Şimdi Ara

TP-Link TD-W8151N bağlantı kopması ve yavaş internet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta da belirttiğim gibi internetim kopuyor ve yavaşladı. Acaba bunun sebebi TTNet mi, gece-gündüz sürekli çalışması mı (ara sıra reset çekiyorum), yoksa bundan 1-2 ay önce, eve gelen telefon kablosunun kopması mı? Kopmuştu fakat telefon arızayı aramış ve tekrar bağlatmıştım. Ama kabloyu yenilemediler sadece kopan yerinden tekrar bağladılar ve kablo sanırım 10-15 senelik var bu da etken midir? Ha bu arada modemi veya diğer splinter vs. araçları hiç oynamam yani kabloların çıkması imkânsız.

Loglar ve tanılama durumu:

TP-Link TD-W8151N bağlantı kopması ve yavaş internet sorunu TP-Link TD-W8151N bağlantı kopması ve yavaş internet sorunu

Düzenleme;

*Modemi fabrika ayarlarına çevirip tekrar kurdum ve sorun hala devam ediyor.
    **Eğer modemden kaynaklı ve değişmesi gerekiyorsa ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xİmmortal -- 3 Ağustos 2014; 2:03:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lan bi forumda yazdığım konuyada cevap gelsin ne şanssız adamım ben

• Up

• aynı sorun bende de var aldığım hatalar bile aynı lütfen yardım
  • Bu modem fabrika çıkışı böyle demekki aq. Ama geceleri internet hızlanıyor bu sende de mi böyle?

Bu arada modem önerin beyler. Sağlam bisi olsun şöyle bi 3-4 sene en azından idare edecek. 4-5 porta gerek yok kablosuz kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.