Şimdi Ara

Toshiba - Msi - HP Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kafam cok karisti. O yuzden sizlere danismak istedim. Uc adet laptop var aklimda.

1) MSI M635 - 1309$+KDV

2)Toshiba M70 159 - 1699$+KDV

3)HP 4289 976EA - 1799$+KDV

Fiyat araligi biraz fazla farkindayim. Ama malum bir kere alinacak birsey oldugu icin butceyi zorlayabilirim diye dusunuyorum. Bana bunlar hakkindaki dusuncelerinizi yazarsaniz sevinirim. Bu fiyat araliginda baska onerilerinizde olablir tabi. Simdiden tesekkurler.

• bende seninle aynı fiyat aralığında arayış içindeyim , sanırım linkteki laptopu alıcam x300 ekran kartı dışında ki(ben oyun oynamıyacağım için) hepsinden daha iyi özellikleri var
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=A1654WLMİ
  • bunlar arasından HP 4289 EA modelnı secerdım kullanan arkadaslar var ve cok memnunlar. birde HP 4266EA modelı var oda 1499$+KDV oda guzel bır alettır forumda HP pavilion serılerı olarak bır baslık var oradan HP pavılıonlar hakkında bılgıye ulasabılırsın
  • uzun süre o 4289 modelini almayı düşündüm ama 4200 rpm lik hdd ve 6 hücreli pil olayı biraz kötü gibi
  • Ben Toshiba m70-215 kullanıyorum, çok memnunum, hp nin modeli de kasa olarak kaba olmasına rağmen kalitelibir ürün. MSI bu konuda ne desem yalan olur, bu piyasaya yeni girmiş bir marka, kasasında kullanılan malzemeyi kontrol etmende fayda var almadan önce. Şimdiden hayırlı olsun!
  • HP nın cok guzel bır kasası var bence kaba degıl ve 4200RPM ve 5400RPM arasında o akdar ahım sahım bı fark arkadaslar degerlerı bırbırıne cok yakın
  • HP nin Harddisklerinin çoğu modelde hızı 4200 ve S.ATA değil. Ben Toshiba satallitte m70-159 aldım. Harika, sessiz ve ısınmıyor. hem de kasa oldukça sağlam duruyor. Parasına değer. Hem de Paylaşımsız ekran kartı. HP de hepğsini bir arada göremedim. O Yüzden toshibaya yöneldim.
  • Msi 635 almanı tavsiye edrim...işlemcisi performanslı ve 64 bit...bu arada fiyatı 1269 dolara stan hatta daha ucuza veren yer de vadı...arkadaşım aldı...ekranı hp ve toshibanın o modellerinden daha iyidir..müthiş bi ekranı var...x700 ati,seni her yönden tatmin edecek bi r laptp...fazla para vermeyede gerek yok bence...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.