeyler daha sormak istiyorum ekran kartı 256mb değil mi çünkü bir sitede 128 mb yazıyordu ama Toshiba nın kendi sitesinde 256mb yazıyor, ne zaman, nerden aldınız ve ne kadara aldınız bide taksitle mi peşin mi aldınız? Çok sordum sanırım.
    Teşekkürler..
  • 256 MB VGA 1699+KDV TAKSITLE
  • Teşşekkürler..
  • m70-122'im var çok memnunum çok güzel bir alet..yanlız son bir haftadır ekranla ilgili bir problemim var.Ekran durup dururken siyah veya tamamen bembeyaz oluyor, arkada programlar çalışıyor fakat ekran bu iki renkten birinde kalıyor.her dakka olmayan bir sorun ama genede rahatsız ediyor bilgisayara restart atmak zorunda bırakıyor...
  • M70-122 PAYLASIK EKRANLI BI TIP BI ARKADASTADA OLMUS BU DURM BEYAZ EKRAN SORUNU HOŞ DEGİL TABİ ATİ EKRANLILARDA BU SORUN YOK AMA BAHSETTIGIM GIBI BENDE DE BI KLAVYE SORUNU VAR SANIYORDUM SORUNU BULDUM KLAVYEYI YAZARKEN TOUCH PAD E CARPAN EL KURSERUN YERINI DEGISTIRIYOR BUDA CUMLEDE YER DEGISIKLIGI YAPIYOR KAFAYI KALDIRIYOSUN CUMLE ANORMAL ELLER HAVADA YAZIYORUM BU YUZDEN YADA TOUCH PAD KAPATARAK YAZACAKSIN BUNUN DISINDA BI SES VAR TIZ BI BIP SESI BEN DE BULAMADIM BU SESIN NE OLDUGUNU BILEN VARSA YARDIMCI OLSUN YA
  • Yaklaşık 1 aydır m70-159 modelini kullanıyorum. Gayet memnunum. Şu ana kadar hiç problem yaşamadım diyebilirim (Wireless dışında. Tam performans alamadım. Modemden de kaynaklanıyor olabilir).

Bip sesini pil ömrü azaldığında (%5,%10) uyarı amaçlı veriyor olabilir mi ? Diğer türlü sesin fandan gelme olasılığı da var. Fan çalıştığında bu sesin çıkıp çıkmadığına bir bakın derim.
  • m70 159 teknosa'larda var dostum ordan gidip inceleyebilirsin 1699 usd+kdv world ve maxımum karta pesin fiyatına 12 taksit var.bence ınanılmaz güzel bir cihaz dostum
  • TOSHIBA M70-215 yaa arkadaşlar teknosa da gördüm fikri olan varmı..
  • var alet guzel ama sunu dıyeyım butunlesık ekranlardan uzak durun
    cunkı genel her markada sorun lu kılıtlen me beyaz ekaran goz kırpma falan fılan
  • Sayın arkadaşlarım m70 159 fiyatı ankarada 1550$+KDV ye veren bir yer buldum Sizce ne derece doğru. Bu fiyat bana oldukça makul geldi. Bişey diyinde gidip alayım.
  • Arkadaşım bende epey bi kararsızlık yaşadım ama en sonunda m70-160 modelini aldım. Toshibalar gerçekten güzel. Tavsiye ediyorum.
    Sanırım şu sıralar bimeks te 150 ytl lik hediye çeki veriyor.. Ben aldığım zaman yoktu ama neyse
  • bende de bi m70-160 var .Gerçekten güzel bi alet.
    150 ytl de hediye çeki var .onla da RAM taktıracam inşaallah....
  • bendede teknosadan alınma m 70 215 var.harika bi alet.taaki bu güne kadar.......ekranda 2cm lik bir cizgi belirdi. servisle konuştum yarın degişime gönderiyorum.bu cihazların 30 gün içinde degiştirme garantisi varmış.bakalım ne olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.