Şimdi Ara

TP-Link W8960N Resimli İnceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
40.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hız testleri sembolik değerler verir basit testlerdir,tam sonuç için defalarca tekrarlanması gerekir Doğru test için toplamdaki hıza ve mtr değerlerine bakmanız gerekir.

O modem 2 hız verdi diğeri 5 hız verdi gibi saçma birşey olmaz karşılaştırma için (Airties ürünlerinden kat ve kat iyidir kullanılan işlemci ve parçalar olarak Tplink,tabi ürünün hatalı arızalı olmadığını varsayıyorum)

Detaylı bilgiyi Özel mesaj ile konusalım,boşuna kalabalık olmasın burası
  • modem ile ilgili bir problemimiz var ;
    modemden 2 kablolu çıkış var ikiside normal bir şekilde çalışıyor. fakat wireles de problem var, hat dağıtmıyor mu nedir anlayamadığımız bir şekilde wiles olarak bağlanamıyoruz, ayarlarında mı bir problem var acaba yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

modem ile ilgili bir problemimiz var ;
    modemden 2 kablolu çıkış var ikiside normal bir şekilde çalışıyor. fakat wireles de problem var, hat dağıtmıyor mu nedir anlayamadığımız bir şekilde wiles olarak bağlanamıyoruz, ayarlarında mı bir problem var acaba yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?

Pm ile bilgi verdim hocam,elimden geldigince yardımcı olmaya çalışırım,pmye bakın
  • şu an için iş yerindeyim, evede geç giderim. ne yapacağımı tarif ederseniz akşama bakayım.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

şu an için iş yerindeyim, evede geç giderim. ne yapacağımı tarif ederseniz akşama bakayım.

teşekkürler.

Sorunun nerede olduğunu görmeden uzaktan bir fikir vermek olmaz Wireless ayarlarınızda muhtemelen bir terslik mevcut ve ya cihazı güncellemeniz gerekli (ilk sürümdeyseniz otomatik kesinti ve bağlantı sorunları mevcut)
  • merhaba arkadaşlar bende tp-link td-w8960n modemden aldım. fakat bi sorunum var. masaüstü pc win7 64bit var modemi kablolu bağlantı için kurdum. internet vs. sorun yok fakat pc veya modemi açıp kapayınca kablolu olarak pc bağlanmıyor. eski kablolu modeme adsl kablosunu takıp çıkartıp tplınk'e taktığım zaman portu görüyor ve tekrar yükleme yapmadan da internete giremiyorum. Wireless da ise hiçbir sorun yok. tv den ve cep telden rahat bağlanıyorum. son fireware da yükledim olmadı. nedir bu kablolu bağlanma sorunum ?
    varsa bilgisi olan paylaşsın yoksa kafayı yiyecem
  • TD-W8960N Arayüz türkçe yapma olanağı var mı?..(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisakal1976 -- 16 Eylül 2011; 23:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hig17
    masaüstü pc win7 64bit var modemi kablolu bağlantı için kurdum. internet vs. sorun yok fakat pc veya modemi açıp kapayınca kablolu olarak pc bağlanmıyor. eski kablolu modeme adsl kablosunu takıp çıkartıp tplınk'e taktığım zaman portu görüyor ve tekrar yükleme yapmadan da internete giremiyorum.

Açma/kapama sonrası bendede sorun oluyor bazen .Ethernet portunun ışığı göz kırpar gibi yanıp duruyor devamlı.Ben portu değiştiriyorum hemen sorun çözülüyor.İşin ilginç tarafı bendede 64bit win7 var.Bu sorunla tekrar karşılaştığınızda bir denermisiniz ethernet kablosunun portunu değişmeyi bakalım sizdekide aynı sorunmu.

Ben şahsen memnunum bu soruna rağmen (kablosuz bağlantıyı kullanmadım şu ana kadar ) daha önceki modem kafayı sıyırttırdı bana ,birlikte gelen adaptörde gayet iyi anlık elektrik oynamalarına karşı bağlantıda sorun olmadı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azmo -- 18 Eylül 2011; 18:53:42 >

• Çok geç cevap vereceğim ama updateyi yaptıktan sonra düzelir gibi oldu ama şimdi eski haline döndü.Cihaz sadece WLAN sinyalini kesiyor neden oluyor bir türlü anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

quote:

merhaba

TD-W8960N kullanıyorum bende.senin tavsiyen üzerine almıştım.gayet de güzel modem cidden.hiç bir sıkıntı çıkarmadı ama şöyle bir durumla karşılaştım.umarım sen cevabını biliyorsundur.bu modemle 2 pc yi bağladım.dosya aktarımı yaparken 3mb ile veri aktarıyor.modem 300mb destekliyor görünüyor.diğer masaüstü bilgisayar Tp-Link TL-WN821N 300MBPS adaptör ile bağı.bu sorunu nasıl aşarız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x571 -- 17 Mart 2012; 20:04:15 >
  • Merhaba,

