Şimdi Ara

Touchpad ve Klavye sorunu !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknosa'dan 12 ekimde Asus N53SN-SZ174V aldım aldıktan 3 gün sonra touchpad ve klavye çalısmadı laptopu aç kapa yaptığımda ise laptop açılmadı . Teknik servise gönderdim teknosa'nın, 9 gün sonra geldi bugün aldığım da ise yine aynı problem oldu . Teknik servis üründe hata bulamadı diyip geri yolladı

kullanımda mı hata var
    ürün mü hatalı

bilgisi olan acilen cevap verebilir mi

• up beyler lütfen çözelim sunu
  • 3 günlük bilgisayarda kullanım hatasımı olurmuş. Tabi yere yada suya düşürmediysen makinayı.

Ürünü aldıktan 15 gün içerisinde problemle karşılaşırsan bütün kutuları ve evgrakları ile geri götürdüğünde ürünü iade almak yada yenisi ile değiştirmek zorundalar. Bir anca önce aldığın teknosa ya götür derim. Fazlada nazik olma, İnsanı allayıp pullayıp geri gönderiyorlar :)
  • teknosadan ürün alınırmı üstad ya iade hemen iade. Tüketici haklarına başvurcağınızı falanda söyleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @TRANSMEDYA

3 günlük bilgisayarda kullanım hatasımı olurmuş. Tabi yere yada suya düşürmediysen makinayı.

Ürünü aldıktan 15 gün içerisinde problemle karşılaşırsan bütün kutuları ve evgrakları ile geri götürdüğünde ürünü iade almak yada yenisi ile değiştirmek zorundalar. Bir anca önce aldığın teknosa ya götür derim. Fazlada nazik olma, İnsanı allayıp pullayıp geri gönderiyorlar :)

hocam laptopa ne su değdi nede yere düştü

günde 3 er saat oturdum onuda masada hiçbir oyun falan kurmadan garantiye yolladım teknosadan adamlar problem yok deyip geri gönderdiler :S
  • merhaba arkadaşlar, asus K53SV-SX061V modelinden aldım 1 ay kadar önce. laptopda touchpad i pek kullanmıyorum o yüzden "Fn+F9" kısayolunu kullanıyorum. bu kısayol her zaman işe yaramıyor. tıklayınca fare okunda işlem yapılıyor gibi görünüyor ama bişey olmuyor. denetim masasından fare ayarından kapatıyorum sonra bir süre kısa yoldan açıp kapatabiliyorum. daha sonra tekrar kısa yol çalışmıyor. sorun neyden kaynaklanıyor? yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
  • konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama asus 053sn sz129v modelini amlamyı düşünüyorum ama fiyatı pahalı... bana blu-ray okuyucu olmasa da farketmez.. aynı özelliklere sahip baska bi asus modeli var mı acaba ? önemli olan performansı, i7 işlemcili ekran kartı tüm oyunları kaldırabilecek seviyede olan bir model varsa önerir misiniz ?
  • kullanımda hata olma ihtimali yüksek ama laptop seri şeklindede hata olmuş olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.