Şimdi Ara

town a bak REZALET...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • manes town tek anlamıyla rezalet bu nedir
    sakın merak edip gitmein 2snden fazla yaşayan olmadı ss koymaya uğraşıorum...

• senin town dediyim ronark mı.. KULELER Calısmıyo.. haksıs yere np kasıyolar.. bu oyun bugından yarar sağlamaktır ve cezası dupe le aynı olmalıdır cunku dupe de oyun bugından fayda sağlamaktır.. ama tabi bu ko.. burda isler boyle yurumes..
  • keşke birden tower ler çalışsada hepsi ex e gitse
  • ama tabi oyle bisey olmas cunku buyuk ihtimal res gelmeden oyun duselmes... . keske dediin gibi olsa ....
  • Hahahaha Tam 1 Saatir Orc Towndayım
  • Oda Bişeymi Ben 1.5 Saattir Orc Towndayım
  • Siz onlarmısınız ss çektim alayınızı latcam
  • hakkıyla np kasamayan aciz insanlar anca böyle np alabilir işte. normalde bu saatte biz humanları içeri tıkmış vaziyette oluyorduk ancan bugla townımıza yaklaşabilirler işte. banlatmakla falan uğraşmıcam zaten banlanacakları yok 25np için düştükleri durum önemli zaten.
     town a bak REZALET...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AcHeRoN

hakkıyla np kasamayan aciz insanlar anca böyle np alabilir işte. normalde bu saatte biz humanları içeri tıkmış vaziyette oluyorduk ancan bugla townımıza yaklaşabilirler işte. banlatmakla falan uğraşmıcam zaten banlanacakları yok 25np için düştükleri durum önemli zaten.
     town a bak REZALET...

Zaten yedigin damagelerden o nplerin onların hakkı olmadıgı bellı

• quote:

Orjinalden alıntı: D@n93rMert

quote:

Orjinalden alıntı: AcHeRoN

hakkıyla np kasamayan aciz insanlar anca böyle np alabilir işte. normalde bu saatte biz humanları içeri tıkmış vaziyette oluyorduk ancan bugla townımıza yaklaşabilirler işte. banlatmakla falan uğraşmıcam zaten banlanacakları yok 25np için düştükleri durum önemli zaten.
     town a bak REZALET...

Zaten yedigin damagelerden o nplerin onların hakkı olmadıgı bellı

bu ne zmn oldu bu manes biliyorum çünkü orc ark var yerde yatan bende dün hemen hemen 4-5 saat ardreamdaydım ben varken hiç görmedim girdiklerini içeri

• neapçaımı şaşırdım
  • Humanlar anca böle np kasarlar oyunun açıklarından faydalanarak .........
  • Savaşta herşey mübahtır ...
  • orcların mob larında da bi bozukluk vardı. orc tarafı göçmüş resmen. zar zor cz den kalktım tp kapısının oralarda ölmeyi başardım lufere gittim kapıdaki lycanlara spoiler falan hiçbirine vurulmuyodu

*şu anki durum ne acaba bi arkadaş rapr verebilir mi düzelmiş mi towerlar. ona göre akalım cz ye
  • peki noldu sonunu merak ediyorum .. kuleler calısmaya basladımı ...ya bence BU salak GM i yada bu is den sorumlu GM leir banlasınlar ....
  • GM nin işi bunlar eskidende böle olurdu ama guart lar kalkardı ama şimdi yerimnde olduğu halde wrumuyorlar...!
  • yazık
  • humanlara herşey feda
  • benim şu esik 46 lvl rogeu u 55 yapam da adream e gelem ne güzel iş o ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.