Benim TP Link W8960 N adsl modemim var, uzun zamandır bu modemi kullanıyor ve sıkıntısız olarak wireless ve kablolu olarak başarılı şekilde kullanıyordum. 3 gün önce falan bir anda modem çalışmaz oldu. Karşelaştığım problemler;
    -Modem defalarca açılıp kapatılmasına rağmen 4 portu sürekli yanıyordu. Bu durum bi türlü düzelmedi. Cook uzun süre elektrikten cekip takınca düzeliyor.
    - Diğer bir sorun modemin ana sayfasına bağlantı kuramıyorum. Link DSL ışığı bir türlü yanmıyor. Başka bir modemi kullandığımda sorunsuz olarak kullanabiliyorum.
    Modem sayfasına giremediğimden update gibi seçeneğimde olmuyor.
    -Modeme bir portuna takıp bir süre kullanınca tekrar dan 4 port ışığı yanıp, daha sonra resetlemelerim rağmen sönmüyor,portlar takılı olmasa bi
    le.

Konu hakkında bilgi sahibi yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• 150 MBPS'deki N destekli cihazlara 150 MBPS olarak bağlanabiliyor mu? 144 MBPS ne iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trburak

Merhaba,

Benim TP Link W8960 N adsl modemim var, uzun zamandır bu modemi kullanıyor ve sıkıntısız olarak wireless ve kablolu olarak başarılı şekilde kullanıyordum. 3 gün önce falan bir anda modem çalışmaz oldu. Karşelaştığım problemler;
    -Modem defalarca açılıp kapatılmasına rağmen 4 portu sürekli yanıyordu. Bu durum bi türlü düzelmedi. Cook uzun süre elektrikten cekip takınca düzeliyor.
    - Diğer bir sorun modemin ana sayfasına bağlantı kuramıyorum. Link DSL ışığı bir türlü yanmıyor. Başka bir modemi kullandığımda sorunsuz olarak kullanabiliyorum.
    -Modeme bir portuna takıp bir süre kullanınca tekrar dan 4 port ışığı yanıp, daha sonra resetlemelerim rağmen sönmüyor,portlar takılı olmasa bi
    le.

Konu hakkında bilgi sahibi yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

fabrika ayarlarına döndürmeyi dene.sonrada yeni yazılım at.daha da olmazsa çöpe at yada tamir ettir.hangisi ucuzsa artık

• quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

quote:

Orijinalden alıntı: trburak

Merhaba,

le.

fabrika ayarlarına döndürmeyi dene.sonrada yeni yazılım at.daha da olmazsa çöpe at yada tamir ettir.hangisi ucuzsa artık

Selam,

Sorunu yazalı uzun süre olmuştu ama başka kişilere yardımcı olması açısından yazıyorum. Problem için destek bilişim ile irtibata geçildi. Tamir edilemez raporu verdiler. Linkinde problem var dediler. Raporu netten aldığım siteye yolladım. Uzun bir süreçten sonra ürün değerini iade ettiler.

Bilginize.

• Arkadaşlar bu modemi yeni taşındığımız lojmanda kullanmayı düşünüyoruz. Daireye direk ethernet kablosu geliyor, öyle de olunca sadece bir bilgisayarda kullanabiliyoruz. Önceden elimizde olduğundan işe yarar mı diye düşündüm. bu modemi hem kablolu hem de kablosuz olarak bu şartlarda kullanabilir miyiz? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Arkadaşlar bu modemi yeni taşındığımız lojmanda kullanmayı düşünüyoruz. Daireye direk ethernet kablosu geliyor, öyle de olunca sadece bir bilgisayarda kullanabiliyoruz. Önceden elimizde olduğundan işe yarar mı diye düşündüm. bu modemi hem kablolu hem de kablosuz olarak bu şartlarda kullanabilir miyiz? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Bilgisi olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenai -- 2 Ekim 2013; 23:59:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

wirelesi laptopta kullanırken bazen kablolu bağlantı da internet var gözükür iken wireless kullanan laptopta yok gözüküyor bu sorunu yaşayan oldu mu, bu sorunun çözümü var mı? not:en son çıkan firmware yüklü

ben yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi
  • ethernet kablosundanmış kabloyu değiştirince sorun çözüldü.
  • karmaşık K kullanıcısına yanıt
    wireless de internet yokken kabloluda var gözüküyor ama sorun ethernet den kaynaklı. doğru mu anlamışım, nasıl oluyor bu?
  • pardon ya, başka bir sorun yaşamıştım wireless ta internet var iken kablolu da yok gözüküyordu ehternet kablosunu değiştirerek çözmüştüm onunla karıştı uzun süre sorun meşgul etmişti, modemle ilgili soru gelince o soru sandın. önceki firmware versiyonuna dönerek çözmüştüm daha sonraları tekrar ileri sürüm versiyon firmware dönünce de sorun çıkarmamıştı, tam olarak neden olduğunu ve nasıl çözdüğümü de ben de anlamadım, farklı firmware yükleyerek dene, modem ayarlarını tekrardan yapmam gerekecek kullanıcı ve şifreni tekrar gireceksin.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.